USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьких ветеранів привітали з 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 Травня 2020 07:00
З нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Ірина Чебелюк відвідали ветеранів та тих, хто безпосередньо брав участь у бойових діях 1939-1945 років.

«Цього року, у зв’язку із пандемією COVID-19 масових заходів до Дня перемоги не буде. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які, на моє глибоке переконання, є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування, – це наш обов’язок.

Ми з радістю сьогодні та завтра завітаємо до усіх ветеранів війни, учасників бойових дій у Другій світовій війні. Стараємося для цих людей приділити хвилинку уваги та нагадати лучанам, що ці герої досі серед нас», – зазначив Ігор Поліщук.

Такий візит посадовців є традиційним та відбувається щорічно, тож ветерани заздалегідь чекали гостей. Очільники міста не лише теплими словами привітали цих визначних людей, а передали їм подарунки від Луцької міської ради та урочисто вручили знак народної пошани «За бойові заслуги»: 75 років перемоги над нацизмом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Перепрошую Показати IP 8 Травня 2020 08:46
скільки років тим ветеранам?які бойові дії? Якщо, на той момент бійцю (1945р)було 18, то сьогодня -це 93 людина має бути. І це мова за 1945рік!
Ветеран до Перепрошую Показати IP 8 Травня 2020 22:49
Медалі вручені усім учасникам бойових дій, які проживають на території Луцької міської громади. Віковий стан всіх, хто на фото 1923-1927 роки народження. В усіх у них є документально занотований бойовий шлях. Дякуємо керівникам міської раді, її підрозділів за те що вони особисто в скрутний карантинний час створили урочистості — маленькі свята у кожній сім'ї учасника бойових дій у другій світовій війні, відвідавши їх і вручили продуктові набори та медалі "За бойові заслуги. 75 років Перемоги над нацизмом".
12345 Показати IP 8 Травня 2020 09:37
Якщо вони воювали хоча б в 15р, то їм має бути по 94роки! Що за брєд? Ветерани праці 70их років які воювали за совєтскою політикою, ото вся участь в Війні 1941-1945р включіть калькулятор. На дворі 2020р!
Виборець Показати IP 8 Травня 2020 10:41
Хоча б побачити статистику по м. Луцьку: скільки таких ветеранів та роки народження.
Ветеран до Виборець Показати IP 8 Травня 2020 22:58
Дивись Перепрошую - відгук на перший пост
Онук ветерана Показати IP 8 Травня 2020 12:18
Мій дідусь Ліхторович Олексій Тихонович у 18 років навчався у Білецерківському піхотному училищі, яке в 1943 році було евакуйованно в Томськ але закінчити навчання не вдалось оскільки одного серпенвого ранку цього ж року їх молодих курсантів повантажили у вагони, та направили на захід Згодом їх розподілили по частинах. Потрапив у роту автоматників 215-го гвардійського стрілецького полку 77-ї гвардійської стрілецької дивізії 1-го Білоруського фронту. Разом із своїм підрозділом брав участь у визволенні Чернігова, станції Мена, білоруського міста Калинковичі Саме під час цих боїв, коли йому разом з іншими воїнами довелося штурмом брати ворожі траншеї, його нагородили медаллю «За відвагу». На початку лютого 1944 року їхню дивізію перекинули на Волинь неподалік Ковеля і Турійська. Довелося до липня вести оборонні бої. Потім був наступ. Форсували річку Західний Буг. 21 липня визволили польське місто Хелм, потім — Краків. Подолали таку серйозну водну перешкоду, як ріка Вісла.Тримали плацдарм на лівому її березі. На фронті дідусь пробув 465 дня... 28 березня 2020 року Олексію Тихоновичу виповнилось... 95 років. І напередодні 9 травня я хочу сказати Дорогі ветерани, воїни визволителі! У цей урочистий день дозвольте побажати Вам здоров'я та довголіття та привітати такими поетичними рядками: Низький Вам уклін, Ветерани-герої, За сльози, що Вами утерті, За те, що Ви нас закривали собою І світ рятували від смерті.
Михайло до Онук ветерана Показати IP 8 Травня 2020 12:35
Приєднуюсь до вітань!