USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Марш рівності у Києві: один міліціонер - у важкому стані. ОНОВЛЕНО

6 Червня 2015 11:11
У Києві внаслідок сутичок під час "Маршу рівності" постраждали 5 працівників міліції, один – у тяжкому стані (осколкове поранення шиї).

Про це УНІАН повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в Києві.

Згідно з даними правоохоронців, за протиправні дії на місці події затримано 25 осіб.

Зібрані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 КК України (хуліганство).

Правоохоронці на місці події документують правопорушення. У затриманих вилучають петарди, викрутки, ножі та інші небезпечні предмети.

Як повідомлялося, сьогодні у Києві представники ЛГБТ-спільноти проводили "Марш рівності" на Оболонській набережній. Попри заходи безпеки, на акцію прорвалися її противники, які, зокрема, кидали в учасників маршу петарди та димові шашки.



Нагадаємо, у Києві завершився “Марш рівності”, - передає УНН.

“Пройшовши 500 метрів активісти закінчили Марш Рівності”, — йдеться у повідомленні “Громадського ТБ” у Twitter.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
думка Показати IP 6 Червня 2015 11:18
Щось не зрозуміло наших людей?! Ви вже визначтесь чи ви з Європою чи як... У вільних країнах такого немає:) Чи то ще після фіналу Кубку України не заспокоїлись і своє бидлятство показують?:) Чи бий, громи, вбивай... любого хто з нами не згідний - схоже що це саме так :(
Анонім до думка Показати IP 6 Червня 2015 12:42
А ти досі цього і не зрозумів? Якщо не згіден, то подивись з цього погляду на усіх нинішніх активістів або свідомих.
Анонім до думка Показати IP 6 Червня 2015 20:00
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 20:01
коментар було видалено
Підарам Показати IP 6 Червня 2015 11:28
коментар було видалено
Анатоль_ до Підарам Показати IP 6 Червня 2015 13:01
Я в шоці!
лучанин Показати IP 6 Червня 2015 11:34
організованою па-рашкою, щоб своїм показувати: --0ось що дає вам європа.. розвиток підерасії.. Не можна дозволяти таку куйню під час війни.. ну хіба щоб створити із "райдужних " диверсійний загін і закинути в тил терористам ))))
Анонім до лучанин Показати IP 6 Червня 2015 13:05
коментар було видалено
Анонім до лучанин Показати IP 7 Червня 2015 03:31
це вимога сша і європи - щоб підераси були в превілегійованому становищі. і мали право всім нормальним лудям навязувати і пропагувати свої збочення та психічні хвороби.
віктор Показати IP 6 Червня 2015 11:46
геїв шкода але вони також люди
Вася до віктор Показати IP 6 Червня 2015 13:20
Пiдараси вже люди ??! Вiтаю- ви вже в эвропi! )))
Анонім до Вася Показати IP 6 Червня 2015 13:47
Невже ти не згоден з думкою Папи Римського по цьому питанню? Тоді ти - антихрист!
Вася до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 14:42
Ярий! )))
Анатоль_ до Вася Показати IP 6 Червня 2015 14:21
Курс України це Європа! Це курс нашого Президента!
Вася до Анатоль_ Показати IP 6 Червня 2015 14:45
Прапор в с..руки!!!
123 до віктор Показати IP 6 Червня 2015 16:35
підтримую! Кому ті геї мішають????? вони що крадуть???? чи вбивають???? нікого не чіпають!!!...
ХХ до віктор Показати IP 6 Червня 2015 22:22
А постраждалого міліціонера не шкода???
устим до віктор Показати IP 7 Червня 2015 11:38
уявляю, собі ситуацію, йду із донечкою по парку Л Українки а на лавці лижуться два голуби, я маю сказати дитині що ми в Європі??? чи взяти палю і нагадати, навіщо чоловіку заднє місце?
Рибачок Показати IP 6 Червня 2015 12:26
Содомітам місце в психлікарні...
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 14:53
Середньовічна церква воювала з содомітами , відьмами і т.д. і т.д. Потім вибачалася за свою дрімучість. Хто тепер бореться з такими людьми? Чи це просто провокації певних партій та релігійних общин?
Анонім до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 17:25
А чому - певних? Усім відомо, хто на них напав.
Екскурсовод Показати IP 6 Червня 2015 15:18
коментар було видалено
Вадим Показати IP 6 Червня 2015 15:20
коментар було видалено
Анонім до Вадим Показати IP 6 Червня 2015 17:26
В Германии на это понадобилось несколько больше времени, и стало возможным только благодаря СССР.
xD Показати IP 6 Червня 2015 15:30
коментар було видалено
