USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький Євромайдан продовжує ходити вулицями: мітинг «Геть Башкаленка»

7 Лютого 2014 15:36
Мітинг «Геть Башкаленка» запланували активісти луцького Євромайдану. Окрім того, відбудеться хода до площі перед РАЦСом.

Про такі наміри повідомили у прес-службі луцького Євромайдану.

Мітинг розпочнеться о 13:00 9 лютого на Театральній площі.
«Нас має бути багато, аби Янукович зрозумів, що регіонали так просто не окупують нашу область, наші домівки, наші права і життя! Нагадаємо, що Олександр Башкаленко був призначений новим головою Волинської облдержадміністрації, він також є головним регіоналом області», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Після мітингу відбудеться хода. Маршрут активісти Майдану запланували наступний: Театральний майдан - вулиця Винниченка - проспект Перемоги - проспект Соборності - до площі перед приміщенням РАГСу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Петро Показати IP 7 Лютого 2014 15:37
Башкаленко губернатор. Все. Крапка.
1 до Петро Показати IP 7 Лютого 2014 15:49
я думаю, що недовго.
Ант до Петро Показати IP 7 Лютого 2014 18:06
Башкаленко губернатор. Все. Крапка..чемодан вокзал росія
Іван Г. Показати IP 7 Лютого 2014 15:38
Люди вам ще не набридло??? Йдіть працюйте тоді зробите результат для держави. А то ходите за вождьом великим, який сам ніде не працював і не працює.
Люди до Іван Г. Показати IP 7 Лютого 2014 15:55
А хто тобі, Іване, сказав, що ми не працюємо? А ми такі, що скрізь встигаємо.Справжні українці, не то що ти.
Людочки до Люди Показати IP 7 Лютого 2014 16:36
Хіба .що встигаєте скрізь грошей нагребти . То це дійсно правда. А нарахунок роботи ви слабачки . Живете на утриманні інших бандитів від опозиції . Ганьба і Сором!!
Лучанка Євгенія Показати IP 7 Лютого 2014 15:49
А що має бути біля РАГСУ ? Чому такий маршрут ? РАГС до чого? !
3 до Лучанка Євгенія Показати IP 7 Лютого 2014 15:59
Башкаленка будем заміж віддавати
з Луцька до Лучанка Євгенія Показати IP 7 Лютого 2014 19:29
Бандерлоги будуть об плиту для пам'ятника Бандері лоба бити!!!:)))
Танюша Показати IP 7 Лютого 2014 15:51
Башкаленко хороший керівник. А ваші мітинги вже всім набридли. Коли вже гроші закінчаться у ваших керівників.
Наташа до Танюша Показати IP 7 Лютого 2014 15:58
Чим хороший?
Іра Показати IP 7 Лютого 2014 15:56
Башкаленко наведе порядок в області
2 до Іра Показати IP 7 Лютого 2014 15:58
Хіба,що розведе побільше бандитів.
Іра до 2 Показати IP 7 Лютого 2014 16:33
На рахунок бандітів -то ще треба побачити. А вас позакриває точно!!!
Люди Показати IP 7 Лютого 2014 15:56
Наші мітинги закінчаться тоді, як закінчаться такі, як Башкаленко.
Тіг до Люди Показати IP 7 Лютого 2014 16:31
Це вже стає навіть дуже смішно. Скільки ви можите ходит та кричати . А результат який!? Знімете одгого,прийде інший. Ну невже ви не розумієте , що Янику на вас наплювати. Не позортесь! Не вводьте людей в оману.
ПР Показати IP 7 Лютого 2014 16:01
Про свистки не забудьте. Бо дуже вже смішно ви щоки надуваєте
Віка Показати IP 7 Лютого 2014 17:00
Плювати їм на коменти і про все що про них думають! Головне засвітитись, фото-відео, звід на Київ і бабло в карман! Життя вдалось!:) А решта...?! P.S. А цікаво - з міліцією і місцевою владою ці "походенькі" погоджуються, чи вже всім все можна і ніхто ні на що не зважає???!!!
