USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Сепаратистам платять 500 доларів за штурм, – ЗМІ

13 Квітня 2014 15:22
СБУ і Авакову дали координати вербувальників сепаратистів.

У мережі з"явилися координати вербувальників, які наймають сепаратистів у містах південно-східних регіонів.

За даними активіста Дорожного контролю Андрія Дзиндзі, у разі згоди "попрацювати", за штурм сепаратисти отримають 500 доларів, за "постояти під будівлею" - 500 грн.

Також Дзиндзя звернувся до СБУ та МВС із закликом вжити оперативних заходів проти сепаратистів та їх вербувальників та вказав їхні координати:

"Телефоны вербувальників у містах:

Артемівськ: Поляков Євген 099 7794992,

Слов"янськ: Варава Олексій 0508635808,

Донецьк: В"ячеслав 0958952559, Василь 0508468844

Харцизськ: Десятов Сергій 0954041723, Білоус 0932484047

Єнакієве: Руслан 0509147137, Роберт 0671272111, Генадій Басов 0502600210, 0501390105, Віталій Гетьман 0958540852, Серж Скляренко (Патриотические силы Донбасса) 0991081463.

Янукович витрачає на сепаратистів щодня по $ 500 000

Сепаратистський рух на Сході України фінансується безпосередньо колишній президентом Віктором Януковичем та його «сім’єю».

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на власні поінформовані джерела.

Згідно з повідомленням, фінансування сепаратистського руху коштує Януковичу приблизно $500 тисяч в день.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
віра Показати IP 13 Квітня 2014 15:33
А чому іх не арештовують?
ййй до віра Показати IP 13 Квітня 2014 15:39
В нас міліція сепаратистів захищає.Аваков п**ор прокинься нарешті
настя Показати IP 13 Квітня 2014 15:41
надо защитить мирных людей Украины
Анжеліка Показати IP 13 Квітня 2014 16:32
Це вже діагноз.Я про нашу владу.А це не той часом Андрій Дзиндзя що за гроші колись оббріхав Порошенка і бійку на Банковій?
Анонім до Анжеліка Показати IP 13 Квітня 2014 17:58
Це той самий і тепер інших обріхує.
Яна Показати IP 13 Квітня 2014 16:35
Завтра пів Західної України за 500 баксів в день поїде захищати Донбас від Авакова:)І цім брехунам з нової влади ще хтось вірить?
і знову лікар до Яна Показати IP 13 Квітня 2014 17:47
Я ж тобі вже порадив лікуватися і не пропускати процедури, а то я бачу що ти явно регресуэш.
лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 17:51
Люди не гризіться і не нервуйте скоро ця влада отримає все по заслугах.Та й брехня дуже примітивна про бакси.
до лучанки до лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 18:44
Про гроші не брехня зовсім. В Луганську, принаймні, так і є. За просто постояти та покричати під СБУ платили по 200 гривень пару днів тому, а за штурм по 500 баксів.
Анонім до до лучанки Показати IP 13 Квітня 2014 19:45
А мені щоб поїхати на майдан в Київ платили 450 грв то що?
Андрій до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 19:46
І не тільки вам
Українка до Андрій Показати IP 13 Квітня 2014 20:34
Люди схаменіться!!!! Все минає, гріх зостається. Бога не обманути.
Андрій до Українка Показати IP 13 Квітня 2014 20:41
А чого? Бог бачив що мені платили за це.За те що я з битою скакав по Києву і кричав
патріот до Андрій Показати IP 13 Квітня 2014 20:56
Ти запроданець хіба що в Маріїнскому парку з битою в дупі скакав.
Андрій до патріот Показати IP 13 Квітня 2014 21:33
Та ні на майдані а ще поїздив з автомайданом заправка+50-70 грв за 1 год їзди.ФІнансували БЮТ,Удар.Свобода.Запитай про ці такси.
Дюнді Показати IP 14 Квітня 2014 13:24
Хлопе божий, тобі твої "друзяки" даішники мізки відбили повністю, чи тільки наполовину?