USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучани встелили квітами останній шлях загиблого офіцера

23 Березня 2015 11:38
Луцьк попрощався із загиблим на сході працівником СБУ лучанином Віктором Мандзиком.

Прощання із Героєм відбулося сьогодні, 23 березня, в Будинку панахиди Луцька.

Нагадаємо, оперуповноважений Любомльського МРВ УСБУ у Волинській області капітан Мандзик Віктор Сергійович загинув 21 березня у Волновасі, виконуючи свій професійний та громадянський обов’язок.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА ОФІЦЕРА СБУ З ВОЛИНІ. ОФІЦІЙНА ВЕРСІЯ

Віктор Мандзик, 1986 року народження, розпочав свою службу в органах Служби безпеки України у 2009 році. У зоні проведення антитерористичної операції перебував з січня 2015 року. Ще зовсім недавно Віктор був задіяний у одній із спецоперацій по затриманню сепаратистів на території Донецької області, під час якої йому вдалося чудом врятуватися від розриву гранати.

Однак 21 березня у Волновасі життя Віктора Мандзика трагічно обірвалося при виконанні ним професійного обов’язку, якому він був вірний до останнього моменту.
Нагадаємо, у зв'язку з похоронами, у місті оголосили День жалоби.

Схилити голову у шані перед загиблим прийшло декілька сотень лучан, серед яких були не лише родичі Віктора Мандзика, а й студенти, посадовці, співробітники та небайдужі лучани.
Коли тіло офіцера понесли у останню путь, громадською ходою до Свято-Петропавлівської церкви, що на вулиці Рівненській, його шлях встелили квітами.
Сумні звуки військового оркестру переривав сутужний материнський плач. Стримати сльози не могли навіть дужі чоловіки.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлюють співчуття за втратою Героя, який віддав своє життя у боротьбі за справедливість та цілісність Батьківщини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Жека Показати IP 23 Березня 2015 11:52
Декілька сотень? Кілька тисяч і переважна більшість молодь. Інормація викладена непрофесійно.
Очевидець до Жека Показати IP 23 Березня 2015 12:22
Неправда. Не було біля Дому Панахиди декількох тисяч. У вас погано з "лічильним окоміром".
Алекс до Жека Показати IP 23 Березня 2015 12:24
Молодь вздовж дороги стояла. Переважна кількість - це були співробітники, колеги і близькі. А вже потім вздовж дороги вишикувались студенти. Не перекручуйте, всерівно ваша жовч офіцера не поверне до життя.
Коректор до Жека Показати IP 23 Березня 2015 14:24
Непрофесійно - підписуватись собачою кличкою "Жека" замість "Євгеній" написати
Лучанка Показати IP 23 Березня 2015 12:13
Нехай земля йому буде пухом. Щирі співчуття рідним...
Дьодік Показати IP 23 Березня 2015 12:35
Дуже жаль молодих... Дуже жаль батьків і рідних...
Я Показати IP 23 Березня 2015 12:39
до Свято-Петропавлівської церкви, а кажуть МП відмовляється хоронити, от вам міжцерковна політика
Лорен до Я Показати IP 23 Березня 2015 13:01
То ж не хлопа з глухого села хоронять...
Ігнатій Лойола до Я Показати IP 23 Березня 2015 13:10
Ніхто не відмовляється... Це все байки для тих, хто з зомбоящика не вилазить.
Ігнатій Лойола до Я Показати IP 23 Березня 2015 13:13
УПЦ на Волині звільнила з полону 6-х українських військових. А скільки допомоги в АТО надіслано - не порахувати. К
Піп до Я Показати IP 23 Березня 2015 14:23
А хто з СБУ тягатися захоче, звісно, що не відмовили
Ігнатій Лойола до Піп Показати IP 23 Березня 2015 16:09
Справа в тім, що загиблий був прихожанином Петро-Павлівського храму, тому не вигадуйте! І взагалі, покажіть на Волині хоч один випадок, коли відмовили!
Лучанин до Ігнатій Лойола Показати IP 24 Березня 2015 08:41
Хай прихильники розколу розкажуть про випадки, коли їхні священники визволяли з полону їхніх прихожан...
сбу Показати IP 23 Березня 2015 13:23
ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ БРАТ!!!! НАМ ТЕБЯ БУДЕТ НЕ ХВАТАТЬ!!!!!!!!!!
Ірина Показати IP 23 Березня 2015 13:26
Вітя був світлою людиною, чесно-кажучи, давно таких не зустрічала. Хороший хлопчина. Такий молодий. Прошу зауважити,, що його застрелив украінець. І пишіть правду в статті......він загинув за кримінал всередині краіни. Це шок. Не пропускав "контрабас". Хочеться вірити, що нам стане відомо, чий груз він хотів затримати. Чи знову нам лапшу на вуха навішають. Смачного друзі! Вітінька, спочивай з миром.Мурашки по тілу.
Юля Показати IP 23 Березня 2015 13:58
Вічна пам'ять!!!співчуття батькам і дружині!!
Інна Показати IP 23 Березня 2015 14:24
підтримую кожне слово Ірини про Віктора! чудова світла людина... невимовно шкода...співчуття рідним і колегамВіті(хлопці-колеги по роботі і ті з якими тренувався дуже болісно переживають втрату.Вони усі як братИ). світла память...
2DY Показати IP 23 Березня 2015 14:33
ВН - не крутіть для репортажної зйомки дурнуватих фільтрів для фото. в репортажці кадр головне, а не готові екшени у фотошопі..... Слава Герою....
Інна Показати IP 23 Березня 2015 14:35
підтримую думку Ірини...світла памятьВіктору,співчуття рідним і колегам по роботі-усі дуже болісно переживаємо цю втрату...
я Показати IP 23 Березня 2015 14:39
Я не знав цю людину, але дуже боляче, шкода, що такі гарні люди покидають цей світ, Царство Небесне, вічна йому память!!!
друг Показати IP 23 Березня 2015 14:51
Спочивай з миром друже !!!
факт Показати IP 23 Березня 2015 14:52
Вже не плітки, а офіційна інформація по вбивству офіцера від голови СБУ та МВС видаляються редакцією ВН!!!
Редакція до факт Показати IP 23 Березня 2015 15:26
Не потрібно спамити і дублювати один і той же коментар під різними новинами! Дякуємо за розуміння.
знаю Показати IP 23 Березня 2015 17:23
його свій сбушник застрелив за те що він не погодився на контрабанду
колега до знаю Показати IP 23 Березня 2015 22:34
Ти шизік, лікуйся!!!!Вічна память тобі Вітьок, таких людей мало......
777 до знаю Показати IP 26 Березня 2015 01:08
Ти хвора людина!
Знайома Показати IP 24 Березня 2015 19:30
Завжди щирий, усміхнений, часом відвертий. З юності вже було видно, що росте справжній чоловік, от і довів Ти це друже! Невимовно шкода, що така ціна за наш спокій бодай же в Луцьку! Мій Герой, наш Герой! Спокійно, бо ти там будеш не один, там вже чекають твої друзі... Покійся з миром, прекрасний Віктор!