Петро Показати IP 7 Лютого 2014 17:25
Новий дитячий садочок у Луцьку відкрили у 2013 році, не в 2004 за губернаторства Бондаря, не в часи коли був мером Шиба. Планується в цьому році завершити школу з басейном. Що не так? А ці критики ходять, та всіх вчать як жити. Хотіли робити, треба було робити коли були при владі. А то понабивали кармани кредитами, а теперішня Луцька рада мусила віддавати, а громаді лозунги та ходу, то за того, то проти когось. Люди одумайтесь, хто вас водить і за що? Потрібні нові, незаангажовані лідери, женіть цих пророків.
Патріот до Петро Показати IP 8 Лютого 2014 14:15
На превеликий жаль це так! Як в Києві нема лідера так і у Нас! Вищевказаних людей як Шиба і Бондар також не хочеться знову посадити на золотий унітаз і ніхто не йде зе ними, а ідуть люди заради свого майбутнього та майбутнього своїх дітей. На сьогоднішній день потрібно на сам перед усунути бандитську владу, а вже потім робити висновки щодо нових керівників. Все потрібно робити поступово!
він до Петро Показати IP 9 Лютого 2014 10:57
школи не буде , бо із отриманих 40 млн грв субвенціі з держбюджету на школу Романюк не дав нічого. З неділі зупиняються роботи.
Толік Показати IP 7 Лютого 2014 18:00
Вони хай гавкають, а ми виконуємо програму "Будуємо нову Волинь"
Петро Показати IP 7 Лютого 2014 18:10
Хто вгадає національність гепернатора?
Алла до Петро Показати IP 7 Лютого 2014 20:44
Говорити про національність будь якої людини в багатонаціональній Україні може або дурак, або націоналіст. Може крім партійної приналежності вас цікавить і "чистота раси". Історія нічого вас не вчить...
Танюша Показати IP 7 Лютого 2014 19:35
Діюча влада знає як і знає що робити. А ви тільки те й робите що з громофоном бігаєте. Давно вас на соловки вже треба.
Патріот до Танюша Показати IP 8 Лютого 2014 14:18
От Вас Танюша можна в першу чергу на соловки з транспарантом "їду в соловки і за мною вся партія регіонів"
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2014 20:06
Ходити, як і хотіти, нікому не шкодить. Нехай тільки вікон не б’ють і машин не палять.
1 Показати IP 7 Лютого 2014 21:10
Нехай шакаленко розкаже, як він не повиплачував обіцяне на виборах 2012 року. Крохобор у супердорогому костюмі.Скоро наїсться волинської земоі.Повну пельку.
НОНА Показати IP 7 Лютого 2014 21:27
Людину тільки призначили, а вона вже не підходить майдану. З 2005 по 2010 рік люди з майдану керували Волинню, результати не втішні. З 2010 року керують регіонали. При всіх недоліках але результати набагато кращі. То чому це не сприймається демократичними силами? Кінцевий результат роботи любої політичної сили - це виконання якумога більше соціальних проектів. Таких як будівництво лікарень, шкіл, садочків, регіонали на Волині це роблять. То, що тут поганого? Я не хочу бути захисником Башкаленка але він такий самий українець як і ми з вами. Чому на нього клеяьт образливі ярлики? Чи в українському суспільстві паплюжити любу людину вже стало нормою життя. Що поганого зробив Банкаленко Волинській громаді. Ви подивіться на демократів Гузя та Москвич. Їхня поведінка це ознаки душевно хворої людини, їх лікувати треба. Кожен захід який вони проводять це - палата №7 (для душевно хворих). Шановні Волиняни давайте реально і обєктивно дивитись на життя. Слава Україні!
