USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Луцька Венеція»: унаслідок стихії затопило авто та вулиці міста

16 Червня 2019 22:01
Внаслідок зливи, що накрила Луцьк сходні, 16 червня, близько 21:00 години, значну частину вулиць обласного центру – затопило.

Зокрема, внаслідок дощу окремі відрізки дороги на вулицях Рівненській, Кравчука, Карпенка-Карого, Дубнівській, Мамсурова, Гнідавській, а також по проспектах Соборності та Відродження, перетворились на імпровізовані «моря».

Зокрема, затопило водою проїжджу частину на перехресті, що на вулиці Дубнівській. Більшість транспортних засобів просто розвертались у протилежному напрямку, оскільки водії не ризикували «втопити» власні автівки.
У воді – й частина проспекту Соборності, зокрема досить глибокі калюжі на дорозі навпроти ТЦ «Гостинець».
А навпроти Луцької міської клінічної лікарні, що знаходиться на проспекті Відродження, затопило автомобіль: транспортний засіб так і лишився стояти на проїжджій частині.
Зазначимо, що проблема підтоплення вулиць унаслідок значних опадів актуальна для Луцька впродовж багатьох років.

Раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що у неділю, 16 червня, у післяобідню пору частину Луцька накрило градом та зливою. Зокрема, у мікрорайоні Балка град переріс у зливу із сильними поривами вітру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Кульбіда Показати IP 17 Червня 2019 07:04
Цікаво, що скаже головний метеоролог Волині, про те, що він не передбачив навіть дощу? І чи повинна держава витрачати людські гроші на нього?
бідовий до Кульбіда Показати IP 17 Червня 2019 09:55
Може ще всі сайти позакривайте, що інформацію про погоду дають :)))
Dan до Кульбіда Показати IP 17 Червня 2019 23:13
дощ? літом? та вони собі навіть не могли уявити що таке можливо)
Лучанин Показати IP 17 Червня 2019 07:06
На Соборності встановлені додатково колодязі за декілька мільонів і ЩО???Може прокоментує департамент ЖКГ...Чи плаваємо далі.
Лучанин Показати IP 17 Червня 2019 09:10
А де ж той ефект від недавно проведених робіт по реконструкці\ мереж ливневої каналізації ? Бюджетні кошти були потрачені, інформаційний супровід був ... . Де ті виконавці, назвіть іхні прізвища ! Все то що і було, хіба що нема тих двох плавців на фото .
Плавці до Лучанин Показати IP 17 Червня 2019 09:52
Сорі, хлопці. Вчора перепливали Луцьком в іншому місці)
луцький Показати IP 17 Червня 2019 09:54
Вода довго протрималась після дощу? Дощ закінчився і через 15-20 хв. там вже нічого не було! Після такої кількості води одночасно жоден колодязь вам не дасть такого результату як ви вимагаєте і в жодній країні ще не придумали такого механізму, так що не розводьте даремно ср...ч - погода вона така і вода швидко зійшла!
Олександр до луцький Показати IP 17 Червня 2019 11:03
Все є в норм країнах) Це залежить від клімату, у когось таке через день, а у нас раз на декілька років і не бачу особливого сенсу тратити на це величезні гроші, краще нехай дороги роблять, а один день можна і поплавати
Dan до Олександр Показати IP 17 Червня 2019 23:18
ага звичайно. Там біля рагсу іще забабахають девятиповерхівку, яка теж буде використовувати стару каналізацію і взагалі добре буде. Якщо не крикувати робити ніхто нічого не буде. Що власне зараз і відбувається. Той же район біля рагсу постійно топить. І це вже зовсім не смішно.
Білий Показати IP 17 Червня 2019 12:28
Калюжа мала, після такого дощу
Лучанин Показати IP 17 Червня 2019 12:33
Треба розібратися хто відповідає за дощову каналізацію в тому місці біля Рагсу. Хай за свої гроші виправляють.
Джеу Показати IP 17 Червня 2019 13:47
Зі США везуть тисячами топлені машини,бо там каналізація не працює чи тому що місячна кількість дощу за 15хв випадає?