USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Лучанину, який повторно вкрав м'ясо, дали 4 роки тюрми

7 Листопада 2021 08:27
Лучанина Ігоря Зеленського, який вкрав у супермаркеті 2 кілограми свинини, відправили у в'язницю на 4 роки.

Вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд 5 листопада, пише Конкурент.

Нагадаємо, Ігор Зеленський, якого у серпні судили за крадіжку м'яса та інших продуктів, вдруге попався на крадіжці у вересні. Першого разу суд врахував пом’якшувальні обставини і чоловік, який вже кілька разів крав продукти з магазинів, відбувся іспитовим терміном.

Обвинувачений вину визнав і переконував суд, що крав продукти, аби було що їсти трьом дітям і дружині, яка в той час перебувала на лікуванні. Його відпустили прямо із зали суду, однак вже за кілька днів він знову поцупив м'ясо.

Чоловіка затримали охоронці гіпермаркету «Там Там» у Луцьку 12 вересня, коли той намагався непомітно винести 2,1 кілограма корейки. Вартість м'яса становить майже 300 гривень.

Цього разу покарання він не уникнув.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Азаза Показати IP 7 Листопада 2021 08:34
Ну і лошара. Посидить подумає над своєю поведінкою. Часу має багато
Виборець Показати IP 7 Листопада 2021 08:41
Зеленський знову вкрав м'ясо у Луцьку й сяде. Такий заголовок треба
ага до Виборець Показати IP 7 Листопада 2021 16:02
зеленський вкрав і не тільки м.ясо...
Василь Показати IP 7 Листопада 2021 08:46
Вкрав 2кг м"яса на 300гр-і дали 4 роки тюрми!!!!!!А я то думаю,чого це Феміда із зав"язаними очима??Щоб нічого не бачити ,і нічого не чути!!!За коробку Рафаелло також пару років-а ось за мілліони нічого!!!Звідки висновок-треба красти мілліони-то нічого не буде.Як от таможня!!!
Уася до Василь Показати IP 7 Листопада 2021 10:43
ти читати вмієш? він вже був попався, виправдовувався бла-бла-бла хвора дружина, дітей годувати треба, от і крав. Все місто співчувало, цого випустили, пройло кілька місяців - знову за своє. До того ж, краде не консерви/макарони, а завжи хороше м'ясо в нормальних магазинах. P.S. Здоровий лось, міг би в тому ж магазині вантажником працювати, вантажники в будь-якому супермаркеті завжди потрібні, але - нащо?
Василь до Уася Показати IP 8 Листопада 2021 08:12
Я не тільки читати вмію.але також рахувати мене навчили.Тепер як мін. 3 роки проведе дана особа у в"язниці-і хто його буде кормити ,одягати і охороняти???За чий рахунок??І скільки це буде коштувати?Відрубати руку,як у мусульман-негуманно,а от з 10 батогів-цілком заслужено.Ось такі то діла-а то бевзі!!!
Народна прокуратура до Василь Показати IP 7 Листопада 2021 11:41
От Вам, Василю, і тим безвідповідальним бевзям, які Вам плюсують, пропоную організуватись у спільноту "ВрятуйІгоря" і по черзі щоденно забезпечувати його м'яском, ковбаскою, та хоч чорною ікрою. За такою ж логікою, треба жаліти і домушників, і щипачів-карманників, бо вони теж за один раз цуплять досить невеликі суми. Та й взагалі треба відмінити відповідальність за крадіжки: раз крадуть, значить їм це майно або кошти потрібніші, ніж власникам.
HDR Показати IP 7 Листопада 2021 09:10
Я цього пітара знаю. Крав де тільки міг.
локі Показати IP 7 Листопада 2021 09:25
Він клептоман
Зелёный нацюцюрнык Показати IP 7 Листопада 2021 10:03
Это ж было по приколу - проверял бдительность охраны, как когда-то типажурналист арьев наркотики погранцам не отдавал.
123 Показати IP 7 Листопада 2021 10:20
А які заголовки були в пресі! Як його піарив один місцевий канал, що, начебто, бідного чоловіка хочуть посадити за крадіжку м'яса для сім'ї. І каявся він в суді, що такого робити більше не буде.
Пересічний Показати IP 7 Листопада 2021 11:03
Судячи по личку де він а де голод.
зоряна Показати IP 7 Листопада 2021 13:17
тю жирну мордяку і таку ж пузяку ів знають не лише охоронці магазинів а й бабці на базарах таким у китаі руку відтинають
Вася Показати IP 7 Листопада 2021 14:59
А адвокатівка Домановська як на це реагує!?)))))
Вася Показати IP 7 Листопада 2021 15:38
А діти які працюють в супермаркеті розраховувались.
Мдас Показати IP 8 Листопада 2021 22:42
Якщо брати поняття співрозмірності суспільно-небезпечного діяння і покарання - туфта виходить повна. Я його не виправдовую ні в якому випадку.