БОГДАН Показати IP 7 Лютого 2014 21:36
По вулицях та площах Луцька рухається натовп шизонутої та одураченої,а, можливо, просто проплаченої та купленої молоді,який її вождями та фюрерами високопарно наіменовано Українським євромайданом .Такі дійства відіграють двояку роль, з одного боку- пропагандиську, а з іншого-банально залякують тих ,хто не сприймає лозунгів та гасел Майдану.Сьогодні на сайті =Главком= прочитав про останню соціологію ,рейтинги політичних лідерів та партій,ставлення українців до знакових політичних подій в Україні,проведені в кінці січня 2014 року групою=Соціс=..Виявляється, 46% українців піідтримує Майдан,а 47 %- його не сприймає і не піідтримує .Як бачимо,переважної більшості серед українців у Майдана не має. У мене є сумнів в об*єктивності проведених досліджень в Західній Україні ,де населення банально залякане бойовиками та активістами партії=Свобода= та інших праворадикальних організацій. Попробуйте у Луцьку підійти до міітингуючих на Майдані та висловити альтернативну точку зору-можете отримати бітою по голові.Тому,думаю,на запитання про політичні уподобання, багато хто просто відмовляється відповідати ,або відповідає не щиро ,лукавить .Сьогодні ,перебуваючи в центрі міста ,звернув увагу на намальований на стіні вугіллям портрет(30 см на 50 ) президента Януковича із великою червоною цяткою в центрі його лоба.Як говорять в таких випадках, коментарі зайві .Відкрито пропагуються ідеї терору ,а ми хочемо, щоб люди відверто та безбоязно демонстрували свої політичні погляди та уподобання.Захоплені в Києві та регіонах адміністративні будови,була навіть спроба штурму президентської адміністрації .Не лише українське,але й міжнародне законодавство характеризує це як заколот та спробу державного перевороту.Українська опозиція називає заколотників та бойовиків з палицями,арматурою,металевими цепами,камінням та коктелями= молотова= мирними демонстрантами та невинними дітьми,яких безпричинно б*є жорстокий=Беркут=. У європейських столицях та США проти таких осіб просто застосували б вогнепальну зброю на ураження.
клімчук Показати IP 7 Лютого 2014 21:50
Гоніть того бандита, гоніть, як і мене гнали !
Патріот до клімчук Показати IP 8 Лютого 2014 14:22
Якщо Борис Петрович вийде з ПР, то я тільки за, якщо Він буде знову губернатором на Волині
Корінний лучанин до Патріот Показати IP 8 Лютого 2014 18:51
ТА ГУБЕРНАТОРИ Ж У РОСІЇ, БО ТАМ ГУБЕРНІЇ!! КУДИ ОЦЕ ВИ НАС ТЯГНЕТЕ? ТА БОРИС ПЕТРОВИЧ ЛІПШЕ СЦЕНУ ЗАЛАМАЄ , ВПАВШИ НА КОЛІНА ПЕРЕД ГУЗЕМ- ШАРИКОВИМ, АНІЖ ВИЙДЕ ІЗ ПР!!! А ВУСАТИЙ ТРІШКИ НЕ ТАКИЙ, ВІН СКАЖЕ : ДЯКУЮ, БОРИСЕ ПЕТРОВИЧУ ЗА НАУКУ ВИЖИВАТИ, ВИ ДЛЯ МЕНЕ БУЛИ ВЗІРЦЕМ , АЛЕ Я ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ НЕ НАПИШУ! Х*ЕН ВАМ!
ЛЕОН Показати IP 7 Лютого 2014 23:59
БОГДАН - ТИ *** МОЗГИ ПАРАЛИЗОВАН I АБО ВIДСУТНI
я за Климчука! Показати IP 8 Лютого 2014 01:00
Я за Климчука!!! За його повернення, хороший дьядько.... P.S. виходити з П,Р йому треба навіщо йому ця партія........
Корінний лучанин до я за Климчука! Показати IP 8 Лютого 2014 10:11
І ДЕ ВИ БУЛИ РАНІШЕ З ПОРАДОЮ!!? НУ " ОСТУПИВСЯ" ЧОЛОВІК!!! А тепер що: " МОИ ГОДА - МОЕ БОГАТСТВО".
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 01:32
Радикальні мітингарі добилися, що по даних соцопитування рейтинг Януковича за останній місяць значно зріс. Не виключено, що якраз йому знову більшість виборців віддасть перевагу перед авантюрними опозиціонерами...
