Луцькі волейболістки виграли шосту гру поспіль

3 Листопада 2014 18:00
У матчі-відповіді четвертого туру волинянки знову здолали чернігівський «Педуніверситет-ШВСМ», повторивши рахунок першої гри – 0:3.

«Педуніверситет-ШВСМ» - «Континіум-Волинь-Університет» 0:3 (15:25, 11:25, 16:25)

Господарки майданчика після розгрому у першій грі були налаштовані взяти реванш у матчі-відповіді. До першого технічного тайм-ауту суперники не відпускали один одного навіть на двоочкову відстань – 4:4, 6:6, 7:8. Та вже після цієї планової перерви волинянки зуміли нащупати вчорашню гру – 15:25.

Інтенсивну шокотерапію підопічні Богуслава Галицького продовжили і у другому сеті – 0:8, 3:14. У цій ситуації чернігівський «Педуніверситет» просто догравав партію.

Останні сили господарі приберегли на третій сет: як результат - 8 для Чернігова і 16:25 у партії. На більше їх не вистачило.

- Першу поразку чернігівські волейболістки сприйняли як велике непорозуміння, - розповідає головний тренер ВК «Континіум-Волинь-Університет» Богуслав Галицький. – Проте ми і у матчі-відповіді довели, що сильніші. Ми минули стадію відносно легких суперників, тепер на нас чекають матчі з лідерами змагань. Якщо ми хочемо претендувати на медалі, ми мусимо відбирати в них очки.

Результати інших матчів 4 туру Суперліги:

«Хімік» - «Галичанка-ТНЕУ» - 3:0 (25:13, 25:13, 25:8) та 3:0 (25:21, 28:26, 25:17)

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Сєвєродончанка» - 3:0 (25:15, 25:20, 25:21) та 0:3 (18:25, 12:25, 17:25)

«Білозгар-Медуніверситет» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 2:3 (24:26, 18:25, 25:17, 25:20, 13:15) та 0:3 (21:25, 18:25, 15:25)

Дві чернігівські перемоги, розподіл очок у Запоріжжі між «Орбітою» та «Сєвєродончанкою» і декласування «Галичанки» южненським «Хіміком» дозволив луцьким волейболісткам піднятись на другу сходинку турнірної таблиці. Як і у тернопільської «Галичанки» луцький «Континіум» має 18 очок у активі, але випереджає тернополянок за кращою різницею партій. Очолює турнірку «Хімік», який у рамках 5 туру суперліги у Луцьку зіграє з підопічними Богуслава Галицького.