USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький проспект, «яким їздити неможливо», відремонтують за 2,7 мільйона

24 Лютого 2014 22:02
Проспекту Соборності на ремонт «дістанеться» майже 3 мільйони гривень.

Про це стало відомо під час засідання комісії міськради з питань фінансів та бюджету сьогодні, 24 лютого.

2,7 мільйона гривень – сума, яку запланували на ремонт дорожнього покриття на проспекті Соборності.

Зі слів депутатів, їздити цією дорогою неможливо, ще гірше, аніж проспектом Волі.

Зі слів керівника департаменту ЖКГ міськради Івана Кубіцького, 2,7 мільйона гривень витратять лише на дорожнє покриття.

«Ми будемо йти по потребі. Бо там є місця дуже страшні», - зазначив посадовець.

Нагадаємо, наступної сесії міськради, яка відбудеться 26 лютого, планують затверджувати перелік об’єктів, які ремонтуватимуться цього річ у місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
проспект на ремонті Показати IP 24 Лютого 2014 22:28
ось де присутність ПС буде не зайвою! оцінимо якість дорожнього полотна))
громадяночка до проспект на ремонті Показати IP 24 Лютого 2014 23:12
Та чи надовго хватить того покриття????????????????????
Степ Показати IP 24 Лютого 2014 23:06
Ееех...
просто я Показати IP 24 Лютого 2014 23:11
А коли вже почнуть двори ремонтувати.. бо у дворі будинку Соборності 26 в"їхати і виїхати неможливо.. засипали МЖК ямиська ці сміттям, так після дощу все і стікло..... Таксі і інші машини не хочуть заїжджати, бо вилітає ходова.....
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 06:02
виділяйте гроші. а автодор буде добудовувати, ремонтувати свої будинки. і знову на дороги не хватить. потрібно контролювати гроші
Лучанка-Володимирчан Показати IP 25 Лютого 2014 09:43
А коли вже почнуть двори ремонтувати.. бо у дворі будинку Соборності 26 в"їхати і виїхати неможливо.. засипали МЖК ямиська ці сміттям, так після дощу все і стікло..... Таксі і інші машини не хочуть заїжджати, бо вилітає ходова..... абсолютно згодна...коли вже наші "ДВОРОВІ ЯМИ" почнуть ремонтувати. я з Соборності 27. Треба комісію для слідкування за бюджет-кошторис-матеріали(чеки). Щось таке.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 13:24
А в двір по пр. Соборності 24а в"їхавши можно залишитись без бампера, вже декілька машин так і залишились. Там же находиться садочок. і кожен день ранком і вечером приїзджают дуже багато машин.