Наречена Показати IP 8 Лютого 2014 08:30
Ну от і дожились. Після реєстрації шлюбу молодятам біля РАЦСу саме мітингарів бракувало! Геть "трамплін Бандери" з території кохання і щастя!
Мімопроходящий Показати IP 8 Лютого 2014 09:29
Майдануті, ви краще підіть то гуски, бондаря і спитайте нафіга вони заставили написати заяву на звільнення найкращого губернатора Волині за часів незалежності.
Патріот до Мімопроходящий Показати IP 8 Лютого 2014 14:25
Якщо Клімчук вийде з ПР, то я за його губернаторство! Просто треба усунути ПР від керування нашою Державою, та нашим Краєм!
Корінний лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 10:05
РЕПЛІКА : ВОНИ ХОДЯТЬ , А ВІН ПРАЦЮЄ !!!
Рита Показати IP 8 Лютого 2014 10:07
Ну от, дочекалися. Високопосадовці США уже і Уряд в Україні просто у телефонних розмовах назначають. Саме за такі зміни до Конституції голосує опозиція???. І відразу видно звідки ноги ростуть у тих майданів та хто фінансує майданутих та їх вождів. Тренуйтеся, скоро будете стояти струнко і горлати "Слава Америці". І навчать вони вас, що означає протистояти поліції та захоплювати приміщення.
БОГДАН Показати IP 8 Лютого 2014 10:37
Сьогодні увага європейських ЗМІ прикована не лише до Сочі (зимові олімпійські ігри),але й до подій в Боснії та Герцоговині. Десятки тисяч чоловік вийшли на вулиці у столиці Сараєво та десятках інших міст ціієї балканської держави .Громадяни невдоволені соціально -економічною ситуацією,високим рівнем безробіття,і головне-закриттям приватизованих підприємств,які ще недавно перебували у державній власності. В ряді міст демонстрації переросли у великі зіткненя з поліцією. Демонстранти нападали на поліцейських,підпалювали машини,закидували камінням державні установи,захоплювали їх.У Сараєво протестанти навіть захопили та підпалили будівлю уряду.Поліція застосувала проти протестантів водомети,сльозогінний газ,світлошумові гранати,рушниці із гумовими кулями. Всього потерпіло близько 160 чол,в тому числі 90- поліцейських. Доречі, Боснія та Герцоговина підписала угоду про Асоціацію з ЄС,проводить реформи під диктатом МВФ та Євросоюзу. Цікаво, наша опозиція теж розраховувала, що після підписання асоціації сотні тисяч людей вийдуть на вулиці і будуть протестувати проти закриття піідприємств,втрати роботи,падіння рівня життя,звинувативши у всьому Януковича?
Я Показати IP 8 Лютого 2014 11:52
Богдан, Рита та ін., що ви хочете тим бандерлогам доказати вони кожен день дивляться "5" канал де основна кількість акцій належить США, зомбування повне. Скаже Америка, що вибирати президента не потрібно не підуть, скаже голосуйте за Порошенка підуть і проголосують. Мізки у відключці повній.
У-ух! Показати IP 8 Лютого 2014 12:21
Клімчук прийде,порядок наведе...проплачені та одурачені, бандерлоги-ХОВАЙТЕСЬ.
лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 12:52
Читаю вище наведені мемуари і дивуюсь. Скільки століть українському народу ще потрібно щоб позбутися рабської психології. Коли, накінець, він встане з колін? Невже вам настільки засліпило, що не бачите, не розумієте що твориться. Кого ви проголубі урки захищаєте? Невже вам однаково де і як "заробив" молодший Янукович. Невже діти за зарплату Башкаленка "бідують" в Англії? На майдани виходять діти, матері, люди похолого віку яким надоїло це бидлівське життя. А ви (проголубі холуї) їх бандитами називаєте. Ви, недоумки, породжені цією бандитською владою, ви для неї розхідний матеріал, якого завжди не шкода. Вони, голубі, вас купують і продають, а ви щей щебечите від такого задоволення. Просніться ОЛУХИ, станьте людьми а не бидлом!
