USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин вирощував коноплі на території психлікарні

14 Березня 2016 23:13
У Луцьку на території психлікарні виявили приховану лабораторію, в якій вирощували елітні сорти дурману.

Про це у своєму Фейсбуці повідомив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива.

Лабораторію організував колишній працівник лікарні.

Кива відзвітував, що під час обшуку, окрім обладнання, вилучили понад 200 саджанців елітних сортів коноплі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
тимоха Показати IP 14 Березня 2016 23:22
"Лабораторію організував колишній працівник лікарні." Оце мене завжди дивує. Працівник "колишній", а доступ до лікаряної власноруч облаштованої нарколабараторії мав. Цікаво, як він пояснював свої приходи: " прийшов підляти вазони"?
123 до тимоха Показати IP 15 Березня 2016 07:39
Він регулярно провідував головного лікаря
Я Показати IP 14 Березня 2016 23:28
А хто на фото?
Ти до Я Показати IP 15 Березня 2016 00:07
Це - Ілля Ківа!!!
Анонім до Ти Показати IP 15 Березня 2016 10:49
а я по фото подумала що власник оранжереї)))
Юрій Показати IP 15 Березня 2016 10:18
Це геноцид алкоголіків по відношенню до планокурів ! Позакривали б краще спиртозаводи, двори б не були засцяні.
я Показати IP 15 Березня 2016 10:27
та то ж Вітьок...!!!
Устим Показати IP 15 Березня 2016 10:30
Агроном
Ілля Показати IP 15 Березня 2016 10:47
Психом прикинувся, щоб непомітно натрапити на лабораторію з елітною конопелькою?).
Колега Показати IP 15 Березня 2016 12:09
А де ж вона там розміщувалась? Територія лікарні велика, є закинуті будови.. Може то до сторожа притензії треба висувати? А не до головного лікаря?;) а взагалі чого вчепилися- краще б з алкоголем боролися!
zzz до Колега Показати IP 15 Березня 2016 14:16
при чому тут сторож
777 Показати IP 15 Березня 2016 14:37
Оце да.....запитали в головного лікаря,як можна було таке допустити????не вже незнаю що в нього діється в лікарні?!!ганьба!!!!!
Зорян Безкоровайний Показати IP 15 Березня 2016 19:59
Підписуйте петицію до Президента про легалізацію коноплі: https://petition.president.gov.ua/petition/20251 Приєднуємось! Досить уже українцям лобіювати інтереси виробників алкоголю, тютюну та синтетичних тканин!!! Досить садити по тюрмах та неславити безневинних людей та підживлювати корупцію.
Юра до Зорян Безкоровайний Показати IP 15 Березня 2016 20:56
Підійди до наркодиспансера і побачиш собі подібних планокурів! Не підбурюй суспільство до наркоманії!
Слухай до Юра Показати IP 17 Березня 2016 09:06
Маріванна не наркотик! А вот водка це зло! Все від неї білої - розводи, скалічені діти з водянкої та сироти, автокаліцтва, смерті, інше... А від маріхуанни ніяких проблем, ще ніхто не помер, крім того що наша держава визнає її незаконної, бо значна частина людей не буде вживати алкоголь, який і є узаконеним тяжким наркотиком з великої залежністю! Подивись на вату....
Vladii Показати IP 16 Березня 2016 09:44
І що він злочинець ? Він посіяв те що БОГ створив, і від коноплі ще ніхто не вмер !!!! І прошу всіх нетямучих не чисати всіх під одну гребінку "Наркоман"! Читайте підручники і вам відкриється різниця між наркоман і Растоман .
Колега Показати IP 17 Березня 2016 09:06
Ви сходіть і подивіться на територію лікарні - більше 8 гектарів. А у головного лікаря є інша робота, а не ходити по закинутим розваленими приміщенням. Для того мав би бути сторож- але бюджетом сторож не передбачений( тож вина впала на завгоспа..!