USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька поліція: результати першого етапу набору

19 Серпня 2015 11:56
4177 кандидатів виявили бажання вступили до лав нової патрульної поліції у Луцьку - такі результати першого етапу конкурсного набору. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Нагадаємо, 18 серпня закінчилася реєстрація кандидатів у патрульну поліцію Луцька.

Із тих, хто вирішив вступити до лав патрульної поліції Луцька, подали анкети онлайн 74,2%, а 25,8% заповнили документи безпосередньо в пункті прийому анкет. Серед охочих поповнити ряди поліції 63,8% - чоловіки. 61,9% претендентів мають вищу освіту, 17,3% - студенти.

Зі слів модераторів, жодних проблем, конфліктних ситуацій чи непорозумінь не виникало.

Нагадуємо: набір у патрульну поліцію в Луцьку тривав з 3 до 18 серпня. Подача анкети – це був лише перший етап відбору.

- Конкурсний відбір кандидатів до новоствореного підрозділу проходить прозоро. За можливість поповнити лави поліції Луцька всі борються на рівних умовах, без жодних переваг, – відмітив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульна поліція показала свою відмінність від міліції. Інфографіка

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Віталій Показати IP 19 Серпня 2015 14:11
За чесний відбір сумніваюсь. Чув зі слів людини (випадково зустівшої), яка подала заяву, що йому мають "рішити" місце.
віто до Віталій Показати IP 19 Серпня 2015 17:36
випадково зустрів людину, яка щось сказала, і вже сумніваєшся?! Скільки тобі років, хлопчику?
Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 14:20
Ось так повинні омолоджуватися усі державні і громадські установи. ДОРОГУ МОЛОДИМ ! Геть старих пердунів, котрими кишать заклади освіти, медицини. Шановні працюючі пенсіонери, не принижуйте себе роботою в пенсійному віці, якщо ви ще не напрацювалися, то ви сиділи на роботі. Слава Україні !
Кріс до Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 15:35
З нашою пенсією не принижувати себе??? Ти хворий? Хай державі буде соромно, що в нас такі пенсії.. умнику
лучанин Показати IP 19 Серпня 2015 15:09
Раніше брали в ОВС після служби в армії, то нехай спочатку всі хто хоче служити в поліції, також відслужать СЗУ один рік
віто до лучанин Показати IP 19 Серпня 2015 17:40
а поки будуть служити, такі "нехаї", як ти, будуть за порядком слідкувати. Як же вас, дятлів з інтернетом, багато.
місцевий Показати IP 19 Серпня 2015 15:18
хто пройшов медкомісію, але не пройшов відбір, відразу повістку і до ЗСУ
Бабуся до Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 15:18
Золотце, а ти де працюєш ?( про що дуже сумніваюся). І ти станеш пердуном, якщо доживеш до 60 років..Хоча думаю, що ти вже справжній пердун(ка). І навряд ти підеш з роботи якщо одержиш 980-1200 грн. пенсії. А по відношенню до роботи - то на нас ,пердунах, ще вона тримається. У вас є молодість, максималізм, але, на жаль, ніякої відповідальності, ніякого виховання, ніякого такту та етикету (навіть в одягу на роботі )тощо. Одні матюки. А шкода.
Кріс до Бабуся до Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 15:36
Молодець Бабуся!! Підтримую))
123 Показати IP 19 Серпня 2015 16:20
А хто з них готовий служити в АТО
321 до 123 Показати IP 19 Серпня 2015 16:34
Так тому і йдуть, щоб у АТО не потрапити!
ДАВНО Показати IP 19 Серпня 2015 18:27
так давайте вже всі жителі Украіни від 18 до 60 років підем в нову поліцію .! може наступить вже так довгоочікуване покращення якщо вся справа в старій міліціі.
мер Показати IP 19 Серпня 2015 19:13
РІШАЮ ЗА 2000$ ))))))))))))))))
Анонім до мер Показати IP 19 Серпня 2015 22:27
Що саме?