USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьким медикам необхідний пристрій для непрямого масажу серця

20 Вересня 2016 21:25
Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги проводить 87% успішних реанімацій при раптовій зупинці серця у хворого. Для того ж, щоб цей показник сягнув 100%, необхідно придбати автоматичний пристрій для проведення непрямого масажу серця.

Про це говорили 20 вересня на брифінгу у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за участю головного лікаря Олега Куца.

Працівники волинської «швидкої» нещодавно повернулися з відкритого чемпіонату з екстренної медичної допомоги. Там медиків зацікавив автоматичний пристрій для непрямого масажу серця LifeLine. Цей прилад здатний ефективно робити масаж серця в реанімобілі просто під час руху.
Як стверджують фельдшери, наразі для того, аби «запустити» людині сердце, потрібно зупиняти автомобіль на дорозі та робити це вручну. Крім того, навіть досвідчений медик не в стані ефективно робити масаж серця довше, ніж 4-5 хвилин поспіль. Потім медики міняються і продовжують реанімаційні дії.

Олег Куц стверджує, що серцева недостатність – одне з найпоширеніших захворювань в регіоні. Саме тому лікар вважає, що придбання пристрою для Волині є необхідним.

«Автоматичний пристрій для непрямого масажу серця LifeLine коштує близько 25 тисяч доларів. Поки що в Україні немає такого обладнання навіть у приватних служб «швидкої допомоги». Ми з кожним роком покращуємо показники успішних реанімацій, але виключно завдяки тому, що росте наш професіоналізм. Якщо ж допомогти нашим медикам ще й достойним обладнанням, то ми не втратимо жодного життя, яке є шанс врятувати», - резюмує Олег Куц.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Воланд. Показати IP 20 Вересня 2016 22:00
Якщо медик не взмозі робити реанімаційні дії, то цього медика треба гнати ... А поки потерпілий буде чекати, як бригада медиків над ним встановить цей прийстрій... то йому вже нічого не буде протрібно. Відверте відмивання горошей!!!
Док до Воланд. Показати IP 21 Вересня 2016 10:40
А ти Баран пробував проводити реанімацію ? вибачте, Воланд?
СВІЙ Показати IP 20 Вересня 2016 22:16
ХАЙ КУЦ СПОЧАТКУ ЗАРПЛАТУ ПІДНІМЕ ПРАЦІВНИКАМ..А ПОТІМ ВСЯКОЮ Х*РНЬОЮ ЗАЙМАЄТЬСЯ..
Док до СВІЙ Показати IP 21 Вересня 2016 11:08
Правильно, в Кабмін його , або в Верховну Раду.
свій до Док Показати IP 22 Вересня 2016 20:23
хіба що на нари
місцевий до СВІЙ Показати IP 22 Вересня 2016 10:38
ти не свій, БО СВОЇ ЗНАЮТЬ, ЩО ЗАРПЛАТА ДОСТОЙНА А ТЕБЕ ЖАБА МУЧИТЬ
медик Показати IP 21 Вересня 2016 09:12
в мене до Куца два питання.1 де в автомобілі швидкоі цей пристрій влізе(так як салон завалений різним устаткуванням ).2 коли він припине відмивати державні кошти.на різний непотріб.
Док до медик Показати IP 21 Вересня 2016 10:43
1 Пристрій компактний - влазить. 2 - на що відмиває, якщо " салон завалений різним устаткуванням "? сам собі суперечиш
Медик до Док Показати IP 21 Вересня 2016 12:45
90% устаткування ніколи не використовується...катається як мебель
Док до Медик Показати IP 21 Вересня 2016 14:11
Наприклад? Дефібрилятор використовується на 0.1 % викликів, але коли необхідний рятує людські життя. Вартість його 50 000грн. За вашою логікою його не варто купувати?
Док до Медик Показати IP 21 Вересня 2016 14:41
А ти не медик, а слабак, якщо до цих пір не навчився користуватись. Мовчи і не признавайся нікому
Медик до Док Показати IP 21 Вересня 2016 17:03
Ми медики за свій кошт спецодяг купляємо..про водіів я взагалі мовчу...дефібриляцію проводим завжди коли є необхідність...
Медик до Док Показати IP 21 Вересня 2016 17:59
А то що працівники за власний кошт спецодяг купують то це нормально??а тут треба 25 штук зелених???док ти здурів??