Рита до лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 13:23
слухай, лучанин,чомусь Башкаленко не втік у Англію, як одіозні лідери захватів у Києві.А відносно колін, то просто шкода українців,за яких так затято воюють США і Євросоюз і та ж Росія. А про те, що на майдан виходять матері, люди похилого віку, то це хіба Майка ваша похилого віку(Додай, спочатку виходили, тепер вас бояться!!)? а на майдан ходять ті, кому нічим зайнятися, і ці люди нічого не можуть запропонувати суспільству крім злоби, фарби і закликів до насилля.І що цікаво: ні у моїх коментарях(а я маю право на власну думку), ні в коментарях Богдана немає жодного слова образ у будь чию сторону. Перечитай свій опус" і стане зрозумілим, хто з нас бидло)
Патріот до лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 14:28
Підтримую!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!! Україна - понад Усе!!!
бвндерлогу до Патріот Показати IP 9 Лютого 2014 09:46
сада тобі хейрою
лучанину Показати IP 8 Лютого 2014 13:24
Яника і ригів ненавиджу. Але і цих майданутих дебілів терпіти не можу. Якщо проводити політичні заходи, їх потрібно ретельно продумувати, вивчати настрої населення, передбачати наслідки. Такі акції повинні привертати увагу пересічного громадянина, переплітатися з його інтересами і в кінцевому результаті привертати його на свою сторону. Що ми бачимо? Купка майдаунів, які підперезалися державними прапорами, плюючи насіння і гризучи горіх з дурними вигуками соваються містом. У їхніх гаслах згадуються лучани і їх проблеми? Ні. Тому нічого іншого, крім розчарування, яке переходить в роздратування, ці "театри десяти акторів" викликати в мешканців міста не можуть. Доходяться до того. що їх копняками виженуть за місто, аби не заважали.
78 Показати IP 8 Лютого 2014 13:51
Чому повстали люди, чи справжнім є той вогник в серці кожного із нас, хто залишає домівки і від’їжджає до Києва допомогти основному Штабу Супротиву у втіленні мрії України – прогнати геть правлячу владу… Те, що відчули волиняни на собі за минулі три роки не може виправдати навіть достойний крок екс-очільника області Бориса Петровича Клімчука за подій мітингу протестантів з вимогою про його звільнення. Люди чекали дієвих кроків влади на такі рішучі вимоги з приведення кадрових змін в адмініструванні області, натомість отримали «ляпаса прямо в обличчя». Голова обласного осередку Партії Регіонів - Олександр Костянтинович Башкаленко відповідно до Указу Президента України призначений на посаду голову Волинської облдержадміністрації. Такі дії Влади змушують волинян до рішучих кроків Супротиву ганьбі рідного Краю. Методи управління в області з державних справ Башкаленко О.К. близькі до методів електронного паркомату з вул. Грушевського в м. Києві. Волинь це не місце для диктатури, тут не прийнятні рейдерські методи, що підміняють державний контроль чи вплив на процеси бізнесу регіону, це не місце бандитизму. Волинь це справжня колиска українського патріотизму, сильного духу та високо професіоналізму управлінців, тому наявним регіоналам в області, які не відповідають цим критеріям на Волині робити нічого. Якщо ж такі мають для Голови Держави особливу цінність, люди не проти того, щоб зокрема Башкаленка О.К. призначали керувати десь там в Донецьку чи Єнакієво.
