USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький спиртзавод за півроку продав алкоголю на понад півмільйона

8 Липня 2015 23:00
(МПД) ДП «Укрспирт» звітує про успіхи в роботі та нарощування потужностей. Втім, через відсутність юридичного статусу, мільйони обходять казну Лесиного краю і «течуть» у Київ.

Про це йшлося під час оперативної відеоселекторної наради у Волинській облдержадміністрації 6-го липня.

Зі слів керівника Луцького МПД ДП «Укрспирт» Дениса Шмарова, за півріччя реалізували 538 тисяч літрів алкоголю.

«У поточному році за перше півріччя ми оптимізували більшість статей витрат, відповідно, цим же і забезпечили виробництво та реалізацію 19,5 тисяч дал (декалітрів; 1 дал= 10 літрів) горілки та продали 34,3 тисячі дал спирту. Це дозволило отримати для ДП «Укрспирт» додаткового прибутку у розмірі понад 0,6 мільйона гривень, а також ми сплатити до державного бюджету 7,7 мільйона акцизного податку», – звітує посадовець.
Зі слів Дениса Шмарова, впродовж липня-серпня на підприємстві запланували суттєве збільшення обсягів виробництва.

Зауважимо, що з 19 червня на Луцькому МПД «Укрспирт» відновили виробництво спирту. Основною сировиною є зерно пшениці та кукурудзи високої якості. Сировиною підприємство забезпечують місцеві аграрії. Загалом, за добу на підприємстві виготовляють 13 тонн спирту, при цьому щоденно переробляючи 45 тонн зерна.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку дозволили спорудити фірмовий горілчаний магазин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ура Показати IP 8 Липня 2015 23:04
шановні волиняни вітаю вас з постійним ростом алкоголізма оце є чим похвастатись в європу йдем інших досягнень немає і не буде
Andrij до ура Показати IP 8 Липня 2015 23:55
Ostannij raz ja puv spurtne 4 tuzdni tomy i to pro ze pozalkyvav....ne pujte, ze bu4uj kajf.....
Юрист до ура Показати IP 9 Липня 2015 09:46
Спирт виготовлюють ти неповіриш, не тільки для вживання у середину організма - придурок.
ура до Юрист Показати IP 10 Липня 2015 13:11
да ти шо? серйозно? а фото що зображено? пляшечки для малят напевно ти тут самий зрячий а ми сліпі
Анонім Показати IP 9 Липня 2015 00:09
Тільки прибутку 0,6 млн гривень. А в назві новини написано, що продав на півмільйона. Щось пишете таке незрозуміле. Зрозуміле ,але самі не розумієте
Анонім до Анонім Показати IP 9 Липня 2015 08:10
Це рівень розвитку авторів сайту. Вони навіть не розуміють різниці в вартості продукту і прибутку від реалізації цього продукту.
праця до Анонім Показати IP 9 Липня 2015 08:45
Колись завод стільки продукції робив як вони за пів року менше ніж за пів місяця ! А тут за два рокі їхньої праці один місяць попрацювали і вони вихваляють себе бездарі)
ас Показати IP 9 Липня 2015 00:46
а чим хвастаються полiшуки хто бiльше може випити,який зранку будун, як похмилятись i взагалi без алкоголю це не свято i не вiдпочинок насправдi це не смiшно як народ спиваеться тато я хочу булочку i я сину але грошi е тiльки на водку. ой забув а ще скiльки вмw пропив i квартир прокурив
знаючий Показати IP 9 Липня 2015 08:47
Шмаров-ч** популістське
Анонім до знаючий Показати IP 9 Липня 2015 20:47
А звідки він взявся?
Корля Показати IP 9 Липня 2015 10:04
А де спеціалізовані магазини ?