Луцький міський голова особисто проконтролює прибирання узбережжя Стира
![](/resize/450x600/r/files/news/2008/11-04/2778-1u.jpg)
До сьогодні, 4 листопада, Департамент житлово-комунального господарства мав потурбуватись про чистоту узбережжя річки Стир, яка тече за центральною алеєю парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Таку вказівку у телефонному дзвінку дав міський голова під час його особистого прийому, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Під час прийому лучанин, який займається моржуванням на річці Стир, пожалівся градоначальнику, що вже два місяці ніхто не прибирає узбережжя річки. Тому біля будки моржів та на всій прилеглій території купи сміття. Як зазначив скаржник Борис Січкарук, не дуже приємно займатись оздоровчими ранковими вправами у такій атмосфері.
За словами Богдана Шиби, на цій проблемі він акцентував увагу мерії ще тиждень тому, і до 2 листопада там мали прибирати. Однак, дізнавшись про невиконання його розпорядження, міський голова подзвонив у Департамент житлово-комунального господарства та дав вказівку, щоб до сьогодні прибрали усе сміття. «Я сам особисто піду до парку ввечері та перевірю чи прибрано, чи ні», – сказав Богдан Шиба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час прийому лучанин, який займається моржуванням на річці Стир, пожалівся градоначальнику, що вже два місяці ніхто не прибирає узбережжя річки. Тому біля будки моржів та на всій прилеглій території купи сміття. Як зазначив скаржник Борис Січкарук, не дуже приємно займатись оздоровчими ранковими вправами у такій атмосфері.
За словами Богдана Шиби, на цій проблемі він акцентував увагу мерії ще тиждень тому, і до 2 листопада там мали прибирати. Однак, дізнавшись про невиконання його розпорядження, міський голова подзвонив у Департамент житлово-комунального господарства та дав вказівку, щоб до сьогодні прибрали усе сміття. «Я сам особисто піду до парку ввечері та перевірю чи прибрано, чи ні», – сказав Богдан Шиба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044515)
Анонім
Показати IP
4 Листопада 2008 10:54
Може не ходити - як було сміття, так і залишилось - чхати хотів Департамент житлово-комунального господарства на його дзвінки :)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044515)
Анонім
Показати IP
4 Листопада 2008 12:55
Бо Стемковському треба займатись роботою а не сидіти на теплому місці де самий основний грошовий потік...
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.