USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку буде Марш єдності. ОНОВЛЕНО

28 Квітня 2014 15:23
Марш єдності пройде у Луцьку 29 квітня. Початок - о 14.00 годині, збір біля пам'ятника Лесі Українки, маршрут ходи від Театрального майдану до площі Возз'єднання.

Дрес-код заходу – українська символіка (жовто-блакитні полотна) та ВИШИВАНКА! Акцію проводить активна молодь Волині, усі небайдужі громадські організації за ініціативи організація “Іскра”.

Також активісти наголосили, що дійство закінчиться флеш-мобом.

"Луцьк, як і Донецьк, так і кожне українське місто – це Україна! І Україна єдина, і ніякі зовнішні агресори не зможуть це змінити. Вони забирають наші землі, але дух людей – ніколи! Бо ми – браття, які завжди будуть підтримувати одне одного. Марш єдності буде проведений від Драматичного театру через вулицю Богдана Хмельницького до площі Возз’єднання, де учасники вибудують живу карту України", - повідомляють організатори.

Збирай друзів, бери український стяг та одягай вишиванку! Вітається українська символіка, стяги України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Букмекер Показати IP 20 Квітня 2014 10:36
Ставлю на то, что будет не больше 300 челов...
Анонім до Букмекер Показати IP 20 Квітня 2014 11:28
коментар було видалено
123 Показати IP 20 Квітня 2014 10:59
Чому у вівторок? Всі на навчанні або роботі.
Фторник до 123 Показати IP 20 Квітня 2014 11:00
Во вторник, потому, что иначе студентов не согнать...
Микола до Фторник Показати IP 20 Квітня 2014 17:03
Завали хл*бало, м*дак!!! тобі навіть не уявити, що в нас студентів ніколи не зганяли і не примушували кудись ходити!!!! НІ за євромайдан ні за регіонів, бо тут живуть вільні люди, а не таке стадо звідки ти пишеш!!От і пиши далі "Пока Россия за 2 млрд.$ строит дорожную развязку у метро "Сокол", Элон Маск в США запустил частный космический корабль за 0,1 млрд.$" Строчи далі за бабки, раб!!
Дід Панас до Микола Показати IP 28 Квітня 2014 16:22
брешеш, платять і багатьом
ПРАВДА до Дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 16:29
Платять 100% бо сама йду,але є й такі безголові що й безплтно йдуть і їм не пропонують нічого.
Микола Показати IP 20 Квітня 2014 17:00
Вівторок і обід час дуже невдало вибраний!!! Рекомендую переглянути чи на вихідний чи на вечір після роботи!!! після 18.00
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2014 02:05
Дуже довго марші в Луцьку водили розколювачі України Гузь і Данильчук під нацистськими червоно-чорними прапорами, щоб порядні лучани пішли за ними на новий марш
Тетяна до Лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 17:47
А хто Вам, Шановний Лучанин сказав що червоно-чорний прапор - це правор нацистів? Можливо Ви прочитайте що він означає, перш ніж писати...
луцьк (багато хто) Показати IP 28 Квітня 2014 13:28
Підемо тільки під прапором України
идыть до луцьк (багато хто) Показати IP 28 Квітня 2014 14:00
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 14:00
Також активісти наголосили, що дійство закінчиться флеш-мобом. Оте іншомовне флеш-мобом і всю Україну і розрушить. Невже немає українського слівця, щоб дід і баба зрозуміли, що закінчиться не сексом?
оля до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 16:31
Так отой флеш-моб вже й розвалив все.
Опа до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 19:30
у на секса нет, у нас любофф
ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 19:13
Ніяких вчинків, ніяких розумних ідей, одні ходи і флеш-моби з криками "Слава Україні" тільки від тих криків слави не більшає а меншає. Підтошнює вже від вас недоумків. Не вмієте керувати забирайтесь геть самі поки копняками не вигнали
ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 19:13
коментар було видалено
ААААА Показати IP 28 Квітня 2014 22:49
коментар було видалено
Лучанин до ААААА Показати IP 28 Квітня 2014 22:56
Як в Словянську без розбору.За шию і на петлю.Але в нас міліція гуманна)))))