Луцький експеримент із муніципальною поліцією депутати визнали проваленим
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/06-18/170-1u.jpg)
Під час сесійного засідання Луцької міськради діяльність муніципальної поліції депутати визнали незадовільною. Народні обранці не вважають 162 складених протоколи за піврічну діяльність свідченням ефективної роботи муніципалів, – повідомляє 18 червня репортер «Волинських новин».
За висновками депутатів міськради, муніципальна поліція Луцька працює неефективно. Лідер фракції БЮТ Юрій Корольчук», маючи на увазі низький рівень складання протоколів про адмінправопорушення, зауважив: «Ви у душі розумієте, що звітувати нема про що».
Голова муніципальної поліції Сергій Пилипака, навпаки, вказує на поліпшення результатів діяльності цієї структури порівняно з минулим роком, коли було складено трохи більше трьох десятків протоколів. Однак депутати із ним не погодилися і 35-ма голосами «за» визнали роботу муніципалів незадовільною. Щоправда, на той момент у сесійній залі включно з міським головою Богданом Шибою та секретарем Луцькради Анатолієм Бірюковим перебували 32 народні обранці.
Довідково:
Муніципальну поліцію у Луцьку створено в липні 2007 року. Основні її завдання – забезпечення правопорядку, охорона довкілля, контроль за благоустроєм території, чистотою вулиць, дотриманням правил торгівлі, додержання тиші і порядку у громадських місцях, забудов у місті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За висновками депутатів міськради, муніципальна поліція Луцька працює неефективно. Лідер фракції БЮТ Юрій Корольчук», маючи на увазі низький рівень складання протоколів про адмінправопорушення, зауважив: «Ви у душі розумієте, що звітувати нема про що».
Голова муніципальної поліції Сергій Пилипака, навпаки, вказує на поліпшення результатів діяльності цієї структури порівняно з минулим роком, коли було складено трохи більше трьох десятків протоколів. Однак депутати із ним не погодилися і 35-ма голосами «за» визнали роботу муніципалів незадовільною. Щоправда, на той момент у сесійній залі включно з міським головою Богданом Шибою та секретарем Луцькради Анатолієм Бірюковим перебували 32 народні обранці.
Довідково:
Муніципальну поліцію у Луцьку створено в липні 2007 року. Основні її завдання – забезпечення правопорядку, охорона довкілля, контроль за благоустроєм території, чистотою вулиць, дотриманням правил торгівлі, додержання тиші і порядку у громадських місцях, забудов у місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.