USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Чому Ігор Гузь не голосував за заяву про відсіч збройної агресії РФ

23 Квітня 2015 15:08
У «Народному фронті» пояснили, чому народний депутат України, член фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Ігор Гузь не голосував за постанову про заяву «Відсіч збройної агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

Як повідомляє прес- служба ВОО «Народний фронт», нардеп Ігор Гузь, як і раніше, вважає Російську Федерацію агресором, а не брав участі у голосуванні, оскільки у цей час перебував на ІІІ з’їзді шахтарів України.

«Я балотувався до Верховної Ради з «шахтарського» округу і бути байдужим до нинішніх проблем вугільників просто не маю морального права», - заявив Ігор Гузь.

Нагадаємо, 21 квітня розпочав роботу Третій всеукраїнський з’їзд шахтарів, під час якого прийняли постанову, в якій міститься звернення до президента про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Учора, 22 квітня, шахтарі влаштували мітинг під стінами Адміністрації Президента, однак, згодом перейшли до будівлі Верховної Ради, а потім — до Будинку уряду.

Сьогодні, 23 квітня, волинські гірники пікетують Верховну Раду і вимагають відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олесь Показати IP 23 Квітня 2015 15:18
бо падлюка
не пацик Показати IP 23 Квітня 2015 15:35
це напевне для нього проблематично- невстиг порадитись
свг Показати IP 23 Квітня 2015 15:54
бо до цього дибіла важко доходить що важливіше в цей час. а ось покричати пропіаритись то ми перші.
Степан Бандера Показати IP 23 Квітня 2015 17:11
То може цей Ігор тих шахтарів на страйк скликає в Києві, щоб вони владу поміняли на догоду путьці
Патріот Показати IP 23 Квітня 2015 17:17
То чому ж ти невінс в раду жодного "шахтарського" закону!!??Чи питання бурштину співаавтором законопроекту якого тиє,і пропонуєте віддати копання бурштину в приватні руки,то Волинь і Рівне перетвориться на Донбас. Але є різниця, в нас чорноземи і люди зелероби.яке невтікають в росію і ніколи не втечуть.Хоча такі спитні бізнесменни,як Гузь з Лапіним після знищення маневицьких лісів перейдуть на села.А чому в законопроекті жодного слова про відновлення лісу.землі.тварин фауни жодного слова немає!!???
Микола Показати IP 23 Квітня 2015 17:23
Гузь мабуть "вагу" в парламенті набирає,за допомогою шахтарів. Тому ,що є велике бажання контролювати Волинську митницю!!
Люда Показати IP 23 Квітня 2015 19:10
тому, що цей задрипанець нічого ніколи ні для кого не зробив! Воно тільки кричати може... Які дол**@*** за нього голосували?!
Гузяра це Показати IP 23 Квітня 2015 22:05
Рідка падлюка