USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луганську сепаратисти замінували СБУ й утримують 60 заручників

8 Квітня 2014 20:26
У Луганську сепаратисти замінували будівлю СБУ, утримуючи 60 заручників. Про це заявляють у Службі безпеки України, інформує Українська Правда.

«Погрожуючи зброєю та вибухівкою, сепаратисти насильно утримують близько 60 громадян, не дають людям залишити приміщення і повернутися додому. Тобто вдаються до засобів, які використовують терористи», - сказано в повідомленні.
Такі дії є вкрай небезпечними, оскільки загрожують життю людей як у середині приміщення, так і тим, що перебувають ззовні, зазначає СБУ.

Служба безпеки України вимагає звільнити заручників, надати їм можливість вільно залишити будівлю, а також скласти зброю та розмінувати адміністративне приміщення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 20:41
пора відновлювати смертну кару за особливо тяжкі злочини.
Дід Панас до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 20:50
хіба правий сектор не робив те ж саме?
НЕЛУЧАНИН до Дід Панас Показати IP 8 Квітня 2014 20:59
Та ні ти правий, я просто фашист, з закарпатских схронів, того нічого не вмію, крім як кричати Хероям Слава!)
Северодонецк до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 08:51
Не мелите дурь. Майдан восстал против бандитов, а кучка уродов против страны, в которой они живут. как-то сравнение с Киевом хромает. И по поводу рашки - сколько выловили агентуры, сколько конфисковали оружия и всякой дряни для убийства, сколько "туристов" хотели приехать - подзаработать - повоевать? В Луганске проживает около полумиллиона, а вышло пару тысяч, стоп ребятки, так не пойдет.
радио вьетнам до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 13:24
09.04.2014, ИНТЕРФАКС, 12:11 - Народный депутат, кандидат в президенты Украины Сергей Тигипко заявил, что ему удалось попасть в здание управления СБУ в Луганской области и переговорить с людьми, которые его захватили. "Все разговоры о том, что там присутствуют какие-то россияне, - чистый вымысел", - сказал депутат на брифинге в среду в Верховной раде. Тигипко рассказал, что собеседники показали ему украинские паспорта, благодаря чему он смог убедиться, что граждан России в здании нет. "Кроме того, никаких заложников там нет", - сказал депутат.
пора до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 20:57
пора дебилов кастрировать, чтобы спасти нацию...
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 20:57
Неважливо який буде результат, головне що хлопці показують свою позицію, їх так чи інакше запамятають як героїв.
нуну до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 21:01
Герої заручникив не захоплюють. Тож вони звичайні бандюки і терористи
Zerx до нуну Показати IP 8 Квітня 2014 21:06
А ти ще віриш нашій новій владі?????Ти хіба в Україні бачив зараз хоча б одне незалежне ЗМІ?Може назвеш?
нуну до Zerx Показати IP 8 Квітня 2014 21:11
А від кого вони залежні? І недоліки нової влади вони не замовчують.
Яна до нуну Показати IP 8 Квітня 2014 22:08
5 канал+ЕкспресоТВ належать Порошенко,Інтер і 1+1,АСТВ, Коломойському і тд і тп.І так по кожному змі.Де ви зараз бачили незалежне змі.Як хазяїн скаже так вони і набрешуть!
304 до нуну Показати IP 9 Квітня 2014 13:08
коментар було видалено
радио вьетнам до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 12:48
коментар було видалено
ларіса іванівна Показати IP 8 Квітня 2014 20:58
Захват і утримання заручникив зветься тероризмом. А з терористами не ведуть переговорів. Постріл за вами товариш 'мосін'
да до ларіса іванівна Показати IP 8 Квітня 2014 21:00
если запад удерживает восток, то кто он?:)
ларіса іванівна до да Показати IP 8 Квітня 2014 21:06
Хто кого тримаэ? Ти за весь схід не розписуйся. Вас яник тримав за баранів ось це точно
Анонім до ларіса іванівна Показати IP 8 Квітня 2014 21:09
терористи це наволоч яка кидає коктейлі молотова в міліціонерів!
1221 Показати IP 8 Квітня 2014 21:12
Данильчук і фведчак з кримом всрались хоть луганськ спасіть
ларіса іванівна Показати IP 8 Квітня 2014 21:20
Яущо ці міліціонери гвалтують палицею східняка, то вони мусорА і коктейль молотова як раз для таких. Довіра до мусорів в період царювання віті другого меньше 5%.
віктор Показати IP 8 Квітня 2014 21:57
і що ,шахтарі чекають,що правий сектор приїде спасати їх від цих отморозків???
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 22:15
Брехня.Нема там заручників дивіться канал Росія24 пряма трансляція із Луг.СБУ
лучанин до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 22:25
Знайшов що дивитись, ти ще в свій унітаз заглянь - там таке ж лайно, як на путлерТВ. То по ньому вказівки получаэш? А ще кажуть, що в лоханську немаэ 'засланих кацапчиків', тоді звідки пряма трансляція?
