USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волинським чиновникам закриють в'їзд у Європу?

12 Лютого 2014 14:09
Зробити персонами нон-грата у країнах Євросоюзу екс-губернатора, голову облдержадміністрації, прокурора Волинської області та начальника УМВС на Волині, як натхненників політичних переслідувань, вимагали в Генеральному консульстві Республіки Польща у Луцьку активісти луцького Євромайдану.

Пікет Генерального консульства відбувся 12 лютого.

Учасники луцького Євромайдану пікетували дипломатичну установу, тому що вважають, що нині на Волині розгортається друга хвиля політичних репресій. Зокрема, наразі вручені підозри з декількох кримінальних проваджень. Так, за акцію економічного бойкоту підприємств регіоналів, що відбулася 5 лютого, Майї Москвич позавчора вручили повістку про те, що вона підозрювана. Також розпочали кримінальне провадження за автомайданівську акцію, що відбулася під час мітингу на Театральному майдані у неділю, 9 лютого. Окрім цього, 120 активістів на Волині ходять на допити, нібито, за погрози матері депутата облради від Партії регіонів Надії Григолі.

«Це звернення до європейської спільноти для того, щоб вони почали впливати і ввели санкції проти осіб, які стоять за репресіями. Зокрема, йдеться про чотирьох осіб: це голова ОДА Олександр Башкаленко, колишній голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, прокурор Волинської області Андрій Парака та начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук. Ми будемо прохати, щоб їх зробили нев’їздними на територію Європейського Союзу, оскільки вони безпосередньо керують тим, що на території області є загроза нашим правам», - розповіла громадська активістка Майя Москвич.

З її слів, кримінальне провадження, відкрите проти неї, є абсолютно безпідставним, оскільки вона не порушувала громадський порядок, не вважає себе винною чи злочинницею, та добиватиметься справедливості у суді. Взяти участь у заході поблизу генконсульства вона вирішила тому, що є вільною людиною і це - її позиція.



ЧИТАТИ ЩЕ: У ЧОМУ САМЕ ПІДОЗРЮЮТЬ АКТИВІСТКУ МАЙЮ МОСКВИЧ. ДОКУМЕНТ

Звернення до Європейського Союзу про встановлення санкцій стосовно натхненників політичних переслідувань на Волині із підписами активістів передали консулу Кшиштофу Савіцкі. Йому пояснили, що нині відкриті кримінальні провадження стосовно активістів Євромайдану, які вважають тиском та репресіями. У майбутньому активісти готові надати докладнішу документацію стосовно причетності до політичних переслідувань вказаних у зверненні чотирьох осіб. Вони наголосили, що особливу тривогу викликає заява представника обласної прокуратури Володимира Приймачка, який виголосив тезу про те, що Євромайдан пропагує культ насильства. Таким чином, на думку активістів, влада намагається оголосити усіх євромайданівців екстремістами та терористами.

