USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький фотограф показав вражаючі краєвиди міста

11 Серпня 2016 07:00
Луцький фотограф Віктор Петрук показав вражаючі світлини рідного міста.

Фотографії він опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Світлини фотограф робив із дахів будівель. Особливу увагу приділив урбаністичній архітектурі та неймовірному небу над Луцьком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віктор Показати IP 11 Серпня 2016 08:23
Це називається солоденький гламур, кольору жіночої білизни. Подобається міщанам та випускникам ВДУ.
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 08:29
Це просто чудово! Дякую за мистецтво!
Вася до Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 10:05
Яке там мистецтво? Якби він це все намалював своїми руками то тоді мистецтво а так прийшов клацнув фотоапаратом, прийшов додому роздрукував на принтері і вуаля картина готова!
Лучанин до Вася Показати IP 11 Серпня 2016 12:28
Скупость ума и примитивизм в развитии эта деградация человека как мыслящего вида. Фотограф это нелёгкая работа как кажется или у вас уважаемый шедевры высшего уровня но не сильно ушедшего от квадрата малевичя?
читач Показати IP 11 Серпня 2016 09:44
Гарні фото з дитячою залізницею і ті де багато неба, молодець, вражає!
Вася Показати IP 11 Серпня 2016 10:19
Класний копірайт.
Я Показати IP 11 Серпня 2016 14:42
Просто гарна якість
Світлана Показати IP 11 Серпня 2016 18:14
Яка краса! Який гарний Божий світ! Навіть не віриться, що це все наше місто. Наскільки треба було підмітити ці моменти і сфотографувати. Просто отримуєш насолоду і просто любуєшся. Зараз куди не глянь - вбивства, грабежі, насилля... А тут - просто краса. Тому просто... дякую Вам за Ваші роботи і чекаю наступних!
коля Показати IP 11 Серпня 2016 19:19
черговий свіжоспечений весільний власник зеркальної камери - бла бла фотографі. сміхота та й годі, копірайти обов"язково! Бо ж покраде шедевральні фотки якийсь нешинал джеогрефік)
Той хто розуміеться Показати IP 12 Серпня 2016 05:56
Доброго ранку фахівці , фото з Квадрокоптера DJI Phantom яким моя дитина в 6 років вміе керувати і фотографувати , друзі вже другий десяток XXI століття
Свєта Показати IP 12 Серпня 2016 09:43
Новобудови.Яким буде Луцьк років через 5?