Луцька мерія грає проти журналістів
У ХІ Міжнародному турнірі з міні-футболу серед працівників ЗМІ «Волинь-2008» перемогла команда з білоруського міста Бреста. Про це 18 жовтня повідомляє репортер «Волинських Новин».
Ідея проводити в Луцьку спортивні зустрічі між командами працівників ЗМІ народилася11 років тому, коли було започатковано турнірі з мін-футболу на рівні Західної України. Цього року до обласного центру Волині для участі в змаганнях прибули команди журналістів із Вільнюса (Литва), Брянська (Росія), Риги (Латвія) та Бреста (Білорусь). Команди грали за круговою системою матчі по 20 хвилин. Отже:
Україна – Білорусь 2:3
Білорусь – Литва 4:0
Росія – Латвія 6:1
Литва – Росія 1:3
Латвія – Литва 2:2
Росія – Україна 3:3
Україна – Латвія 8:2
Білорусь – Росія 5:1
Литва – Україна 2:3
Латвія – Білорусь 0:4
Таким чином здобули максимум очок, перемігши у турнірі, білоруси. Другу сходинку за рахунок кращої різниці забитих і пропущених голів посіли господарі – лучани. Третє місце – у журналістів із Брянська.
Родзинкою змагань стала товариська гра між командою Луцької міськради та об’єднаною збірною журналістів із різних країн. У напруженому поєдинку тріумфували працівники ЗМІ, які перемогли з рахунком 5:4.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ідея проводити в Луцьку спортивні зустрічі між командами працівників ЗМІ народилася11 років тому, коли було започатковано турнірі з мін-футболу на рівні Західної України. Цього року до обласного центру Волині для участі в змаганнях прибули команди журналістів із Вільнюса (Литва), Брянська (Росія), Риги (Латвія) та Бреста (Білорусь). Команди грали за круговою системою матчі по 20 хвилин. Отже:
Україна – Білорусь 2:3
Білорусь – Литва 4:0
Росія – Латвія 6:1
Литва – Росія 1:3
Латвія – Литва 2:2
Росія – Україна 3:3
Україна – Латвія 8:2
Білорусь – Росія 5:1
Литва – Україна 2:3
Латвія – Білорусь 0:4
Таким чином здобули максимум очок, перемігши у турнірі, білоруси. Другу сходинку за рахунок кращої різниці забитих і пропущених голів посіли господарі – лучани. Третє місце – у журналістів із Брянська.
Родзинкою змагань стала товариська гра між командою Луцької міськради та об’єднаною збірною журналістів із різних країн. У напруженому поєдинку тріумфували працівники ЗМІ, які перемогли з рахунком 5:4.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Анонім
Показати IP
19 Жовтня 2008 11:22
Капітан команди міськради-радавська. Капітан команди журналістів-лесюк. Головний суддя-пирожик.
Анонім
Показати IP
19 Жовтня 2008 16:05
а фото то старе!
Знавець
Показати IP
20 Жовтня 2008 12:23
Лесюк виступає за жіночу футбольну команду під псевдо Світлана Перебийніс. До чоловічої команди його не приписуйте.
Вбив матір, тікав від поліції та вчинив смертельну ДТП: на Львівщині затримали 24-річного молодика. Відео
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.