USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Львівські дорожники залишили велику яму на дорозі до Луцька

30 Грудня 2015 21:34
Львівщина завершила ремонт дороги Львів-Луцьк. Уже наступного року естафету приймуть волинські дорожники. Однак львів’яни залишили автомобілістам, які користуються цією трасою, неприємний сюрприз. Завершуючи роботи, на кордоні з Волинню вони залишили чималу яму.

Про це повідомив керівник департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка, - інформує «Вісник+К».

«Як львів’яни примкнулися своєю новою дорогою до нашої частини. Це створює серйозну небезпеку. Автомобілі змушені екстрено гальмувати, виїжджати на зустрічну чи узбіччя. Весь прикол в тому що навіть наш старий асфальт зліва.....та ви самі все бачите», – зазначив Мирка, додавши відповідне фото та відео.

ЧИТАТИ ЩЕ: БУДІВНИЦТВО ДОРОГИ ЛЬВІВ-ЛУЦЬК ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ ДО ЛІТА

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2015 21:53
Це щоб показати що вони не відносяться до волиняк! Але тим самим вони показали свій професіоналізм - Ідіоти.
Перехожий до Лучанин Показати IP 30 Грудня 2015 22:52
Це, щоб показати не "що вони не відносяться до волиняк", а ЯК вони відносяться (ставляться) до Волинян! Ці собаки нас завжди ні за кого не мають!
тиць-здиць до Перехожий Показати IP 31 Грудня 2015 00:14
вони ще й пісеньки сороміцькі про нас складають! ну там: "очі сині, дупа в глині, видно зразу, шо з волині"
Анонім Показати IP 30 Грудня 2015 23:26
і де там ВЕЛИКА ЯМА ? пан мирко мабуть не в ту яму впав. закусювати треба
Водій до Анонім Показати IP 31 Грудня 2015 08:22
Ти в неї вїжджав???? Я минулого тижня в неї ленд крузером вїхав,думав колес не лишиться. Що говорити вже про маленькі авто???
Українець! Показати IP 31 Грудня 2015 02:38
До чого ж тут львів'яни Мирка? Якщо Волинь пасе задніх. Якби наше керівництво працювало б для людей, для їхнього добробуту то таких нюансів не було.
Корінний лучанин до Українець! Показати IP 31 Грудня 2015 10:31
Я вважаю ,що це Мирка недопрацьовує та не контролює стан виконання ремонту дороги а лише констатує факти. До кого це адресоване зауваження Мирки? Значить він не узгоджує робочі ситуації із львівянами, кожен сам по собі. Він що, живе в ізоляції чи десь на острові не в УКРАЇНІ? Сміх та й годі! Це просто несерйозне ставлення Мирки.
Лучанин Показати IP 31 Грудня 2015 07:51
Буквально вчора я, мої зуби і моє авто добряче відчули це "плавне" з"єднання. Ганьба!
вова Показати IP 31 Грудня 2015 12:31
а волиняни най автобан зроблять хоть +-90 км до луцька.. о тоді побачим справжніх автодоровців.. а писати що хтось погано зробив.-- зробіть краще. або в себе дома покладіть бруківку тротуар. село приберіть. зупинку накрийте. смітник поставте- і прибирайте його ганьба таким фотографам