USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький ЦНАП - у рейтингу найкращих в Україні

16 Грудня 2014 13:36
Оцінку 4,56 з 5 отримав луцький ЦНАП, посівши другу сходинку серед 13-ти обласних ЦНАПів України.

Про це йшлося під час круглого столу щодо аналітичних висновків діяльності ЦНАПу в Луцьку.

З цього приводу поінформував експерт Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу Дмитро Безвербний.

«Дослідження ми провели в травні-червні 2014 року, охопивши 13 обласних центрів України: Вінниця, Донецьк, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Харків, Херсон, Черкаси та Чернівці й місто Кривий Ріг у Дніпропетровській області. Кращим за луцький ЦНАП став лише харківський, набравши 4,67 бала. Нижче – київський ЦНАП 4,51. Серед позитивів луцького ми відзначаємо велику кількість надання адмінпослуг, зручний графік роботи, працює понаднормово. Позитивно його роботу оцінюють й відвідувачі, окрім того, - зручне розташування й залучення додаткових ресурсів (соцмереж)», - інформує Дмитро Безвербний.

Загальний рейтинг сформований із трьох критеріїв: «Доступність та повнота інформації про ЦНАП», «Ефективність роботи інструментів зворотного зв’язку у ЦНАПі», «Зручність та ефективність роботи ЦНАПу».
Щодо слабких сторін діяльності луцького ЦНАПу, то експерти говорять про таке:

- відсутність власного сайту;

- відсутність важливої інформації для користувача послуг ЦНАПу на офіційній веб-сторінці установи;

- відсутність попереднього електронного запису для відвідування цієї установи.

Зауважимо, що моніторинг здійснили в рамках проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України». Його виконавцями є Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів.

Під час круглого столу йшлося також про те, що на Волині буде глобальний портал адмінпослуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
клієнти Показати IP 16 Грудня 2014 14:13
Молодці ЦНАПівці! Дуже зручно, комфортно, професійно Дякуємо.
вася до клієнти Показати IP 16 Грудня 2014 14:26
ти бредішь
КЛІЄНТ Показати IP 16 Грудня 2014 14:17
ВАШИМ СПЕЦІАЛІСТАМ ТРЕБА БІЛЬШУ ЗАРПЛАТУ А НЕ ПОЛУЧАТИ КОПІЙКИ
Микола Показати IP 16 Грудня 2014 15:15
У Луцьку все найкраще. Звичайно, для тих, хто любить своє місто. Слава Україні!!! Слава рідному місту Луцьку!!! Слава Миколаю Романюку!!! Героям слава!!!
Мальвіна до Микола Показати IP 16 Грудня 2014 16:48
В головних ролях: Коля - карабас-барабас, Луцьк - страна дуракофф. Режисер Коля. Дерево, що приносить бабло - міськрада. Лохи - прості глядачі
Мальвіні Показати IP 16 Грудня 2014 16:57
А чому з такою ядовитою заздрістю? Зароби собі на карабаса-барабаса. Чи слабо? Різні способи є заробити гроші. А ти чим заробляєш?
лУЧАНКА Показати IP 16 Грудня 2014 17:10
нЕЗНАЮ ЯК БУЛО КОЛИ проводили ці заходи , але коли просидиш два рази по пів дня і без результатно, а ще побіжиш шукати куди заплатити бо банківський оператор всіх платежів не приймає, а потім ще разів пять прийдеш можливо це і нормально для тих хто не працює, але не для працюючих людей бо вистояти і вичикати незнаючи що незовсім комфортабельно. Потрібно щоб все було зрозуміло і попередній запис можливо і по телефону.
Петро Показати IP 16 Грудня 2014 17:17
Не знаю за які заслуги. 05.11.2014 року подав в ЦНАП документи на реєстрацію земельної ділянки. Сказали, що буде виконано роботу через 14 робочих днів, про що мене повідомлять в телефоному режимі . Через місяць 05.12.2014 року прийшов в ЦНАП запитати де мої документи - повідомили, що ще не передала Реєстраційна служба. В Реєстраційній службі заявили, що їм документи надійшли з ЦНАП тільки 01.12.2014 року, відповідно від цієї дати потрібно відрахувати 14 робочих днів. Запитання: Для чого потрібна прокладка ЦНАП?
хм Показати IP 16 Грудня 2014 18:30
коментар було видалено
Джулія Показати IP 16 Грудня 2014 22:08
Чи доживу до часу, коли там робитимуть закордонні паспорти??