USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лукашенко пригрозив пустити літаки в окупований Крим. Відео

1 Червня 2021 18:28
Олександр Лукашенко у відповідь на введені Україною обмеження пригрозив пустити з Білорусі літаки в окупований Росією Крим.

Відповідну заяву він зробив під час наради в Мінську 1 червня. Відео заяви Лукашенка опублікував Telegram-канал «Пул першого», пише УНІАН.

«Україна закрила для нас небо... У нас є свій санаторій в Криму, куди люди завжди їздили, літали і так далі. Щоб не загострювати відносини, ми через Україну (добиралися до Криму – УНІАН) – хто поїздом, хто автомобілем, хто літаком. Зараз – закрили небо. І я Путіну сказав: «Я прошу тебе, ти подумай, як нам потрапити до Криму» – заявив Лукашенко.

За його словами, можливість відкриття відповідних авіарейсів вже пропрацьовується.

Крім того, Лукашенко заявив, що ставив питання про Крим Петру Порошенку, коли він був президентом України. І той йому відповів наступне: «Не питання. Я тебе прошу тільки через Україну».

«Сьогодні я б хотів поставити запитання Зеленському: ну, а при бажанні полетіти в Крим – мені як сьогодні? Тільки через Росію. Тому мені доведеться президента Путіна попросити, щоб він якось мене відвіз до Криму... Я тут абсолютно вільний та не переживаю. Вони влаштували цю тяганину. Вони влаштували цю комбінацію на рівні провокації», – заявив Лукашенко.
Нагадаємо, 23 травня, влада Білорусі примусово посадили пасажирський літак авіакомпанії Ryanair нібито через повідомлення про мінування.

Пізніше з’ясувалося, що після прибуття до Мінська білоруські силовики затримали двох пасажирів. Ними виявилися опозиціонер і засновник Telegram-каналу Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега.

У результаті інциденту Європейський союз обрушився зі шквалом критики на Білорусь і попередив про наслідки за порушення міжнародних правил авіаційного сполучення.

Також повідомлялося, що на тлі інциденту з посадкою літака і затриманням Протасевича 10 країн Європи закрили свій повітряний простір для літаків з Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
О! Показати IP 1 Червня 2021 18:37
Картопляний Каддафі розбушувався. Але і тут обіс*еться, як завжди.
Рижий до О! Показати IP 1 Червня 2021 20:36
Таракан, таракан, тараканіщє ...
Да уж Показати IP 1 Червня 2021 18:38
Воно вже загнало себу в кут, ні в ЄС не посунеться, бо посадять, ні в рф, - бо порішать. Допригався таракашка.
Бімба Показати IP 1 Червня 2021 18:39
Да хоть через Північну Корею, на пх.
Так от Показати IP 1 Червня 2021 18:39
Його б перевірити в дурці. На шизофреника схожий.
Ха ха ха Показати IP 1 Червня 2021 18:43
Ну в такому разі, кожен з літаків що зайде в окупований Крим, зможе літати тільки в рф ію. В інших країнах він підпаде під санкції і арешт.
Я Показати IP 1 Червня 2021 19:40
Лука нормальний чоловік....на відміну від зіцп.резидента нарика зелі
Гурман Показати IP 1 Червня 2021 19:41
Картопля в мундирі щось там собі шкварчить під вуса.
Да уж до Гурман Показати IP 1 Червня 2021 20:23
Є в нас тут клуб "пачітатєлєй" тараканіща. Лучанин, той що корінний і ще кучка бидла, але то думаю виліковно.
Клава Показати IP 1 Червня 2021 20:39
Лукашенка молодець !!! Справжній патріот і президент з великої литери !!! Зберіг страну від внутрішньої плісняви і спроби перевороту імпірірованого з Заходу ... Браво - так тримати !!!
Да до Клава Показати IP 1 Червня 2021 21:01
Скора вже виїхала. Укол галоперидола...
1 до Клава Показати IP 2 Червня 2021 23:48
У лукана бомбанув п.кан.
Відеомонтаж Показати IP 1 Червня 2021 22:33
Не міг Бацька таке сказати! Який казав гордону, що бився б за Крим, а не продавав руським чи туркам, бо там люди не так думають.
Ага ага до Відеомонтаж Показати IP 2 Червня 2021 08:30
Бився б він, а сам продав Білорусь пуйлу за кредити і нафту. Є ще дурні, що вірять в казки про лукана? Є? А Білорусі вже немає, ПРОДАНО!!!
Аж забагато Показати IP 2 Червня 2021 06:17
Ото понаписували каструлеголові *ліворуціонери -атавісти* коментів. Мабуть, в одному супермаркеті зіпсованих продуктів купили, і наїлися.
О! до Аж забагато Показати IP 2 Червня 2021 13:25
О, клоун відписався! У вас у відділенні інтернет провели, чи просто санітари не додивились за хворими ?