Литвин став заслуженим художником України
Президент України Віктор Ющенко за значний особистий внесок у розвиток національного образотворчого мистецтва, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди 70-річчя від дня заснування Національної спілки художників України постановив присвоїти одному з луцьких митців звання заслуженого художника України, – інформують 12 жовтня «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт глави держави, згідно з указом Президента почесне звання «Заслужений художник України» отримав художник-живописець із Луцька Леонід Литвин.
Довідково:
Національна спілка художників України – єдина всеукраїнська громадська творча організація професійних митців та мистецтвознавців. Заснована 1938 року. На сьогодні налічує 4330 спілчан, в тому числі й громадян іноземних держав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мінʼюст США опублікував першу партію «файлів Епштейна»
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Довга дорога додому: Герой із Шацька Олександр Козак повернувся в рідний край на щиті
Сьогодні 21:44
Сьогодні 21:44
Виробництво дронів, переговори і вибори за кордоном. Головне з пресконференції Зеленського та премʼєра Португалії Монтенегру
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Підтвердили загибель Героя з Ратного Сергія Шевцова
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
У Луцьку на заправці помер чоловік
Сьогодні 18:56
Сьогодні 18:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.