USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Відучора курсує маршрутка 233 «Луцьк – Липини». Фото

14 Лютого 2017 12:08
13 лютого почав працювати новий приміський автобусний маршрут №233 «Луцьк – Липини». Автобус курсує вулицями Бенделіані, Львівською, Глушець, Рівненською, Теремнівською із заїздом до районної лікарні.

Новий маршрут обслуговує перевізник Яницька В.С., випуск 6 машин з інтервалом 15 хвилин.

Рухомий склад – автобуси «Богдан», що раніше працювали на міських маршрутах.

Пасажири, що проживають в с. Липини та мікрорайоні Теремно, кажуть, що задоволені цим маршрутом, оскільки він дає змогу досить швидко дістатися до Центрального рику.

Маршрут 233 частково замінить скасований 32-й маршрут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Папасажири Показати IP 14 Лютого 2017 12:44
А чому ж не пустила влада ту маршрутку по Волі - де люди їздять? А все полем їх, полем? Ще й ті поїздять тиждень і перестануть!
немісцевий до Папасажири Показати IP 14 Лютого 2017 13:39
на прю Волі і так атомобільний трафік перегружений, ту ніхто нічого пускати небуде, інакше будуть суцільні пробки
111 до Папасажири Показати IP 14 Лютого 2017 16:13
хай пішки ходять. ато як з Луцьком співпрацювати то ні, а маршрутки луцькі їм давай. а вцентрі постійні затори. Чому ми м аємо страждати через них?
Ммм до 111 Показати IP 15 Лютого 2017 09:34
Вам яка користь від того,що Липини стануть Луцьком.
111 до Папасажири Показати IP 14 Лютого 2017 16:15
та й з вул.Глушець не далеко на Волі піднятись ноги не вихитаються
Ммм до 111 Показати IP 15 Лютого 2017 09:39
Може вас жаба давить, що ви не можете дозволити собі будинок в Липинах.
Липинці Показати IP 14 Лютого 2017 12:45
Цю маршрутку треба пустити по Ветеранів, як людям вигідно, а не як небудь!!
Місцевий Показати IP 14 Лютого 2017 12:49
Я вчора хотів їхати, але її пустили не по людськи, туди де "не ходят поезда"
Ми Показати IP 14 Лютого 2017 12:57
Ну да, сільський голова Гусак"птічку" поставив собі, але кому такими вулицями підходить? Єдине, що по селі добре в лікарню і з лікарні!
Lenny Показати IP 14 Лютого 2017 13:25
Цікаво кому ж він такий зручний якщо їздить 2 рази на день??? Ну якщо просто доїхати до Центрального ринку то мабуть для пенсіонерів в яких багато часу на "турне" вулицями міста... Ну да який же ш Гусак "маладєц".
Доця Показати IP 14 Лютого 2017 14:14
Не 2 рази на день, а через 20 хв., я переконалась
S Показати IP 14 Лютого 2017 14:54
А немає графіка? Хоча б на ранок.
Перевізник до S Показати IP 14 Лютого 2017 21:32
Звідки Вас цікавить?
А до Перевізник Показати IP 14 Лютого 2017 22:13
Викладіть будь ласка розклад з однієї та іншої кінцевої в спільноту Громадський транспорт Луцька (соцмережа ВК) http://vk.com/trans0332
злий Показати IP 14 Лютого 2017 15:24
А який довбур і чому скасував 32 маршрут? Тупо знищили на радість і на замовлення власника № 9 ?
Лучанка Показати IP 14 Лютого 2017 16:12
Вже немає маршрутки 32 ?
Лучанка 2 Показати IP 14 Лютого 2017 18:02
Перегружене пр.Волі, то поверніть маршрут №33 до початкового його маршруту (Глушець, Винниченка, Мойсея, Огієнка, 8 Березня, Задворецька). Потрібно переглянути ще й інші маршрути (і людям буде зручніше, і на пр. Волі заторів не буде). А то придумують, що не маршрут, то по пр.Волі!!!
Привіт Показати IP 14 Лютого 2017 21:28
На тобі, Боже, що людям не гоже! Хі-хі
Місцевий Показати IP 14 Лютого 2017 21:29
9 та 9а стала не по графіках ходити! Щойно побачить 233 на горизонті - і хода!
Анна Показати IP 15 Лютого 2017 11:01
Запустіть маршрутку від Там Тама на пр. Волі. Їздить одна маршрутка під № 1 і її можна довго чекати. Ну і 2 тролейбуса, які теж рідко ходять.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2017 11:20
Головне відкрити маршрут 233, а графік викласти не обов'язково, чекайте як колись 32 по годині,коли вже почнуть думати про людей, а не тільки за власні кишені?
ГПЗовка Показати IP 15 Лютого 2017 17:46
Головне щою змінили не тільки номер і частково маршрут а щоб він ходив по-правді і по графіку а то 32-ка це породія була і МУКА...