USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Луцькі автомайданівці знайшли авто слідчого, яке збило двох людей

25 Лютого 2014 17:33
У ніч з 24 на 25 лютого близько 1 години ночі до штабу луцького Автомайдану надійшла інформація про те, що у селі Шепель Луцького району трапилася ДТП. У результаті було збито дві людини, повідомили активісти.

Активісти Автомайдану оперативно виїхали на місце пригоди. Виявилося, що там уже не було зловмисника. Автомайданівці довго шукали його, у результаті спільно із сільською головою Лесею Нововсад вони вирушили на пошук автівки за заданим орієнтуванням і її власника, який вчинив правопорушення.

Як виявилося, власником авто є мешканець села Шепель громадянин, слідчий Наталуша Р.А.

Автомайдан викликав працівників ДАІ та слідчо-оперативну групу, які в присутності понятих відкрили гараж, у якому знаходився цей автомобіль.

Працівники правоохоронних органів зняли відбитки пальців та зразки крові.

Після чого викликали евакуатор та забрали автомобіль на штрафний майданчик.
Фото - Сергій Абрам
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 18:04
Слідчий убивця! Перевірити кожного слідчого, прокурора,суддю!Вже сьогодні, не тяніть кота за хвіст!не дивіться пости де засуджують дії ПРавого Сектора, це здебільшого бюджетникі та мусорські.
екскурсовод до Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 18:44
Щоб розширити вам кругозір, повідомляю, що тут є і звичайні працівники виробничого сектору, які сплачують податки!
Петрович до екскурсовод Показати IP 25 Лютого 2014 22:05
Ти ескурсовод по коридорах прокуратури, ще бігаєш в суд папери носиш в архів, там же і пишеш свої грязні пости!Мінтярский прихвостень!твій кругозір розширять, коли докажуть участь в корупційній схемі! Правий Сектор працюйте плідно, мразі неміряно!
Олег Показати IP 25 Лютого 2014 18:45
Отака в нас міліція......, а ви кажете Правий сектор діє не по закону!
валентина до Олег Показати IP 26 Лютого 2014 09:14
наберіть в гуглі турковець юра ще один боєць луцькоі райміліціі
1111 Показати IP 25 Лютого 2014 18:51
http://novosti-n.mk.ua/news/read/65429.html ЖДИТЕ куратора Волыни в г. Луцке, скоро
Лучанка до 1111 Показати IP 25 Лютого 2014 19:48
да уж бидлоттє конкретне, а всі як всрані сидять і слухають цю маячню. ще трохи такої мови і євросоюз змінить свою думку.
Правий до Лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 21:53
А бекеша Олег ходив по майдану і запитував активістів( по чи йому завданні ?)
дітям чинуш Показати IP 25 Лютого 2014 19:53
Ну де захисничкі мусорні?Ось коли пяний мент збє когось з вашої рідні тоді по іншому заспіваєте.
Рита до дітям чинуш Показати IP 25 Лютого 2014 21:17
А якби він не був міліціонером, то людей збитих менше шкода? просто люди різні бувають- один життя своє віддає за інших, а другого і людиною не назвеш. І не важливо, міліціонер це чи ні. Треба бути просто ЛЮДИНОЮ.
Юлія до Рита Показати IP 26 Лютого 2014 10:22
Людей шкода в першому і другому випадку. Мова про те, що людина яка працює в органах скоює злочин і втікає. Якби не Автомайданівці уникнув би від покарання. А тут оперативно спрацювали. А то і автівки не знайшли б і мєнта поганого не наказали б. Ще не факт що накажуть. Систему важко зламати.
Юлія до Рита Показати IP 26 Лютого 2014 10:22
Людей шкода в першому і другому випадку. Мова про те, що людина яка працює в органах скоює злочин і втікає. Якби не Автомайданівці уникнув би від покарання. А тут оперативно спрацювали. А то і автівки не знайшли б і мєнта поганого не наказали б. Ще не факт що накажуть. Систему важко зламати.
пек Показати IP 25 Лютого 2014 20:06
Ще останні події не забулись,а ця наволоч в своєму репертуарі.
Ліля Показати IP 25 Лютого 2014 20:18
Молодці, автомайданівці! Ми вами захоплюємося! Так далі тримати! Особливо контролювати владу!
Рожище Показати IP 25 Лютого 2014 21:16
Ну і що, прокурор Масалов торік людину на смерть вбив, і нічого, далі працює, але у нього зараз проблеми серьйозніше - павлін хворіє та в басейні волна не така як була раніше
Скептик Показати IP 25 Лютого 2014 21:46
Вот сами видите для чего нужны активисты - автомайдан, правый сектор. Чтобы вылавливать таких вот уродов и наказывать. А то на другой ветке крику, ой фашисты, нквд. Только так надо наводить порядок, эти чинуши уже навалили в штаны, а честному человеку нечего бояться.
Гор Показати IP 26 Лютого 2014 08:33
Вимагати повного усунення від виконання обов'язків(заява про звільнення з органів(Правий сектор-зверніть увагу!!!), всіх працівників ГАЇ, що були на місці події, повне, незалежне розслідування. Всі слідчі дії тільки з представниками громади. Ось нове діло для Автомайдану, Правого секторо та всіх небайдужих людей. Приходьте, записуйтесь. Звертайтесь в Будинок культури( до речі- символічно)!!!
з якої пори Показати IP 26 Лютого 2014 13:42
З якої пори ця зграя нероб оперативно виїзджає на ДТП? Якщо виїхали, то нехай і справи розслідують, розумники.