USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький ліцей не вберіг від вандалів футбольне міні-поле

4 Травня 2018 19:00
У Луцьку на території школи-інтернату понищили футбольне міні-поле. Адміністрація навчального закладу не змогла зберегти навіть те майно, яке школа безкоштовно отримала в подарунок.

Так, невідомі особи серйозно понищили спортивний майданчик, що на території КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області", що на вулиці Дубнівській.

Нагадаємо, у вересні 2015 року заклад отримав у подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» (нині – «Тільки разом, - ред.») новеньке сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям та огорожею, аби школярам було легше тренуватися й підвищувати спортивні досягнення. Відповідно до тристорьонньої угоди, це майно одразу перейшло на баланс навчального закладу.

Варто зауважити, що сама територія, де знаходить навчальний заклад – огороджена й знаходиться під охороною, тобто хтось посторонній навряд чи зміг би туди потрапити.

Окрім цього, характер руйнувань вказує на те, що вандали працювали системно й протягом тривалого часу. Вочевидь, руйнували «свої», а адміністрація закладу не змогла забезпечити зберігання належного стану майданчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ХейЮКептанДжек Показати IP 4 Травня 2018 21:39
Заходьте на територію 20 школи. Та ж сама картина. Прикро((
Панько Показати IP 4 Травня 2018 22:23
*идлоття....і школярі, і керівники школи
Лучанка Показати IP 4 Травня 2018 23:34
Нічого не вміють берегти(((
Бебих Показати IP 5 Травня 2018 07:00
От тепер хай грають там де корови с*руть, нічого не цінять СТИДОТТЯ
Прикрість Показати IP 5 Травня 2018 07:58
Дикунство... Але куди дивиться керівництво закладу? Раніше ми туди ходили з маленькими дітьми, відпочивали. А тепер страшно там бути, по всюди цвяхи і дошки... невже не можна мінімально підремонтувати, зробити хоч якийсь нагляд
Андрій Показати IP 5 Травня 2018 09:58
Ну як же так, чого таке відношення? Я думав футбол любить кожен другий, таке треба берегти.
Андрій Показати IP 5 Травня 2018 10:00
Це що дири в заборі латані шкільними дошками??
Анонім Показати IP 5 Травня 2018 13:27
Чисто та впорядковано не там де завжди прибирають та ремонтують, а там де люди бережуть та не гадять.
Cаня до Анонім Показати IP 5 Травня 2018 15:26
Та то ясно шо за школотою не відслідкуєш! Але то ж видно шо рвали, били, ламали довгий період часу, а керівництво інтернату замість того шоб хоч нормальними дошками підлатати, підфарбувати - нічого не робить... Розумію немає коштів, але чи зробило щось керіництво інтернату шоб залучити кошти на ремонт?? Думаю навіть той фонд Палиці згодився допомогти в ремонті, бо то реально не діло. Мені як любителю побігати футбол, батьку дваох синів аж серце ріже від цих фото, і можливих наслідків гри з цвяхами, які стирчать з тих дошок
Саня Показати IP 5 Травня 2018 15:29
Цікаво чия ініціатива залатати дири шкільними дошками))?
Анонім Показати IP 5 Травня 2018 16:04
Так видно ж що рвали і ламали не 5 хвилин, то деж був той сторож? дрихнув певно!(
Читач Показати IP 5 Травня 2018 17:03
Варто було б показати стан футбольних полів і у інших школах.
Я Показати IP 6 Травня 2018 15:38
Переконаний що ніхто і нічого спеціально не нищив там. Діри біля воріт робляться від постійних попадань м'ячем. Розмітка поля просто вирвалась.
Андрій до Я Показати IP 7 Травня 2018 10:19
Звичайно, впевнений шо і банери по всі ширині поля і дири в паркані в не ігровій частині просто вирвались. Здогадуюсь, що вирвались вітром