USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Дешева влада» Луцька обходиться місту дорого

12 Травня 2014 17:35
«Ніщо так дорого не обходиться місту, як дешева влада», - сказав секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко.

Про це він заявив під час дискусій на тему: «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України», які відбулися у міськраді сьогодні, 12 травня.

Чиновник стверджує, що в міськраді дуже низькі зарплати.

Керівника відділу неінвестиційних проектів мерії міста Люблін Кшиштоф Лонтка поінформував, що мер Любліна має зарплату 3 тисячі євро.

Натомість Луцький міський голова Микола Романюк сказав, що «чистими» отримує 7 200 гривень.

На це «права рука» луцького мера Сергій Григоренко сказав, що «це смішно». Адже Микола Романюк має отримувати значно більше, та додав, що зарплати для чиновників треба підвищувати, аби не було корупції й в органах самоврядування працювали б професіонали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 12 Травня 2014 17:54
Якщо Григоренці не вистачає зарплати,то нехай шукає іншу роботу.
ага Показати IP 12 Травня 2014 19:04
повысьте, а то Романюк бидуе, бедняжка...
Анонім Показати IP 12 Травня 2014 19:27
двірник у Любліні має 600евро,то давайте і нашим такій оклад,д***и з міськради вирішили що вони вже в шенгені.
Анонiму до Анонім Показати IP 12 Травня 2014 20:56
...з яких половину винен вiддати за комуналку. Платiть стiльки ж з вашоi зарплати, i вам не буде потрiбен мер i мiськрада.
П Показати IP 12 Травня 2014 20:28
коментар було видалено
Волинь Показати IP 12 Травня 2014 21:34
Ні одне грошове питання у місті не проходить "мимо кишені" романюка. Корчать з себе чесних слуг громади. Позорники ! До люстрації усіх депутатів !!! Слава Україні !
Знаючий Показати IP 12 Травня 2014 23:08
У Луцькому міськвиконкомі найвищі заробітні плати на західній Україні, перевірте давши запити, шановні журналісти...
босяк Показати IP 13 Травня 2014 05:07
романюку на чіполіна не хватає, буратино вже купив
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 06:59
Романюк за кришування має скільки, що Люблінському меру і не снилось
Чиновник Показати IP 13 Травня 2014 07:07
Цікавий хід григоренка!!! Напевно визначив себе майбутнім мером, що почав мочити!!!
100 Показати IP 13 Травня 2014 09:23
Хто обслуговує бідне суспільство той має низькі зарплати. всі ми повині старатися, щоб воно було багате. В житі бувають різні ситуації. Начальники, міняються, будинки горять, посади люструють. проте в розвинутому суспільстві розумній людині завжди знайдеться місце. мт повині подбати про середовище в якому живемо, а не тільки про окремих її членів.
Справедливий Показати IP 14 Травня 2014 12:10
Як у Романюка та інших прихвостнів язик повертаеться таке говорити???