USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани скаржаться на дітей, які влаштували ковзанку біля РАЦСу

27 Грудня 2021 17:31
На площі Героїв Майдану, що на проспекті Соборності у Луцьку, діти влаштували ковзанку на санчатах.

Така скарга надійшла на гарячу лінію Луцької міськради 26 грудня, пише Комунальна варта у Фейсбуці.

За словами очевидців, через зимові розваги дітей на площі перед РАЦСом, руйнується нещодавно покладена бруківка та зелені насадження.

Читайте ще: Гарна і святкова: показали засніжену площу перед РАЦСом у Луцьку. Фото

На скаргу відреагував департамент муніципальної варти Луцька, інспектор якого провів профілактичну бесіду з дітьми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Валя Показати IP 27 Грудня 2021 17:45
Все псують!!!Порядку немає !!! Треба відповідальність батьків !!!
геть стукачів до Валя Показати IP 27 Грудня 2021 21:02
То ти скаржишся на дітей? мужика собі знайди, та своїх зроби
Людина Показати IP 27 Грудня 2021 17:53
То може дітям заборонити ще дихати!
Петро до Людина Показати IP 27 Грудня 2021 20:24
Скільки пам'ятаю там діти катались, хай катаються далі. А от чи "бомбілам", чи "дристерам" там місце - ніхто не помічає. В Луцьку нові правила "тротуар=парковка/стоянка", цього ніхто не бачить
Нострадамус Показати IP 27 Грудня 2021 17:55
Красу навели, а про дiтей забули....
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 18:01
Вы там еще поставьте полицая с дубинкой пусть охраняет великую площадь. Д*билы, бл*!. Уже дети не там катаются...
Бульба Показати IP 27 Грудня 2021 18:04
Ви серйозно?????
Чотовий Показати IP 27 Грудня 2021 18:08
А стояв би пам'ятник С. Бандері - то такого би не було !
Пам'ятник до Чотовий Показати IP 27 Грудня 2021 19:58
Раком стояв
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 18:16
Нічого тій бруківці небуде!!!! Хай катаюся діти!!
1999 Показати IP 27 Грудня 2021 18:21
Парканом обнесіть, раз не для людей робилося
А куди Показати IP 27 Грудня 2021 18:36
А куди поділися діткам такого великого кварталу? Йти на платні ролики в порт сіті чи сісти за комп'ютер? Дуже добре, що дітлахи хоч трохи часу проведуть на свіжому повітрі та активно рухатимуться. У скаржника, мабуть, ні дітей, ні онуків немає.
Люба . Показати IP 27 Грудня 2021 18:48
Жаба - страшна штука . Нехай катаются, це ж дiтвора !!!
Микола Показати IP 27 Грудня 2021 20:01
Урааааа!!! Хоч десь діти катаються, а не втикають !!! Нехай гуляють і катаються! Де каток як раніше на стадіоні? Де кататись? Де політика, щоб витягнути тих дітей на вулицю гуляти і дихати?
Сергій Показати IP 27 Грудня 2021 20:13
Хай влада зроблять спеціально відведені місця , для діток з безкоштовними санчатами.
Андрій Показати IP 27 Грудня 2021 21:23
ну й справді придумали по бруківці ходити/кататись це ж для милування кладуть!
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 21:32
а може як раз і потрібно було б зробити тимчасову ковзанку (в багатьох країнах роблять такі ковзанки)
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 23:20
Це хто так мінусує? Боти міської ради?
Анонім Показати IP 28 Грудня 2021 08:48
Такі ж лучани постійно верещать, що дітей від комп'ютера не відірвати.
1 Показати IP 28 Грудня 2021 10:30
Там схил 30градусів. Пішки пройти взимку -неможливо. Нащо робити через сракатан, а потім забороняти щось. Клумб не досить під прямими кутами? Вже всі перетоптані, бо не для зручності зробили, а для гарного вигляду з висоти.