Питання Показати IP 6 Червня 2015 15:46
коментар було видалено
Народ Показати IP 6 Червня 2015 15:51
Це що новий Содом і Гомора? Бридоття!! Гидота!!! Позорище!!! І так біди багато а вони ще більший гнів накликають. Фе!!!!
Народ Показати IP 6 Червня 2015 15:51
коментар було видалено
Висновок Показати IP 6 Червня 2015 16:01
А де сімейні цінності? Чи це вже не модно? Хто організатор цього позорища? А влада мовчить-????!!! І це на землі де хрестилась Русь ! З такими парадами - немає майбутнього! Невже біди і горя мало? Господа Бога побійтеся!!!!
єуропейець до Висновок Показати IP 6 Червня 2015 16:27
А у Європі хто організатор?:)
Європейцю до єуропейець Показати IP 6 Червня 2015 17:21
10 гомосексуалістів, які перебувають на впливових посадах у європейських країнах http://vip.tyzhden.ua/Chronicle/80178
ХХ до єуропейець Показати IP 6 Червня 2015 17:29
http://www.ednist.info/news/14905
Анонім до Висновок Показати IP 6 Червня 2015 17:28
Например, Ляшко.
Висновок Показати IP 6 Червня 2015 16:01
коментар було видалено
бастер кейсі Показати IP 6 Червня 2015 16:12
коментар було видалено
Висновок до бастер кейсі Показати IP 6 Червня 2015 16:31
А Ви вже з параду прийшли?
бастер кейсі Показати IP 6 Червня 2015 16:53
Ти знаєш, я натурал, і мене нудить від одного погляду на чоловіче тіло. Так само нудить від того коли ображають слабших ( будь яким методом)5. Такшо зарийся
Філософ Показати IP 6 Червня 2015 17:01
На рахунок людей з нетрадиційною орієнтацією у мене така думка. Всі ми знаємо (чи здогадуємося) що серед нас є такі люди. Подобається комусь це чи не подобається. Такі люди прагнуть до визнання прав. Не розумію, навіщо тоді вони виходять на паради, знаючи, що тим самим викличуть непотрібний резонанс і обурення? Просто їм треба нічого нікому не доказувати, жити своїм життям. А то вони доказують свої права, а в результаті отримують те, що отримують.
Анонім до Філософ Показати IP 6 Червня 2015 17:32
А чому ти проти Еуропейських цінностей? Якщо ти теке скажеш у Еуропі, то можеш бути відлученим від церкви.
оттак Показати IP 6 Червня 2015 17:27
коментар було видалено
мурзілка Показати IP 6 Червня 2015 17:38
Ой, боюся, що скоро жінкам треба буде виходити на паради з транспоратнами "Хороші мужчини, агов!". І хороший мужчина - це не якийсь товстосум, а чоловік, який здатен зробити свою жінку щасливою.
ХХ Показати IP 6 Червня 2015 17:41
З такими цінностями - вимрем як мамонти.
Анонім до ХХ Показати IP 6 Червня 2015 17:56
А ради цього вас на майдан і виводили. Якщо вважаєш, що українську землю планується оставити українцям, то ти наївна людина.
жовчнийлучанин Показати IP 6 Червня 2015 17:49
Давайте замутим марш рівності ракових кліток!
Франція Показати IP 6 Червня 2015 17:49
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2012/11/121118_france_gay_marrige_protest_ko
Франція. Традиційна Показати IP 6 Червня 2015 17:57
http://newsradio.com.ua/2013_05_28/Franc-ja-Tradic-jna-or-ntac-ja/
Сім`я Показати IP 6 Червня 2015 18:32
Здорова сім`я - сильна держава!
Анонім до Сім`я Показати IP 6 Червня 2015 18:47
А що, американцям потрібна сильна Україна? Навіщо? Сильна держава втілює власну політику.
123 Показати IP 6 Червня 2015 18:47
Наші люди - дичина!!!! У нас як - якщо мужик п"є до поросячого візгу, б"є свою жінку, матюкається - то це нормальний мужик! А якщо мужик-гей неаргесивний, слідкує за собою, миється не смердить - то його набити треба. Шкода геїв, справді
Тьотя Мотя до 123 Показати IP 6 Червня 2015 18:50
а нащо впадати у крайнощі? А чому не пишеш, про чоловіка, який і любить жінку, іслідкує за собою, старається, працює. З таким чоловіком і жінка розцвітає. Чи таких чоловіків вже треба заносити до Червоної книги?
ХХ до 123 Показати IP 6 Червня 2015 18:54
Якщо мужик -не мужик то навіщо він жінці такий потрібен? І взагалі якщо мужик стає чимось - це не природньо і ненормально. Можливо це таке захворювання. Таких лікувати треба!!!
Анонім до ХХ Показати IP 6 Червня 2015 19:01
Нетрадиционная ориентация - действительно болезнь, методы лечения которой медицине не известны.
Вася до 123 Показати IP 7 Червня 2015 00:41
Якщо мужик п***рас, то вiн не Мужик!!!
Сім`я Показати IP 6 Червня 2015 18:58
Я за сімейні цінності.
ХХ Показати IP 6 Червня 2015 19:02
