USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У скільки Підгаєцькій сільраді обійшовся ексклюзивний годинник

19 Березня 2014 14:43
Незвичайний електронний годинник, який розмістили на вході у приміщення Підгаєцької сільської ради, обійшовся казні у 5000 гривень.

Питання вартості покупки прозвучало від місцевих жителів під час сесії Підгаєцької сільської ради.

«А шо, погані часи?», - ображається колишній сільський голова Юрій Семенюк.

Колишній голова розповідає, що коли боратинці зробили свою сільраду, а вони, зі слів Семенюка, «мали з чого її робити», він відразу поцікавився, «де часи такі взяли».
«А вони мені – таких ні в кого немає. Ну, але ми знайшли по інтернету, і замовили чи то в Харкові, чи то в Донецьку. Погані часи, чи що?», - розповідає екс-голова сільради.

«Я хочу, щоб моя сільрада була найкращою в області. В мене не було таких можливостей, бо вся земля ушла ще до мене, розумієте», - бідкається Юрій Семенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 14:57
ну гарнi часи, чого недовольнi?
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 15:08
Якби він купив для с/р а повісив дома - тоді проблема....... це українська натура - завість і все не так.
Село Показати IP 19 Березня 2014 15:29
Краще дороги поремонтували чи маршутку в с Крупа пустили А то ходить лише 1 на дві години та і в тій як в оселедцю
він до Село Показати IP 19 Березня 2014 16:15
багато ти відремонтуєш на 5 тис одне слово - село
О+О Показати IP 19 Березня 2014 16:22
Гарний годинник ... Що ще хотіти... Старався сільський голова, молодець;)
Підгайчанка Показати IP 19 Березня 2014 17:06
Як може керувати приміською с/р п'яниця, неадекватний психопат, який в розмові без нецензурщини лайок висловитись не може. П'яний то по школі ходить, то по селу їздить і управи на нього немає (усіх прикормив і ще й вихваляється)!
Мельник до Підгайчанка Показати IP 19 Березня 2014 17:38
Ото вибрали гниду на свою голову.
Житель с.Підгайці Показати IP 19 Березня 2014 17:09
От Повісили ті часи... Зробили Фасад... І тепер в Казні Грошей немає... Оце така Показуха!!! Дожився шо аж бідненькій Землю з Мотокросу Вивозять по ночам...
Майдан Показати IP 19 Березня 2014 17:37
"Вся земля ушла"-злодюга, хамло і алкаш .Попередній Семенюк - злодій, а цей ще гірший. Нічого вийде той, сяде цей, вже недовго красти.
Житель с.Струмівка в Показати IP 19 Березня 2014 18:28
Маємо проблему з дорогою(не має)-звертались не раз, відповідь -не має коштів.Підгайці облаштовує,а на нас плював(хоч в нас повна вулиця дітей).
Жителі с.Струмівка до Житель с.Струмівка в Показати IP 19 Березня 2014 18:35
с.Струмівка вул.Скляренка територіально відносимся до сільради с.Пігайці.
Активіст Показати IP 19 Березня 2014 20:36
Ми зробимо все можливе і не можливе,але такого злодія,хама і брехуна,(хозяїна) в нас більше не було.
Житель села до Активіст Показати IP 19 Березня 2014 22:31
Ви добре постарайтесь а то та ****** Якшо очухається то він всім покаже де ракі зимують...
Підгайчанка Показати IP 20 Березня 2014 09:13
Вже тиждень усе село мішками сміття заставлене, чогось комунальна служба не справляється! "Хазяїн" каже, що грошей немає, а нехай прозвітує за ті кошти, які платять за оренду заправки, а їх на території с/р аж 7 і платять великі гроші. Землю він вивозить, щоб гроші заробити! А чого потайки, вночі? Він квитанцію показує - а землю вже цілий рік возить. Волошенюк "бізнес" у селі має, "Арарат", бари, магазини, забігайлівки-розливайки і всі платять. Якщо "Правий сектор" і Автомайдан не дадуть ради і не наженуть того туполобого нахабу із сільради то яка у вас сила і правда! А ті "шавки" сільрадівські, які заступаються за нього - бояться перемін, прозорості, дисципліни. Невже таке велике, заможне, молоде село не має розумного, чесного і хазяйновитого чоловіка. (Зозуля має правдиву автобіографію подати, він авторитету немає).
підгайчанці до Підгайчанка Показати IP 20 Березня 2014 20:45
А нашому люду треба цар і бидло. Тому такі люди як зозуля і столярчук не пройдуть на виборах.
житель. Показати IP 20 Березня 2014 20:57
Люди добрі схаменіться. Кого ви підтримуєте. Злодія, депутатів маріонеток. Давайте вернемо януковича. Хохли натуральні. Коли вже почнете патріотів підтримувати. Українців, вірних синів України.
семенюку Показати IP 20 Березня 2014 21:03
А якого милого ти не потратив ті кошти, що потратив на забор і годинник, камери відеоспостереження на садочок, насос, каналізацію, дорогу, спортмайданчик.... Ти ще ресторан захотів? Де депутати, де завідуюча садочку, директор школи?
мама до семенюку Показати IP 24 Березня 2014 08:35
Хватить красоту наводити,пора про дітей подумати.Садочок переповнений,місць немає куди це годиться????На різні дурниці кошти є а на садок нема!!!!!!