USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Стир хочуть розчистити для річкового транспорту

18 Липня 2016 12:51
Річку Стир на території Луцька планують розчистити і зробити судноплавною.

Про це в інтерв’ю «Волинь24» повідомив начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда.

«Невдовзі планується розчистити річку від дерев», - повідомив Гламазда.

«Для міського бюджету це нічого не коштуватиме, тому що ми хочемо співпрацювати з фірмою «Річковий порт Луцьк». Це підприємство хоче возити пісок річковим транспортом. Вони готові вкласти в це гроші, розчистити русло від дерев, що попадали у воду», - уточнив він.

«Дозвіл комісії на знесення дерев вже є, тому можливо це вдасться зробити найближчим часом. Це добра справа для міста. Планується прибрати біля 320 дерев, 70 з яких вже лежать у воді», - додав чиновник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Просто лучанин Показати IP 18 Липня 2016 13:01
Торгівля деревиною в закритому вигляді, де 320 там ще пару тисяч зріжуть. Хоча питання очищення річки, дійсно, більш важливіше для населення ніж деревина.
зе бест до Просто лучанин Показати IP 18 Липня 2016 14:19
З заголовку, начеб-то вбачається очистка річки від затонулого хламу та дерев в т.ч....але насправді - зрізка дерев :-(
Віталій Показати IP 18 Липня 2016 14:13
навіщо зрізати дерева? вони вже давно під водою. Дозвіл це чистої води ФІГНЯ. хай розчищають дно
нхя не смішно Показати IP 18 Липня 2016 15:23
Років два тому різали дерева в парку, над Стиром за дамбою. Договір був укладений таким чином, що підрядник, який різав дерева, в рахунок оплати отримував зрізану деревину, а місто (громада) отримувала очищену від хащів територію. Що маємо через два роки? Територія за дамбою знову заросла хащами, тобто місто (громада) не отримала нічого, а підрядник отримав ЗАДАРМА сотні, якщо не тисячі кубометрів деревини. Хто отримав відкати від оборудки? - КРАВчук і ромАНЮК? Куди дивиться прокуратура?
Лучанин Показати IP 18 Липня 2016 16:11
Ви хоч буряни покосіть уздовж Стиру, а тоді ЛЯ, ЛЯ кандидати в депутати.....
смітєперевізник Показати IP 19 Липня 2016 09:06
Парк почистили, вулиці почистили, бюджет почистили, тепер давайте Стир почистимо. А може давайте почистимо Міську раду від ідіотів.
ВОВК Показати IP 19 Липня 2016 20:11
купуємо білєти на Тітанік