Як пише Святе Письмо, "люди содомські були дуже злі та грішні перед Господом" (Буття 13:13), і "... що крик Содому й Гомори великий, і що гріх їхній став дуже тяжкий" (Буття 18:20 ). І коли Господь вирішив знищити ці міста, "Авраам сказав: Нехай не палає гнів Господа, і нехай я скажу ще раз: можливо, знайдеться там десять (праведників. - прим.)? Він сказав: не знищу заради десяти" (Буття 18:32 ). Але, на жаль, не було там навіть десяти праведних людей, крім Лота, бо всі "... від молодого до старого, увесь народ з усіх кінців міста" (Буття 19:4), були вражені протиприродним пороком. " І Господь послав на Содом та Гомору дощ із сірки й огню, від Господа з неба." (Буття 19:24), повністю знищивши людей, "які чинили гордовито, явно робили зло, і поставив їх в приклад нащадкам" (Третя книга Макавеїв 2:5 ).
Істина Показати IP 6 Червня 2015 19:04
Святе Письмо однозначно свідчить, що «мужеложники… Царства Божого не наслідують» (1 Кор. 6, 10), і їх ще в цьому житті посягне кара Господня (Бут. 19, 1-29). Бог звелів всім рішуче виступати проти такої безсоромної справи (Суд. 20, 23-28, 35), байдужим не повинен залишатись ніхто (Суд. 21, 8-11).
Анонім до Істина Показати IP 6 Червня 2015 19:07
Ти краще подивись, що по цьому питанню каже Папа Римський.
Істина до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 19:24
Папа Римський - голова католицької церкви.Тому його слова для мене значення не мають.
Анонім до Істина Показати IP 6 Червня 2015 19:32
В таком случае - молодец. Но не забывай, что католическая церковь, как и всякая церковь, в своем мировоззрении отражает тенденции, доминирующие в правящих кругах общества.
Істина до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 22:28
Нехай Папа Римський говорить що хоче. Є святе письмо там все написано.
бастер кейсі Показати IP 6 Червня 2015 19:51
Блін, мені важко усвідомити одну річ. На дворі 2015 я натискаю своїм пальцем на скло якогось пристрою, який поміщається в мене в руці. Далі я натисну ще раз, і мої думки прочитає безліч не знайомих, і територіально віддалених від мене людей. Блін, який Содом? Які цифри параграфів? Ви де, і коли живете? Де ви вчилися, і чому навчАлися? На, ще тобі від земфіри рядок: все мы в зеркале славные. Думай
бастер кейсі Показати IP 6 Червня 2015 19:57
І ще одне, адмін коли обкладають х.. і погрозами нечисленних лгбт, то це для цензури норм, а коли висловлена власна думка на рахунок церкви то (цитую) -коментар було видалено. ?
Чому Показати IP 6 Червня 2015 22:39
Чому інтереси більшості громадян не враховуються? Людям не подобаються такі паради.Тому меншість не повинна висовуватись. Шкода що на тому параді представників із військомату не було, стільки повісток могли вручити.
мужик до Чому Показати IP 7 Червня 2015 14:45
Любитесь-любіться,но показувати це на людях- срам. Гуляв з дитиною в парку а там сидять два голуби цілуються, як найшов палку то обох два квартали гнав. Нефіг ім робити серед нормальних людей. Підарастія це хвороба
Позор Показати IP 6 Червня 2015 22:56
Хлопці гинуть в Ато а ці парадами ходять. Це позор і неповага до людей.Заради 100 чоловік зігнати стільки міліції і допустити кровопролиття??????? Оці 100 чол. меншості повинні не порушувати права інших людей. Чому із за 100 дивних людей мають страждати інші люди.Позор! Ганьба!
віталя Показати IP 6 Червня 2015 23:15
Повії виходьте н а захист своіх прав. Чим ви гіпші за геів?.
Дід Свирид Показати IP 7 Червня 2015 00:22
Шо то робится на білому світові? Якіїсь ЛГБТ-спільноти,шо то за трясьця такая,га?Скоро докотимося то того,шо я і моя Мотря пуйдемо на парад натуралів,бо шото мало нас такіх осталося ну тих шо дєдько з тьоткою.
Анатоль_ до Дід Свирид Показати IP 7 Червня 2015 14:38
Не дуркуй!
не пацик Показати IP 7 Червня 2015 20:39
отношусь к етому никак : но возникает вопрос ? а у нас разве нет своих прав?-воспитывать детей в здравом обществе ? почему они нарушаются ? И как ето понимать что милицию били и жгли при злочыном режиме и бьют и режут при нынешнем ? как они будут защищать граждан если немогут защитить себья ? в европе зачинщиков давно б приутюжили и причинившему увечью милиционеру пустили бы пару пуль между рог ? разве для того что-бы получить очередной кредит от 10 п*дарасов в мировой финансовой ситеме -небходимо было устраивать ето шествие ?