USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани влаштовують «полювання» на нетверезих водіїв

28 Липня 2016 13:12
Лучани повідомили у поліцію про водія, який, до того як сісти за кермо, нібито вживав алкоголь в кафе.

Чергове повідомлення про водія, який може кермувати у нетверезому стані, надійшов учора, 27 липня, до чергової частини міської поліції.

Про це кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини повідомили у прес-службі патрульної поліції міста Луцька.

Так, поліція близько 22:30, навпроти кафе «Аверс», що знаходиться по проспекту Соборності, два екіпажі правоохоронців затримали водія автомобіля марки Mercedes, якого, у звязку із відповідною заявою на номер «102», і підозрювали у кермуванні транспортним засобом у нетверезому стані.

«Близько 22:30 працівники поліції зупиняли авто Mercedes, що рухалось по проспекту Соборності. До цього на лінію «102» надійшло повідомлення, мовляв, водій може перебувати в стані алкогольного сп’яніння, оскільки бачили, що він з дівчиною протягом тривалого часу перебував у кафе «Брама», що знаходиться біля гіпермаркету «Там-Там». Потім, зі слів очевидців, пара сіла в машину. Небайдужі лучани подумали, мовляв, водій, перебуваючи у закладі громадського харчування, нібито вживав алкоголь, після чого сів у свій транспортний засіб і поїхав.

Зреагувавши на виклик, працівники поліції зупинили його неподалік від кафе «Аверс», однак провівши усі необхідні заходи, правоохоронці з’ясували, що він був тверезим», - зазначили у луцькій поліції, натомість додавши, що небайдужість містян щодо таких інцидентів є позитивним фактором. Однак, на щастя, у вищезгаданому випадку все обійшлось, водій жодного закону не порушив.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинскі Новини повідомляло про те, що 26 липня 2016 року липня близько 22 години на вулиці Володимирській небайдужі громадяни намагались зупинити водія, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак він допустив наїзд на їхній транспортний засіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанка Показати IP 28 Липня 2016 13:33
Це дуже позитивно, що люди самі спостерігають.Тримати так і далі! Лише спільними зусиллями можна досягти успіху!
лучани до лучанка Показати IP 28 Липня 2016 15:14
Це не свідомі громядани, а підлі людішки. Які радіють ,коли зроблять комусть гадость.
Лучанин до лучанка Показати IP 28 Липня 2016 21:37
Ще б хтось із "Чеверметто", що на Молоді подзвонив.... 90 % водіїв машин , що ввечері там припарковані, сідають "під шафе"... після пару рюмочок болгарсьокої оковитої.
це не лучани Показати IP 28 Липня 2016 14:09
цікаво цому тих с*ч*р не притягнули за брехню
лучанці Показати IP 28 Липня 2016 14:15
а твоі ще не були у ато то вперед досягай успіху
Ксюха до лучанці Показати IP 28 Липня 2016 14:27
А до чого тут АТО???
Во як Показати IP 28 Липня 2016 14:30
Павлік Морозов :)
Я Показати IP 28 Липня 2016 14:39
Так зване "повідомлення свідомих громадян", це просто привід для поліції зупиняти тих кого захочеться
авжеж до Я Показати IP 28 Липня 2016 17:23
добре шо аварій не було по вині п"яних!
Олег Показати IP 28 Липня 2016 14:46
Доношчику перший кнут.
нхя не смішно Показати IP 28 Липня 2016 15:51
https://youtu.be/DcLl1nXZkbA - Як "допомогти" п'яному водію.
123 Показати IP 28 Липня 2016 15:53
А фотографии то информативные какие! Профессиональная работа, сразу видно!
Діма Показати IP 29 Липня 2016 10:07
О йоб....ті люди,не розібравшись дзвонити зварювальникам,щоб ті як завжди влаштовували шоу.А який у цьому сенс? Їде людина,нікого не чіпає,а тут як в блокбастері два екіпажі,шуму на весь проспект. Серйозна реформа МВС,слів нема!!!
Розвіювач Міфів Показати IP 29 Липня 2016 10:58
Ніхто ні дочого не долучався. Це продумана тема поліцаїв, щоб без підстав зупиняти авто. Мовляв до них подзвонили і сказали що начебто у вашому автомобілі може бути пяний водій, і ми получили орієнтування, вот і спинили.
свідок Показати IP 29 Липня 2016 22:26
Бачив на заправці WOG, що біля Там-Таму. Водій мерседеса курив траву з бульбулятора привселюдно, поведінка була явно не адекватною. Плуганули поліціянти, треба було його на аналізи везти. Мабуть, синок мажорний.