USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Лучанин двічі за день отримав протокол за керування в стані сп’яніння

13 Травня 2016 15:49
Водій автомобіля Форд Мондео спричинив ДТП учора близько 22:00 на вулиці Львівській та втік з місця події.

Про це повідомили у патрульній поліції Луцька.

Патрульна поліція знайшла транспортний засіб в іншому кінці міста з пошкодженнями переднього бампера. Водій мав явні ознаки алкогольного сп'яніння. Його, разом з автомобілем, доставили до місця скоєння ДТП.

Водій пройшов тест на приладі Драгер, який показав результат - 0.78 проміле алкоголю. Варто зауважити, що чоловік не мав при собі посвідчення водія, бо цього ж дня на нього інспектори вже складали протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та видали талон тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами.

Тож на нього знову склали протокол за частиною 1 статті 130, статті 122-4 (залишення місця ДТП), статті 124 (порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
SS Показати IP 13 Травня 2016 15:54
Цікаво за вбивство коли протоколи виписувати будуть? Чи вбивати можа тільки в стані алкогольного каматозу?
?? до SS Показати IP 13 Травня 2016 16:38
що ти зморозив?
ПоСАДИТИ ПОЛІСМЕНА до SS Показати IP 13 Травня 2016 23:50
якби вони поставили на штрафмайданчик автомобіль то небуло б ДТП.
ангст Показати IP 13 Травня 2016 16:09
За грати п'янчужку. І позбавити права керування назавжди.
бе до анг Показати IP 13 Травня 2016 17:24
відкупиться ,,,
Вася Показати IP 13 Травня 2016 18:14
якщо генпрокурора обирають в порушення законів, бо так треба!, то водій їздть п’яний бо йому так треба!!!!((((( така логика?
Алко до Вася Показати IP 13 Травня 2016 19:15
В усіх подіях, повязаних з тим,що людина їла горілку,вино,пиво, люди не винні. Бо вони їли те,що держава дозволяе реалізовувати у продуктових магазинах,як продукт харчування. І як що цей продук міняє людину на гірше то людина не винна. Винен той,хто дозволяе реалізовувати у продуктових магазинах ПРИСТОЙНУ для ТЕХНІЧНИХ ПОТРЕБ речовину - спирт. .А продають його розбавлений водою,соками,суслами. Людей не можна карати за те що вони хочуть їсти. І купляють продукти харчування. Один-пье кефір, другий - чай, ретій -каву, четвертий воду зі спиртом. Люди,коли купляють продукти надіяться на добре. І коли їдять-ім добре. А те,що йго потім пронос це випив неякісний кефір, те,що він зробив руйнівну дію-випив неякісну воду,в якій була технічна рідина- спирт. Всі вони придбали продукт у продуктовому магазині і ставитися до них треба однаково. Лікувати їхне тіло, а не добавляти руйнації звинувачуючт у тому,що він хотів їсти.
Нафтер до Алко Показати IP 13 Травня 2016 20:59
А чого авто не забрали перший раз?Запитання?Був хабар?
Тим хто невкурсі до Вася Показати IP 13 Травня 2016 23:47
так наведіть пане Василю хоч один закон який порушили при призначенні прокурора!!???
Укроп Показати IP 13 Травня 2016 18:23
Поліція -імп*тенти, нічого не можуть. На них полюють вже відкрито.