БОГДАН-78 Показати IP 8 Лютого 2014 16:57
Скільки патетики у вашому коментарі.Тут і=вогник в серці=,і=залишати домівку=і,=допомога штабу спротиву=,і=ляпас в обличчя=,і,навіть,=Волинь- колиска патріотизму= .Можливо ваш пафос в когось і видавить сльозу,але,все ж, не треба мати нас за ідіотів ,безбатченків та манкуртів.Реальні факти говорять про інше. Майдан фактично перетворився на розсадник екстремізму та тероризму,на тренувальну базу по підготовці штурмовиків та бойовиків.Вони вже зараз готові взяти в руки зброю і встановлювати в антиконституційний спосіб свій порядок і свою владу. В Лівії,Сірії та Єгипті ,Душанбе та Бішкеті, теж починалось із виступів =мирних демонстрантів=,звучали пафосні слова про= права людини=,=цензуру=,=боротьбу з корупцією= і т.д.,а потім все зводилось, в кращому разі, до банального грабунку власного народу ,а в гіршому -до тероризму та громадянської війни.,збройної боротьби проти =ненависних владних режимів=.Віце- президент США Байден,інші держчиновники США нагло залякують українського президента ,бізнес та урядовців всілякими =чорними списками=,санкціями та конфіскаціями. .Безсоромно втручаються у формування українського уряду,вказують президенту, кого призначити керівником уряду,при цьому через різні наявні у них механізми фінансують опозицію,передаючи їм на =революцію= десятки мільйонів= баксів=. Все це давно описано у політологічних підручниках,інструкціях та методиках по здійсненню так званих =кольорових революцій= і не є великим секретом .Так що не потрібно ліпити із опозиціонерів таких собі ідеалістів-революціонерів безсеребреників,що жертвують собою задля блага власного народу. Повторюю ,в Україні кожний антиурядовий крок та дія ,цинічно планується та щедро проплачується ,За всим цим ,особисто я бачу велику зраду національних інтересів , ненаситну жагу до влади,багатства та привілеїв.,презирство до простого люду.
Корінний лучанин до БОГДАН-78 Показати IP 8 Лютого 2014 19:15
СЛУХАЙ, ОТ НЕ НАБРИДЛО ТОБІ СПІВАТИ ТОБОЮ ПРИДУМАНУ ОДНУ І ТУ САМУ ПІСНЮ? ВОНА ШЛЯГЕРОМ НЕ СТАНЕ!! ЧИ ТОБІ ХТОСЬ ПЛАТИТЬ ЗА ТРОЛІ? ДО ТЕБЕ , ЯК ГОРОХОМ ОБ СТІНКУ!!!
КОРІННОМУ ДУРНЮ Показати IP 8 Лютого 2014 19:53
Для таких майданутих ідіотів як ти,те що я пишу ніколине буде зрозумілим таприємним.Мене також нудить від твоїх дебільних коментарів.Єдине ,що тобі можу порадити,так це більше займайся самоосвітою,більше читай серйозні книги і менше дивись брехливий 5-й канал
Корінний лучанин до КОРІННОМУ ДУРНЮ Показати IP 8 Лютого 2014 20:38
ОТ І РОЗКРИВСЯ "БОГДАН" !!! Як це досить легко вдалося тебе викрити! Бачу в тебе із психікою не лади ! Я подібні як у тебе ШИЗОФРЕНІКУ , дебільні коментарі не пишу! А ЧИТАЮ БІЛЬШЕ ЗА ТЕБЕ , ЗРОЗУМІВ СИНОК , І НЕ ТОБІ МЕНЕ ВЧИТИ СМАРКАЧУ!!!
ЛУЧАНИНУ від БОГДАНА Показати IP 9 Лютого 2014 07:38
Доречі, з психікою ,як і з здоров*ям у мене все добре,шкідливих звичок не маю,веду здоровий сосіб життя(бііг,лижі,йога, фітнес і т.п.),.не вживаю жодних ліків.,чого і тобі бажаю.Твої політичні переконання я не сприймаю. Думаю ,твої епітети=синок=,=смаркач=,шизофренік=чудово підійдуть саме тобі і таким як ти ,смаркачам-невігласам,натовпи яких ми бачимо сьогодні на вулицях міста.Їх освітній та культурний рівень давно вже оцінили справжні корінні лучани,не зомбовані та інфіковані заразою 5 каналу та технологіями= кольорових революцій=. На сьогодні їх протест звівся до відвертого хамства , хуліганства та залякувань влади і політичних противників.Вони упиваються від вседозволеності та безкарності,вважають своїх батьків ,як і в цілому старше покоління,=совками= та дурнями,хоча самі і є ними. Для них це така робота,ходити по місту, мітингувати та хамити.,бо робити нічого іншого не вміють,книг не читають,освіту купують за гроші батьків. Озброївшись палками,бітами та одягнувши на обличчя маски, відчувають себе героями ,хоча насправді є шпаною та засран-ми.Прикро,що для них є авторитетами неврівноважені,самолюбиві недоумки , недоучки та демагоги із проплачених олігархічних телеканалів .Прийде час І вони порозумніють,впаде пелена з їх очей. З ненавистю будуть згадувати своїх минулих поводарів та фюрерів,прикро їм буде за минулу хамовиту поведінку..
