USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі євромайданівці прийдуть під стіни Генконсульства Польщі

11 Лютого 2014 14:15
Луцькі євромайданівці прийдуть під приміщення Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку, що на вулиці Дубнівська, 22 б, із зверненням. Їхня основна вимога - позбавити в’їзду до Польщі головного регіонала області Олександра Башкаленка, головного міліціонера Олександра Терещука, екс-голову ОДА Бориса Клімчука та прокурора області Андрія Параку, стверджують активісти.

Під стінами польського консульства вони зберуться завтра, 12 лютого, о 12:00.

«Головні прислужники Партії регіонів на Волині повинні бути позбавлені всіх можливих привілеїв!», - стверджують активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
1234 Показати IP 11 Лютого 2014 14:19
клоуни Їдьте в Ліпини
Реаліст Показати IP 11 Лютого 2014 14:21
"ЗАГРАНІЦА ВАМ ПОМОЖЕТ"
Ріта Показати IP 11 Лютого 2014 14:24
Шелеп би трохи думав що робить, бо дія Консульства, це виключно позиція держави, а в цьому випадку Польща діє у відповідності з рішеннями ЄС, а там таких рішень не ухвалювали! Хлопчина працював весь час за рахунок різних міжнародних фондів, і свій "консалтинг" створював за їх кошт, за кордон мотався, лекції там слухав, настанови отримував..., от і завербували, А тепер прийшов час борги віддавати - от і преться вже не знає як!:) Вони ж з Находом все життя "бавляться" у різні політичні афери і хто цього не знає?!:)))
непросвящонний до Ріта Показати IP 11 Лютого 2014 15:01
Шелеп? хто то, чий то? КЕП треба допомога!!!
Ріта до непросвящонний Показати IP 11 Лютого 2014 15:12
Михайло Шелеп - організовує сіє "дійство" і закликає взяти участь через соцмережі!
не байдужа Показати IP 11 Лютого 2014 14:52
Дорогие активисти!!!!!!!! 1. Выезд за границу это не привилегии- это одна из возможностей которые имеют адекватние люди, приношу соболезнования, если вам не хватает ума открить себе визу. Завидуйте молча!!!!!!!!!!! 2. Вы уже достали своими митингами, протестами и прочей ерундой. Идите работать.
DED Показати IP 11 Лютого 2014 15:40
Вони й працюють! За свої мітинги кошти від америкосів й отримують! Ви вже давно продалися, шановні! І не кажіть про інше. В ваші слова повірять лише діти або такіж самі як ви. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
петро Показати IP 11 Лютого 2014 17:19
Маразм міцнішає. Скоро пікетуватимуть і туалети регіоналів
Остап Показати IP 11 Лютого 2014 18:45
Шановні майдановці пропоную вам наступні написи на плакат: "хазяїн дай ще бабла бо долар подорожчав нема на що бензин на революційні цілі автомайдану купити..." :)))
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 19:43
Майданівцям доцільно облити двері консульства Польщі червоною фарбою, щоб була відоміша акція в Луцьку
Невже Показати IP 11 Лютого 2014 20:01
Пані Беата ніколи не підтримає НАЦІОНАЛІСТІВ - Свободівців. Поляки їх не сприймали колись (УПА) і не сприймають зараз.
для них Показати IP 12 Лютого 2014 18:34
Коли ви врешті-решт, перестанете шлятия містом і витворяти різні непотрібства, коли будете робити щось корисне, алкоголіки і бездарі нещасні!