USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Прокуратура Луцького району вважає відставку сільського голови незаконною

19 Березня 2014 16:28
Прокуратура Луцького району визнала незаконною відставку селищного голови Юрія Семенюка, яка мала місце під час позачергової сесії Підгаєцької сільради

Причиною такого рішення прокуратури став той факт, що рішення прийняли під тиском, а саму сесію, під час якої відбулось відповідне голосування, організували всього за декілька годин.

Ці слова підтвердив і Юрій Семенюк. Зазначив, що «люди в масках і з кийками сказали, що підемо палити хати і рознесемо сільраду, якщо не проголосують за відставку сільського голови». З його слів, для уникнення можливих матеріальних і людських жертв він сам сказав депутатам, щоб вони проголосували за його відставку.
У підтвердження цих слів, під час сесії секретар Підгаєцької сільради Ольга Овсіюк оприлюднила 16 заяв від депутатів, які відкликають свої голоси.
Адже рішення вони були змушенні приймати під тиском. Попри це дехто з присутніх висловив зауваження щодо таких документів. Мовляв, депутати не мають права змінювати свої рішення у такий спосіб.
Втім повернутись на свою посаду екс-голові під час сесії, яка відбулась 18 березня, так і не вдалось. Адже порядок денний містив лише одне питання – про функціонування селищної ради. Коли ж головуюча сесії Ольга Овсіюк запропонувала розглянути подання прокуратури, заступник голови Луцької райради Вадим Веремчук зауважив, що проекти рішення, які вносять на розгляд сесії, мають бути опубліковані не менш, як за добу до засідання.
З тієї ж причини не внесли у порядок денний і питання депутата сільради Ігоря Зозулі щодо створення у Підгаєцькій сільраді наглядової ради. До слова, таку ініціативу депутата підтримала більшість жителів та представники Автомайдану і Правого сектору, які теж були присутні під час сесії.
Мовляв, це єдиний вихід подолання кризи в сільраді, адже наразі структура має серйозні фінансові труднощі.

Питання, які не потрапили до порядку денного, зі слів секретаря сільради, швидше за все, будуть розглядати під час позачерговій сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
хай Показати IP 19 Березня 2014 16:39
дальше рішає.а та прокуратура може пшонку поновити?на два дні хоч,там отстєгуть серйозно з ростова
файл до хай Показати IP 19 Березня 2014 17:00
рішає-не рішає, а звільнили незаконно, є процедура звільнення (відставки) - дотримуйтесь закону)
Анонім до файл Показати IP 19 Березня 2014 17:09
а красти землі законно ?
файл до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 17:13
про землі не йдеться тут. Мова про звільнення незаконне. Якщо крав - напишіть заяву в РВ Луцький пр вчинене правопорушення.
Анонім до файл Показати IP 19 Березня 2014 17:19
це мафія
Файл до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 17:33
Я не захищаю Семенюка. Крав - хай несе відповідальність та покарання. Скільки діла? а звільнили - незаконно
Вас до хай Показати IP 19 Березня 2014 22:25
Чо Поха заснув?
дідо Показати IP 19 Березня 2014 17:08
Зять Клімчука продовжує працювати у прокуратурі ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ.
він до дідо Показати IP 19 Березня 2014 17:18
ну то й що
дідо до він Показати IP 19 Березня 2014 17:20
Троць покриває свого тестя.
А что Показати IP 19 Березня 2014 17:09
А что думает майдан?
Майдан Показати IP 19 Березня 2014 17:43
Якщо злодюгу - Семенюка не поженемо , будуть у сільради ще більші фінансові труднощі.
правдолюб до Майдан Показати IP 19 Березня 2014 19:27
коментар було видалено
луцьк Показати IP 19 Березня 2014 18:15
поха знову ***ло своє засвітив я так розумію що він іздить тільки по заказухах
333 Показати IP 19 Березня 2014 18:36
А що те шобло в жилетках робить на сесії. Гнати їх треба у три шиї. Вони добра на Волині не принесуть, а буде ще тільки гірше
Анонім до 333 Показати IP 19 Березня 2014 18:43
Це клімчкова мафія є шоблом, яке обкрадає народ і в очі бреше,стоячи на колінах.
правдолюб Показати IP 19 Березня 2014 19:18
Тьозка тримайся,а цим горлопанам дай по лопати та хай кидають смиття хоч якась буде користь.
111 Показати IP 19 Березня 2014 19:32
А чому ще до Масалова додому не приїхали, там у нього є на що подивитись, як на зарплату живе
Друг Показати IP 19 Березня 2014 20:57
Масалов з орловим все "порішав" говорив',що любий сектор любить бабосики,а він прокурор навіки!!!!!навіки гілю слава!!!!!усі сосіть.