USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі патрульні у Зміїнці наздогнали водія-втікача

30 Січня 2020 15:02
Сьогодні, близько 4-ї години ранку, на вулиці Ковельській у Луцьку патрульні надали законну вказівку про зупинку водієві Mercedes-Benz, який порушив ПДР, повідомили у патрульній поліції Волині.

Керманич не виконав цю вимогу і почав утікати, однак у с. Зміїнець екіпаж шляхом блокування зупинив транспортний засіб.

Під час затримання 25-річний лучанин, який перебував за кермом, почав чинити опір поліцейським та завдав удару ногою одному з патрульних, внаслідок чого той отримав тілесні ушкодження.

Чоловіка затримали, а про інцидент повідомили слідчо-оперативну групу. Тривають необхідні слідчі дії.

Нагадаємо, що, відповідно до статті 342 Кримінального Кодексу України, опір представникові влади під час виконання ним службових обов'язків карається штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відповідно до статті 345 ККУ, за погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу передбачені виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Монархіст Показати IP 30 Січня 2020 15:11
А в Америці це бі*ло вже б застрелили при затриманні. І поліцейські були б праві.
Мвс Показати IP 30 Січня 2020 15:22
Вночі і під ранок,в них всі вимоги законні,їздять без маячків і тільки пасуть , зупиняють без причини ,або придумують на ходу бред якийсь.
123 до Мвс Показати IP 30 Січня 2020 16:13
Підтримую! Зупиняють лише щоб понюхати
Толік Показати IP 30 Січня 2020 15:24
Все як раніше,нічого не помінялось,плани,плани і плани.
123 Показати IP 30 Січня 2020 16:12
От які ті копчики беззахисні... Вдарив ногою і піліцейському одразу завдав тілесних ушкоджень... Понабирали дітей в ту поліції
Andrij до 123 Показати IP 30 Січня 2020 20:16
давай тебе с ноги мавашу пробъю?, то ты сразу прокакаешься....
Gif Показати IP 30 Січня 2020 20:01
Це в Америці,де поліцейський освідчений,адекватний,справедливий......... а не в нас......
FiG до Gif Показати IP 30 Січня 2020 21:31
В нас зате прищавий воділа мєріна який ввічливий, не порушував ПДР, та зупинився на першу вимогу поліції... Ногою то від від комарів відмазувався.., ага - в січні
Іван Показати IP 30 Січня 2020 22:02
Пристрелили треба, майже воєнний стан! Може з зі зброєю або п'яний?!В голову стріляти!!!!.І захисників таких воДтіліЄв Шкода що не посадять і права пожиттєво не лишуть...
Іванумудаку Показати IP 30 Січня 2020 23:52
Лягай спати, стріляло.