555 до лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 22:47
В Луганську і на Донбасі нормальні мужики живуть, а не дрищі кучеряві з шарфами модними на шиї. По універу ходять, дивитись бридко.
кучерявий дрищ до 555 Показати IP 8 Квітня 2014 23:10
Нормальні мужики це ті, від яких смердить перегаром,часником і брудними онучами.?Це ті, які без гуського матюка двух слів не зв'яжуть? Це ті, які після троьох стаканів шмурдяка перетворюються на бидло і починають морди один одному бити?
Брудному сепаратисту до 555 Показати IP 9 Квітня 2014 08:34
Ну да, нормальні мужикі це від яких сечею смердить і які бють свою жінку?
мінона до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 22:30
Краще тещі в д*** дивитись, ніж москальську брехню. При Брежнэві і то більше правди говорили.
Лучанка до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 08:29
А може ще ОРТ.Боже який же ви дурень!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 08:43
Та шо ви кричите, там пряма трансляція, як через неї можна когось обманути.
Со стороны Показати IP 8 Квітня 2014 22:45
А почему Нуланд не приехала на восток поддерживать восставших? Печеньки закончились?
с другой стороны до Со стороны Показати IP 8 Квітня 2014 22:56
Этим типа воставшим пора сухари сушить, а не печеньками баловаться.
Тарас Показати IP 9 Квітня 2014 05:22
О, Боже, как все заврались! ВРАНЬЁ по нашим сми и по телеканалам. Крым сам захотел уплыть к РФ, а сейчас и Восток сам собирается уходить. А НАПАДАТЬ НА УКРАИНУ РФ НЕ СОБИРАЕТСЯ. Этой фразой наша новая Киевская власть пугает народ.
Артем Показати IP 9 Квітня 2014 07:34
Захват заложников оказался очередной брехней новой власти!Сегодня в здании СБУ побывал Сергей Тигипко с журналистами(смотрите в ютюбе) и сам заявил, что ни одного заложника в здании нет и не было.Еще заявил,что это была ложь власти и подконтрольных им СМИ что б оправдать нападение на людей на востоке Украины.
метр до Артем Показати IP 9 Квітня 2014 07:55
Нападением на кого? На людей? Это не люди. Пару сотен уродов, вопящих 'раися' с оружием в руках, это что население востока Украины? Эти за бабло мать продадут.
Артем до метр Показати IP 9 Квітня 2014 08:51
Вы наверное первый красавец Волыни,что людей уродами называете?:)Эти люди борются не с украинцами,а с той хунтой,что пришла к власти путем государственного переворота.Благодаря Кролику Сене и сектанту Турчинову со товарищи мы уже потеряли Крым,розвалили экономику,армию,флот и сейчас стремительно движемся к дефолту и гражданской войне.Напишите мне,если вы у нас такой умный о хотя бы одном достижении новой власти???:)Что,слабо???:)А что нас ждет впереди с этими зайцеподобными?Что будет завтра?Вот для того,что б не допустить полного розвала государства люди на востоке и вышли на улицы.И не сепаратисты они(правый сектор с автоматами бегает по всей Украине и терроризирует людей абсолютно безнаказанно),а люди,что не хотят жить под властью олигархов,дураков и бандитов.А если все таки новая власть применит по восточным украинцам оружие,это будет их последним днем...
Сепаратист бородач до Артем Показати IP 9 Квітня 2014 09:11
Ну прям Ісусикі,а не терористи.Зараз заплачу))))))
йовік Показати IP 9 Квітня 2014 08:28
Розстріляти і все.Що з ними гратись
Яна до йовік Показати IP 9 Квітня 2014 08:52
І тебе теж.Дурні нашій державі не потрібні.
Топаз до Яна Показати IP 9 Квітня 2014 08:59
Ось ось дурні нашій державі непотрібні.Про це мали задуматись ваші батьки коли дитину хотіли.
Яна до Топаз Показати IP 9 Квітня 2014 10:14
:)))))В мене батьки дуже заможні люди і не чита таким засранцям голожопим як ви:)І я можу собі дозволити поїхати в Европу і там спокійно жити та вчитися.І вже знаю як буду жити і де:)Цікаво,а де ви навчаєте своїх дітей?В бурсі№6?І де вони завтра будуть працювати?І ким?Що ви зробили для своєї дитини?Вибрали дурнів у владу і вже профукали частину України?Розвалили державу?Живете як бомжі і дітей своїх робите майбутніми жебраками евросоюзу?Так навіщо ви їх робите,якщо не можете їм дати елементарного життя?Про приклади для наслідування я взагалі мовчу:)Бо вас,дурнів в нас багато і вас не подолати?:)А може колись усі зберетесь стадом на вашому майдані і поїдете до своїх хазяїв в Евросоюз куди ви так рветесь?Але кому ви там голожопі та тупі потрібні;)
Чудові до Яна Показати IP 9 Квітня 2014 11:36
Ось за таких у...дів як Ви так і живем.Мабуть ваших батьків трохі від кормушкі нова влада відтянула і ви не можете лишній раз за що потусуватись в Опері.Ганьба Вам і Вашим батькам, що таке чудо виховали
Гнідава Показати IP 9 Квітня 2014 08:53
Напалом їх краще.