USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький паспортний стіл закрив кабінети

16 Вересня 2014 12:50
Майже всі функції міського паспортного столу передані в Центр надання адміністративних послуг Луцька.

Відсьогодні реєстрація, зняття з реєстрації, видача паспортів, вклеювання фото в паспорт буде проводитися в Центрі надання адміністративних послуг.

Про це стало відомо під час наради за участі голови ОДА Володимира Гунчика з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій сьогодні, 16 вересня.

Кількість послуг, які надає ЦНАП, збільшилась. До них додалася робота, яку виконували в паспортному столі міста Луцька. Щоправда, те, як відбулася передача повноважень викликало непорозуміння. Так, керівник Луцького ЦНАПу Лариса Карп’як повідомила, що вчора паспортний стіл закрив кабінети і переправив усіх людей до ЦНАПу, не попередивши їх. На її думку, варто було б принаймні роз’яснити такі зміни.

Отож, відсьогодні вклеїти фото у паспорт, зареєструватися або знятися з реєстрації та отримати паспорт лучани зможуть лише у ЦНАПі, що знаходиться за адресою: Луцьк, вулиця Лесі Українки, 35.

До слова, з січня в ЦНАПі обіцяють розпочати видачу закордонних паспортів. Поки що необхідного обладнання в центрі немає.

В міському паспортному столі віднині лише видають закоронні паспорти і вирішують питання з біженцями. А з 18 вересня в ЦНАПі також реєструватимуть всі речові права.

До слова, Волинська ОДА до 1 жовтня має відзвітуватися в Адміністрації Президента про роботу всіх місцевих ЦНАПів. Тож з 1 жовтня в усіх районах мають запрацювати такі центри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 13:00
а адресу ЦНАПУ.... можна вказати ???
ЦНАП до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 13:17
Луцьк, вулиця Лесі Українки, 35
Нона Показати IP 16 Вересня 2014 13:04
Співчуваю усім працівникам державної міграційної служби......... як вони тепер будуть жити........., бо ж вони так уже "позажирались" що безкоштовно навіть відатись не хотіли.......!!!!!!!а як же ш Кансевич???? бідненький, за що тепер буде жити........? А Луцький районий ДМС - Галка сама головна, як же ш шикарні авто, за що тепер заправлятись, а міні юбочки, а глибокі декольте........ о це у них шок!!!!!!!!!!!!!!!!! я собі представляю!!!!!!!!
гість до Нона Показати IP 16 Вересня 2014 13:10
:)))))))))) 100%!!!
123 до Нона Показати IP 16 Вересня 2014 13:17
ахахахахах ))) біда, біда ЧОРНА!))
Інна до Нона Показати IP 16 Вересня 2014 13:32
і я так подумала, біда
Чудесно! Показати IP 16 Вересня 2014 14:17
Це взагалі називається...що хочемо, то і робимо. В середу здала паспорт щоб вклеїли нове фото. То вони забрали його на тиждень, ніякого папірця не дали. Нічого не попередили. А тепер читаю цю новину. Завтра збиралась йти в паспортний стіл, витрачати час, прийшла би щоб поцілувати двері. Раніше вклеювали на місці за 5 хв, а тепер треба тиждень щоб це зробити. Ще й самому треба думати де тепер шукати той паспорт.
Я до Чудесно! Показати IP 16 Вересня 2014 14:26
Я думаю, що паспорт Вам всеодно на Кравчука видадуть. Просто подавати документи вже там не можна.
Всезнайко Показати IP 16 Вересня 2014 15:16
Ото тепер бардак почнеться... Наробили.
Чудесно до Я! Показати IP 16 Вересня 2014 22:01
Дякую вже все розізнали, забирати документи можна буде ще на Кравчука там де подавали.
170 грн.? Показати IP 17 Вересня 2014 11:47
А скільки зараз коштує виготовлення закордонного паспорту???
Я до 170 грн.? Показати IP 17 Вересня 2014 14:37
377,15 грн за місяць
Сам Показати IP 17 Вересня 2014 14:53
Не 377,15 грн за місяць, а 401 грн
Я до Сам Показати IP 18 Вересня 2014 11:39
401 грн може бути з послугами банку. До держбюджету 377,15 грн.
ІРІШКА Показати IP 17 Листопада 2014 11:25
ЯКІ РОБОЧІ ДНІ ДЛЯ ПРИПИСКИ І ВИПИСКИ?
гість volynnews Показати IP 16 Липня 2015 21:33
На рахунок приписки(реєстрації) і виписки (зняття з реєстрації) в ЦНАПі. Насправді документи необробляються на місці в ЦНАПі, а діло в тому що потрібно здати документи в ЦНАП а вони беруть ваші документи і везуть в той самий паспортний стіл,який був раньше на Кравчука і там вже займаються вашими документами(кого виписують,кого приписують) а потім знову ті документи привозять назад в ЦНАП.Ця вся процедура займає аж цілих три дні.Тобто дається 1 день на те щоб відвезти документи,2 день на опрацювання документів,3 день щоб привезти їх.Це перевірена і достовірна інформація-що це дійсно саме так відбувається.Для того що би приписати або зняти з реєстрації громадянина потрібно лише поставити штамп в паспорті і в будинковій книзі. Скільки для такої процедури потрібно часу?одну годину,дві,три...(цю роботу можна зробити за годину).Ну аж ніяк не цілих три дні!!!(раніше ця процедура робилася протягом 1 дня)То чи не можна було б зробити все в одному місці?,а не возитися з людськими документами туди й назад.Це було би набагато швидше!Подумайте будь-ласка шановні громадяни Луцька чи це краще і швидше стало надання адміністративних послуг???Зовсім ні!!!Отак вони покращили для нас громадян надання адміністративних послуг!!!НАСТОЯЩА БЮРОКРАТІЯ!!!
987 Показати IP 9 Листопада 2015 20:46
А де зараз беруться довідки на входження в прикордону зону?