Анонім до Медик Показати IP 21 Вересня 2016 19:19
Скажеш це Доку коли, не дай Боже, доведеться робити реанімацію тобі або твоїм родичам. Коштів недостатньо ні на спецодяг, ні на апарат, який рятує життя. Але спитай в пересічних громадян "гуманний медику" (який не вміє використовувати 90% апаратури), що для них важливіше. Мовчи, не опускай себе.
Медик до Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 19:43
90 % обладнання не використовується бо немає потреби. . половину і то з того прострочене або непрацює...ні хто себе не принижує .
Анонім до Медик Показати IP 22 Вересня 2016 09:19
103 да вам заздрать колеги що ви маєте стільки апаратури а деякі ПМСД немають елементарних дефібліраторів, ще радянські і вимушені ними працювати . Жаба каже:" Хто мене в душі не має, того я не задушу." обласна, міська лікарня як може так старається побільше щось купити якщо є можливість, а ткт такі розумні дописувачі. Ви висвітлюйте проблеми і просіть може хтось і прислухається до ваших прохань і куплять і машини і форму і апаратуру . і хай краще ви її не використовуватимите, Хай нація буде сильною і здоровою
Медик до Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 10:37
Вот бачите пмсд немають елементарного!!
медик до Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 20:12
це ти себе опускаєш....мріями....
Док до Медик Показати IP 22 Вересня 2016 10:31
Звісно що погано. А який вихід на цей момент? Дай пораду
медик до Док Показати IP 22 Вересня 2016 20:11
слідуючий і після нього фельшер якого ти візьмеш на роботу за 3000$ буде з НАБУ...
Док до медик Показати IP 23 Вересня 2016 09:52
Вибач, але я на роботу не приймаю - завідувач. А тебе за скільки взяли???
Анонім до Док Показати IP 21 Вересня 2016 16:06
цей пристрій встановлюється 30 секунд і у Польщі у кожній машині швидкоі
Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 09:38
Куц нехай припиняє страдати дурнею,бо візьмуть за задницю. ....
Док до Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 10:52
В нас, як хтось щось робить - зразу дурня. Потрібно як в інших областях - прапор і бастувати. От тоді ти патріот !!! 103 Волинь одна з кращих в Україні.
водій Показати IP 21 Вересня 2016 20:33
а може замість гнилого УАЗика за 25000$ новий автомобыль швидкої хай Куц купить???
Анонім до водій Показати IP 22 Вересня 2016 09:08
а чого ви сидете і ждете що хтось купити вам машину форму - шукайте спонсорів і просіть щоб купили машини форму, а то тільки ср*ти біля екрану компа вмієте один одного, а самі помитися не вмієте не те що б щось ще зробити і апаратури ви боїтеся бо мощгів не хватає нею користуватися і чиєсь життя через свою непрофесійність байдужість лінивість і.т.д можете занепастити
Медик до Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 10:33
Всією апаратурою користуємось і вміємо користуватись..ненадо ля ля...проблема в тому що той прилад не є необхідністю...
Док до Медик Показати IP 22 Вересня 2016 12:18
Є. По вашій логіці для чого вакуумні шини, якщо Є крамера? на районах працюють фельдшер і водій. Правильно провести реанімаційні заходи навіть теоретично неможливо без додаткового обладнання. А що вкрай необхідне???
медик до Док Показати IP 22 Вересня 2016 20:22
а чого в Польщі не працює один медик....як в нас??? що ставки для другого фельшера зажав??
медик до Док Показати IP 22 Вересня 2016 20:25
сам знаєш що необхідне.....а на чому можна і заробити!!!
Док до медик Показати IP 23 Вересня 2016 09:57
Якщо люди не хочуть чути і розуміти елементарних понять (звідки ставки беруться)- дуже тяжко дискутувати. Так що необхідне ??? А то ляпаєте язиками !!!
Анонім до Медик Показати IP 22 Вересня 2016 22:28
Мабуть дурні буржуї для забавки придумали цього апарата, а тобі краще відомо, що необхідно, а що ні.
