USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі силовики їдуть до Києва

18 Лютого 2014 14:59
Активісти Євромайдану в Луцьку стверджують, що строковиків внутрішніх військ хочуть відправляти до Києва.

Про це один з активістів луцького Євромайдану, депутат Волинської облради Ігор Гузь написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"УВАГА!!! Лучани, хто може під'їдьте на Лідавську, пробують наші підрозділі Внутрішніх військ вести до Києва!", - повідомив Ігор Гузь.

Нагадаємо, наприкінці січня їм вдалось повернути назад у військові частини десять машин з бійцями внутрішніх військ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 15:02
Другий раз таке не пройде. Хлопці, наведіть нарешті вже порядок, скільки вже можна майдаунувати!
Ольга до Проти Показати IP 18 Лютого 2014 15:48
Дурепа....
читачка Показати IP 18 Лютого 2014 15:03
а гудзик ти де сам є???? в Києві, ти х же ш самих міліціянтів кидаєш каміння. Чому тебе не видно там - біля військової частини? Продажність понад усе
Боголюбы Показати IP 18 Лютого 2014 15:03
УВАГА!!! Лучани, хто може під'їдьте на Лідавську бо мне самому лень, так как эту новость я сам придумал С Уважением Ігор Гузь
иван Показати IP 18 Лютого 2014 15:07
цикаво и як ви будети непускати коли люди приняли присягу-одили погони- що будете ходити кругом плота и кликати ивасику-телесику приплинь приплинь- бережком я тоби пиріжок з маком дам-: а ивасик знае що ви дулю в кармани для нього мае тай хер приплеве
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 15:16
В нас просто люди не хочуть думати за наслідки таких протиправних дій. Як можна перешкоджати виконувати військовим їх безпосередній обов*язок захищати країну від бандитизму. Якби в сорок першому таке робилося, то не відомо жили би зараз ці недоумки? Ось хто був дійсно патріотом а не ці майдауни
За чесність Показати IP 18 Лютого 2014 15:26
Ви нікчемні проплачені боти!!! Присяга давалася Українському Народові, тому солдати і самі не хочуть їхати чинити беззаконня.
ТОР до За чесність Показати IP 18 Лютого 2014 16:04
Ти шо себе народом усієї України вважаєш?Чи може думаєш що тисяча одних і тих же придурків що на ваші проплачені шабаші по Луцьку бігають то вже цілий Луцьк?:)))А Гузек ще той провокатор.Маму рідну продасть за гроші та владу над такими тупарями як ти.
Володимир Показати IP 18 Лютого 2014 16:05
Військові присягалися народові, а не авнтюристам, які хочуть силою захватити владу. Прийдуть вибори і тоді через голосування народу буде визначено кому бути при владі.
гузьнові Показати IP 18 Лютого 2014 16:06
Чого кричиш - їдь блокуй, чи сам не в Луцьку?
Волинським новинам Показати IP 18 Лютого 2014 17:23
Відсіка