Лучанин до ЛУЧАНИНУ від БОГДАНА Показати IP 9 Лютого 2014 09:44
ГОРБАТОГО МОГИЛА ВИПРАВИТЬ!!! ТАК У НАРОДІ КАЖУТЬ!!! Я У СВОЇХ КОМЕНТАХ НІКОГО НІКОЛИ НЕ ОБЗИВАВ НЕПРИСТОЙНО ! ТИ ПОЧАВ ПЕРШИЙ! ЦЕ ПЕРЕВІРЯТЬСЯ ЛЕГКО У ТВОЇХ КОМЕНТАХ, БО СЛІД ЗАЛИШИВ І КОЖЕН ПЕРЕСВІДЧИТЬСЯ У ЦЬОМУ! У ТЕБЕ ЩЕ БАГАТО ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК. ЇХ НЕ МОЖЕ ВИКОРІНИТИ НІ ЙОГА, НІ БІГ. НІ ЛИЖІ, НІ ФІТНЕС І Т.П. ПОНАПРИПИСУВАВ СОБІ БАГАТО! А З ПСИХІКОЮ СПРАВДІ У ТЕБЕ НЕ ЛАДИ, ЯКЩО ТИ ЗІРВАВСЯ до ХАМСТВА !!! ТВОЇ ДОВГІ ТРОЛІ ХТОСЬ ПРОПЛАЧУЄ!!! ІДИ ЛІКУЙСЯ !! А ТОБІ СКАЖУ ЩЕ РАЗ: ДЕМОКРАТІЯ У НАС ПЕРЕМОЖЕ!!! ТЕБЕ ХВОРОГО ТА НЕМІЧНОГО ДУХОМ , МОЖНА ПРОБАЧИТИ - БОЖІ ЗАПОВІДІ ЦЬОМУ ВЧАТЬ!
Лучанину від БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 10:40
Погоджуюсь ,мені не потрібно було так гостро,в образливих словах, реагувати на твої =премудрі =,а ,по суті ,занудні та помилкові коментарі.Краще їх ігнорувати.Мудрі люди кажуть=Собака лает,а караван идет=,або ще такий вислів=Не зв*язуйся з дурнем,бо сам дурним станеш=.Доречі,любий психолог скаже,якщо людина виділяє повністю текст шрифтом із великих літер,це говорить про його певну неадекватність.
він Показати IP 9 Лютого 2014 11:01
лучанину і богдану - обоє вже дістали
Лучанину від БОГДАНА Показати IP 9 Лютого 2014 11:14
Не демократію,а диктатуру фінансово-промислових олігархічних груп під кураторством США готують для українського народу твої любимі кумири Яценюк,Кличко та Тягнибок .Статки олігарха Порошенка від подій 2004 року,в яких він приймав активну участь, збільшились за 10 років приблизно в 10 разів і досягли близько 1 мільярда дол. сша. Для кращого розуміння історії та політики, раджу менше читати агітки фюрерів Яценюка та Тягнибока,а краще познайомитись з книгами хоча б Старікова: =Хаос и революции-оружие доллара= та Вал. Катасонова:= Ограбление по-еврейски=І не треба мені льстити,зтверджуючи,що мої коментарі достойні фінансової проплати.За такі речі ніхто не хоче платити,платять за антиурядову демагогію та брехню,зміцненя позицій США та транснаціональних корпорацій в Україні.