USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанин – серед загиблих у батальйоні «Айдар»

18 Червня 2014 17:00
17 червня, в результаті протистояння в околицях Луганська загинули четверо бійців 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», інформує ТРК «Аверс».

Як стало відомо з поінформованих джерел, одним із загиблих бійців батальйону виявився лучанин-майданівець Рустам Хамраєв. Вічна пам’ять герою.

Нагадаємо, що секретар РНБО Андрій Парубий повідомив, що у вівторок, 17 червня, в Луганській області загинули чотири бійці з батальйону «Айдар», сформованого з бійців Самооборони Майдану.

Про це він написав у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook.

У ніч з 17 на 18 червня у селищі відбувалися широкомасштабні нічні бої. Українська армія понесла серйозні втрати. Загалом загинуло 15 військовослужбовців. Зокрема, окрім чотирьох айдарівців, поклали голови за Україну 11 бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади з Мукачево та 80-го аеромобільного полку зі Львова.

Крім того, в 128-й гірсько-піхотній бригаді 2 військових отримали поранення, у 80-му аеромобільному полку - 3, в 24-му батальйоні територіальної оборони - 4. Ще більше десятка військовослужбовців потрапили у полон. Серед них і п'ятеро айдарівців, інформує Вісник+К.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 17:12
Айдар, чуваш. Айтар) — мужское имя, распространенное у тюркских народов (казахов, татар, башкир, киргизов, ...
Анонім до Анонім Показати IP 18 Червня 2014 17:17
Айдар река в Луганской области, из тюрской топонимики.
пан Показати IP 18 Червня 2014 17:41
назва батальону мусульманська, не до добра.
белое крыло Показати IP 18 Червня 2014 17:55
Почему не призовут Справжних ПидРиотов....Климчука Кривицкого Шибу Поху.Прокуроров ментом.сб-ушников-гнид.....что некому больше умереть.Су*и вы все....Штраф бат...нужно создавать только так отмыть свою любовь к деньгам праституткам кабинетным и коксу которые все нюхают через мусорыхых......
Панас Показати IP 18 Червня 2014 18:01
тіло вже привезли?
Оля Показати IP 18 Червня 2014 18:28
Знайома з його родиною. Душа болить, серце плаче. Йдуть на той світ найкращі, справжні патріоти. Слава ГЕРОЮ!!!
АТО до Оля Показати IP 18 Червня 2014 23:45
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!
Гiсть Показати IP 18 Червня 2014 21:28
Пани б'ються,а у холопiв чуби трiщать.
Товариш по службі Показати IP 18 Червня 2014 22:43
Рустам вів себе в бою як справжній герой і загинув як герой.Він був класним товаришем.Слава Герою!
товариш з Луцька. до Товариш по службі Показати IP 19 Червня 2014 18:22
Слава герою,він був хорошою ЛЮДИНОЮ!!!
Сонячна Показати IP 20 Червня 2014 11:44
Мама й не знала, що він на Сході(((((...горе..вислювлюю співчуття родині....