Луцькі ветерани висловили «одобрямс» заклику мерії
![](/resize/450x337/r/files/news/2009/01-08/4188-1u.jpg)
На адресу Луцького міського голови Богдана Шиби надійшов лист-звернення від голови міської організації ветеранів України Валерія Севрюкова. В ньому ветерани підтримали звернення міського голови до громади міста щодо вчасного розрахунку за спожиті комунпослуги. Про це 8 січня повідомляють «Волинські Новини».
У листі йдеться: «Ми – учасники зборів активу, голови первинних ветеранських організацій – літні люди громади міста Луцька, підтримуємо звернення міського голови Богдана Павловича Шиби до всіх лучан про те, щоб члени громади вчасно розраховувалися за спожиті комунальні послуги».
Ветерани звернулися до «всіх вікових категорій лучан», аби ті вчасно розраховувалися за спожиті послуги, які надали виробничі підрозділи підприємств комунального господарства.
«Таким чином, бюджетні кошти будуть використані не на погашення боргів громади, а – спрямовані на виконання програм, ініційованих міською владою. Реалізація цих програм дозволить забезпечити соціальний та економічний потенціал кожного члена громади, що є особливо важливим у період кризи», – йдеться у листі пана Севрюкова до міського голови, повідомляє офіційний сайт Луцької міськради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У листі йдеться: «Ми – учасники зборів активу, голови первинних ветеранських організацій – літні люди громади міста Луцька, підтримуємо звернення міського голови Богдана Павловича Шиби до всіх лучан про те, щоб члени громади вчасно розраховувалися за спожиті комунальні послуги».
Ветерани звернулися до «всіх вікових категорій лучан», аби ті вчасно розраховувалися за спожиті послуги, які надали виробничі підрозділи підприємств комунального господарства.
«Таким чином, бюджетні кошти будуть використані не на погашення боргів громади, а – спрямовані на виконання програм, ініційованих міською владою. Реалізація цих програм дозволить забезпечити соціальний та економічний потенціал кожного члена громади, що є особливо важливим у період кризи», – йдеться у листі пана Севрюкова до міського голови, повідомляє офіційний сайт Луцької міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044923)
дідо
Показати IP
8 Січня 2009 12:42
які програми? який потенціал?...якшо міська рада продовжує "славні" традиції совка, роздачу БЕЗПЛАТНИХ ділянок. у міський бютжет міг би бути більший на 4 мільони грн. за 54 земельних ділянок.Якшо мають за шо будувати ці "пільговики",то могли б купити ділянки...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044923)
Ветеран
Показати IP
8 Січня 2009 13:51
Грошей і на будівництво вистачає "в притик", тож якщо заставити ще й купувати ділянки - то ці ділянки точно будуть препродаватись зажерливим капіталістам
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044923)
дідо
Показати IP
8 Січня 2009 14:21
шо б грошей не було притик менші палаци треба будувати, а не на 300 квадратів збудував і сидить звинувачує державу, шо не може опалити,бо газ дорогий... будуй те,шо можеш, а не те ,шо бажаєш... треба привикати жити по доходах
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.