USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Маршрут 233 у Луцьку змінив схему руху

3 Березня 2017 21:06
На прохання пасажирів та через низьку наповненість з 2 березня маршрут 233 «Луцьк – Липини» змінив схему руху.

Тепер автобус курсує вулицями: Теремнівська, Рівненська, пр. Відродження, вул. Ветеранів, пр. Перемоги, вул. Яровиця, Набережна, Шевченка, Львівська, Бенделіані. Таким чином він частково повторює схему скасованого 32-го маршруту.

Заїзд до районної лікарні здійснюється лише при прямуванні з міста в Липини. На маршруті - 6 машин з інтервалом 20 хв.

Зміни маршруту дозволять пасажирам, які проживають в с. Липини та мікрорайоні Теремно, швидко дістатися до Завокзалього ринку, гіпермаркету «Там-Там» та «Нової лінії».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
А2А Показати IP 3 Березня 2017 21:24
"через низьку наповненість"???!!! - о сьомій ранку з АС-2 всі сидячі місця зайняті, на тубдиспансері або ЗОШ-2 віс не влазять (сказати "не можуть зайти" язик не повертається, саме "ВЛАЗЯТЬ"), і це низька наповненість? При русі по маршруту контингент пасажирів оновлюється відсотків на 70-80, і ще мало? Чи водіям Борохівської маршрутки став конкурентом до "Модерна"?
Знаю до А2А Показати IP 3 Березня 2017 23:25
А чи знаєте, шановна (чи шановний), що на 1 круг треба 8 - 10 л дизпалива. А це близько 200 грн, що становить 67 пасажирів.
А2А до Знаю Показати IP 5 Березня 2017 19:29
Я Вам розповів за пів круга (неповних)
Смл Показати IP 3 Березня 2017 21:52
Це подибно як маршрут руху 32 це 100% а то прийдумали 233 навіщо таке прийдумали просто смеха руху поминяли і все не Шопена а по набережна і нова лінія і все
Лучанка Показати IP 3 Березня 2017 22:12
Низька наповнюваність бул а тому, що маршрутки не дотри увалися графіку. Чекала 30 хвилин і не дочекалася
Вася до Лучанка Показати IP 3 Березня 2017 23:18
Їхав сьогодні в ньому, то чув що з'їхав, бо поломався! Люди, це ж жилізо
Привіт Показати IP 3 Березня 2017 22:50
Люди, що Вам все не йметься? В цих автобусах чисто (принаймі спочатку), їздять справді через 20 хв, а потім час покаже! Як на мене - маршрут добрий!
Липинці Показати IP 3 Березня 2017 22:52
Ми дуже задоволені. Є чим добратись до лікарні, зранку і ввечері "9" 9а" не дочекаєшся, а вони є. Тьфу-тьфу!
Ми Показати IP 3 Березня 2017 22:53
9а - зажерлись! 233 - побачемо. Пока стараються.
Ми Показати IP 3 Березня 2017 23:04
Маршрутка 9 сьогодні на Лучеську так вилітала перед 233, що й на червоний не зважав! Бо ж 3 грн стояло
Всі Показати IP 3 Березня 2017 23:07
Може навчать 9 -ку регулярно ходити! Я наприклад, принципово перейшла на 233!
Ветеранів Показати IP 3 Березня 2017 23:09
Нарешті й вул Ветеранів не забули! Яка разница, як назвали чи 233 чи 32а? Аби їздив! Люди будуть!
Ні Показати IP 3 Березня 2017 23:12
Нічого пока там нема! Чув як шофер по телефону казав шо на заправку не хфатить. Але хай стараються, то й буде.
Бачив! Показати IP 3 Березня 2017 23:15
Дві жіночки дуже старались, обклеїли оголошеннями все село. Видно дуже бабла хочуть
Анонім Показати IP 4 Березня 2017 07:51
Тепер знову від Теремнівської в центр через все місто їхати. А як на Київський майдан, то з пересадками
Lyudmila Показати IP 5 Березня 2017 07:13
Ще б справді на київську зробили маршрут!!!
Місцева Показати IP 24 Березня 2017 09:08
Дійсно, 233 колись 40 хвилин чекала і не дочекалася. І проблему сполучення мікрорайону з центром міста така схема руху не вирішує.