Ще один Медик до Анонім Показати IP 23 Вересня 2016 04:59
Ну, це вже ви шановний, загнули!!! Ми не сидимо і не ждем! Ми Інтенсивно - НАИЗНОС - працюем.! А чий це прямий ОБОВЯЗОК забезпечити виіздний персонал спецодягом і всім потрібним для роботи / і машинами в т.ч./?! Куртка 1500гр., форма 750-850гр Дійсно, за власний кошт купуем з "ДОСТОЙНОІ" зарплати в 2000-4000гр! Якщо ми ще й спонсор1в познах.одим,які все,що треба куплять, то нащо весь той штат адміністраціі? І що це за тон у вас такий - зверхній і зневажливий?! Це ви про кого? "Помитися не вміете, мізків не хватае,життя занапастити і т.д."? То під вашим керівництвом такі брудні, недолугі, тупі лохи працюють? Якби не наша професійність, небайдужість і самовіддача-за вами би вже давно закурілоІ Ніхто не проти хорошоі апаратури, тільки за! Медик і водій про інше.В Польщі- на кожній бригаді, а тут буде 1 на область, Яку погоду він зробить? Якщо вже витрачати грошы - то краще на НАДІЙНИЙ звязок -напр. раціі-такі як в поліціі, а то той одненький на все про все моб. телефончик зі стертими клавішами і весь час"зачекайте, абонент розмовляе" - погодьтесь, для екстренноі служби - несерйозно.
Док до Ще один Медик Показати IP 23 Вересня 2016 10:14
Рації вкрай необхідні !!! Але в поліції - фігня. на рації треба 2,5 млн.. шукаємо не перший рік. А бабульки дають лише під щось конкретне.
Док до водій Показати IP 22 Вересня 2016 10:22
Це булоб надзвичайно добре, але: 1- вартість авто 103 - ВІД 1,5млн. грн. 2-альтернативна машина УАЗу- від 6 млн.( доріг на районах немає взагалі) 3- вартість масажера вказана не точно - 12тис. 4- де гнилий УАЗ???
водій до Док Показати IP 22 Вересня 2016 20:31
а де УАЗ не гнилий??? скрізь відкрий очі!!!!Стаканович!!
місцевий Показати IP 23 Вересня 2016 10:08
Почитаєш ваші вихиляси і диву даєшся-де у вас стільки жовчі береться. Як тільки хтось щось робить не чекаючи зверху манни небесної зразу ж шукають щось щоб вкусити за ду*у. Посади вводить не Куц, а обласні розпорядники коштами, Дай йому волю вже би давно були б бригади в повному комплекті: по 2 фельдшери та водій, або лікар, фельдшер та водій, або реанімаційні-лікар, 2 фельдшери та водій.ОТАК бачить Куц комплектацію бригад.
лучанин до місцевий Показати IP 23 Вересня 2016 10:10
Оце правильно і так тримати
Ще один Медик до місцевий Показати IP 23 Вересня 2016 14:01
Наказ МОЗ УкраІни від 29.08.2008 №500 про склад бригад ЕМД теж так бачить.
Док Показати IP 23 Вересня 2016 10:10
ТАК НАПИШИ ДЕ, номер машини і т д. Блин я пишу не для того щоб фігньою займатись. Напиши - попралю.. Через місяць буде як нова. А то "скрізь відкрий очі"" тобі краще відомо""сам знаєш".Як діти. Ніякої конкретики. p.s. Я не Стаканович, а Сергійович.
випадковий читач Показати IP 23 Вересня 2016 14:18
во д*рак той Куц наякого хера йому випендруватися на всю Україну з такими дебілами як оце зверху " деякі". Сиди краще тихо як в Тернополі, Житомирі, закарпатті - та там ще і кіт не валявся з реформою,ждуть європейськиї грошей, а цей то в Німеччину договорився щоб поїхали то Польшу, а Польша то вже як своя для працівників , які хочуть,то раллі то змагання, то переймання досвіду і домовились за візи тим хто хоче вчитись і працювати. Та всі "Швидкі" вітають і раді за вас, а свої в жовчі точно захлинаються ..... і кому воно потрібно. Апарат для людей просиьть, гроші держава не дасть як пити дати, треба ще комусь кланятись, а якийсь пр*дурки обіс*али всіх і вся і всю швидку. Ну точно дур*ак......
103 Показати IP 24 Вересня 2016 00:02
Куц пушистий непотріб!!! Повинен зрозуміти та дати дорогу молодим професіоналам !!! В Украіні повині працювати молоді перспективні головні лікарі а не хабарники ! Куца геть з ВОЦЕМДМК!!!!!!!!
Док до 103 Показати IP 24 Вересня 2016 02:01
103 це ти профі??? Спати лягай.