ЧИТАТИ ЩЕ: АКЦІЯ «БІЗНЕС НА КРОВІ» - НЕ ДИТЯЧІ ПУСТОЩІ, - ВВАЖАЮТЬ У ПРОКУРАТУРІ




Своєю чергою, Кшиштоф Савіцкі подякував євромайданівцям від імені Генерального Консула Беати Бживчи та пообіцяв передати лист у Міністерство закордонних справ Республіки Польща.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Українець Показати IP 12 Лютого 2014 14:19
Мая голову помила?
Дмитро до Українець Показати IP 12 Лютого 2014 14:59
ну раз в тиждень можна )))
голова Майї до Українець Показати IP 12 Лютого 2014 15:26
Веснаааа...!:)
Лучанка Показати IP 12 Лютого 2014 14:23
Треба звернутися в прокуратуру, щоб цю п***ду ненормальну десь закрили щоб вгамувалась трохи. А то вже остогидла лізе як слякоть кругом.
Володимир Латковский Показати IP 12 Лютого 2014 14:25
Шановна Волинсько громадо, я як депутат Волинської обласної Ради, повторно звертаюсь до европейської спільноти визнати персонами нон-ґрата Саньку Башкаленка, Патея Олега голову Любомльського осередка партії регіонів за економічні контрабандні злочини ( цигарки через Буг) які скоєні під їхнім особистим контролем. Ганьба Башкаленку!!!! Слава Волинянам.
Українець до Володимир Латковский Показати IP 12 Лютого 2014 14:31
Дебіл ..
Іра до Володимир Латковский Показати IP 12 Лютого 2014 14:57
Таких депутатів як Гузь і Пирожик взагалі не то, що в Європу пускати не можна. Їх треба ізолювати від суспільства років на 50.
Батьківщанка. Показати IP 12 Лютого 2014 14:29
А не можна її десь на Х** відправити щоб вона не маячила кругом і всюди. Гузь в "молоді" роки менше встигав.
Роман до Батьківщанка. Показати IP 12 Лютого 2014 14:47
Меньше тоді платили от і не встигав!:) А ви гляньте хто там взагалі: Москвич, Гузь, Бондар, Шиба... вся "палітра" волинських недополітиків і дітвора!:) А треба було Консулу спочатку показати пікети маркетів, свої "колядки", розфарбування офісів... і почути від дипломата, що б було цім "діячам", за такі дії у тій же Польщі! Думаю відповідь їх би не дуже порадувала!!!
56 Показати IP 12 Лютого 2014 14:30
Якщо буде мітинг, за те щоб Майю швидше запроторили за грати кличте - прийду.
Іра до 56 Показати IP 12 Лютого 2014 14:57
Мене теж покличте, я прийду
цікавий Показати IP 12 Лютого 2014 14:31
От цікаво, а за що вони годують свої сімї, якщо кожен день ходять не на роботу, а на майдан?
Анонім до цікавий Показати IP 12 Лютого 2014 14:32
гузя-дармоїда кормить жінка, а Шиба ще як був мером, то накрав собі на 10 років вперед
Вовка Бондар до Анонім Показати IP 12 Лютого 2014 15:29
і я накрав більше...вистачає!
знаю до цікавий Показати IP 12 Лютого 2014 14:48
Дядя Сєм спонсорує!!!:)
Лєна Показати IP 12 Лютого 2014 14:33
Напевно швидше їх визнають персонами нон-грата ніж Башкаленка і Клімчука
вперед Показати IP 12 Лютого 2014 14:33
А чого гузь не розказує, що йому заборонений вїзд в Білорусію?
Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 14:35
Подивіться на вираз представника посольства коли він їх побачив. Думаю в нього було бажання непускати у Європу саме персон, які прийшли під посольство
Роман до Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 14:49
А так воно і буде і таких взагали у ЄС не хочуть бачити! А саме Маййя є представником того осередку "НацАльянсу", до якого дуже жорстке ставлення у Європі!!!
Іра до Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 14:59
Саме так, дуже сподіваюсть, що їм заборонять туди вїзд.
грамотєй до Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 21:24
Іване, бери вила в руки, йди гній викидати. З твоєю грамотністю не клаву теребити.
інга Показати IP 12 Лютого 2014 15:10
А скільки клоунів було цього разу???. Їх все меншає та меншає... Чи то грошей меншає, чи то в декого розум з таненням снігу розмерзнувся і включився....
111 Показати IP 12 Лютого 2014 15:11
В дітей ще немає розуму, а в тих хто старші, мабуть вже і не буде. Жаль.
Діма Показати IP 12 Лютого 2014 15:25
В Щиби розум пропав як в аварію попав, та як двоє молодих хлопців позбавив життя. А тепер сука ходить і сміється. То чиї ще руки в крові?
111 до Діма Показати IP 12 Лютого 2014 21:01
не двох, а чотирьох.........
Пенсіонер Показати IP 12 Лютого 2014 15:27
Так їх і звідси тра гнать мітлою.Пенсію вже на два дні затримали..Ще наскільки затягнете пакращенці задрипані?
ОДА до Пенсіонер Показати IP 12 Лютого 2014 15:38
Діду! Сьогодні отримаєш, не хвилюйся! Тільки з Шибою і Пирожиком не пропивай!:)
Українець до Пенсіонер Показати IP 12 Лютого 2014 15:52
А ти су*а заробив ту пенсію , що сидиш з відритим їб***м і чекаєш?
Пенсіонер до Українець Показати IP 12 Лютого 2014 18:00
Я мораліще то заробив, а ригобл***во на сесію зібратись не може, бюджет затвердити не може.В Луцьк пісюни бояться приїхати? Чи пакращенці все перекрали вже, а путька кредит боїться давати..і те перекрадуть..якщо дадуть.Проте чую спинним мозком-не дадуть..Ще і до пуцьки драпать прийдеться.На Захід перекриють, і правильно молодь робить, що вимагає..
отримав пенсію до Пенсіонер Показати IP 12 Лютого 2014 16:00
А ти забув скильки "Юліну" пенсію чекав?! Совість взагалі втратили! І не бреши що не виплачують, все платять!!!
Моралу до отримав пенсію Показати IP 12 Лютого 2014 18:03
Я не один такий скотино, а за Юлю..хай буде тобі відомо Юля і бюджет зразу в два рази збільшила і пенсії також.Витри соплі шмаркач..
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2014 16:43
Політичними репресіями на Волині займаються авантюристи Майя Москвич, Гузь та інші підгузки. Ось їх не можна пускати в Європу...
Майя Показати IP 12 Лютого 2014 17:30
Не знаю як посадовцям, на нам з моїм наставником Гузиком вже закрили. Ми ж - під підпискою.
опанас Показати IP 12 Лютого 2014 17:44
А чи не пора вже прикрити десяток при..з..ених майданутих, які вже самі не знають, до чого їм причепитися...?
Дід Показати IP 12 Лютого 2014 18:55
Іх на протестах все меньше і меньше-але вони все гавніші і гавніші.Пігмеі з племені майя.
Шкарбуну до Дід Показати IP 12 Лютого 2014 19:47
Ще не вечір..сонечко вже ниньки лагідне було. пенсії затримують..і тобі не дадуть і ти попреш і вовком вити будеш...гривники з банку забрав? Так забирай, бо скоро не буде, курс то падає..доляри в європу вивозять....бувай здоров..кидай бачити .. бо на махру переходити прийдеться..