• EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Луцька велосипедистка завоювала бронзу в Андоррі

8 Липня 2019 11:38
Волинянка Яна Беломоїна здобула бронзову медаль третього етапу Кубка світу з маунтенбайку в Андоррі у неділю, 7 липня.

Беломоїна пройшла шість кіл траси з часом 1:23.50. Срібло здобула швейцарка Йоланда Нефф (1:23:37), а першою фінішувала голландка Анна Терпстра (1:22:59).

«Перегони видались дуже важкими і такими болючими, але подіум одразу зменшив біль у моїх ногах. Дякую всім за підтримку і моїй найкращій команді «Brentjens Mountainbike Racing Team», вони роблять багато для мене», – розповіла після фінішу Яна.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЧАНКА БЕЛОМОЇНА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА ЗМАГАННЯХ У ПОЛЬЩІ

П’ятикратна голландська чемпіонка спочатку, здавалося, рухалася до відносно простої перемоги. Вже на старті їй вдалося відірватись від конкурентів. Лише згодом швейцарка Нефф змогла наздогнати лідера, та останнє слово було за Анною. Зазначимо, що Терпстра стала першою голландкою, яка виграла етап Кубка світу.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯНА БЕЛОМОЇНА ВИГРАЛА ЕТАП КУБКА СВІТУ З МАУНТИНБАЙКУ В АНДОРРІ

На короткому кільці «крос-кантрі» Беломоїна не потрапила в очкову зону, показавши 17-й результат.

У загальному заліку Кубка світу Беломоїна опустилася з 6-го на 7-е місце.

ЧИТАТИ ЩЕ: БІЛЯ БУДИНКУ, ДЕ ЖИВЕ ЛУЦЬКА СПОРТСМЕНКА, СТАВСЯ ВИБУХ: ЗАГИНУЛИ ТРОЄ. ВІДЕО