USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Маршрутки 15-ки в Луцьку зникнуть

2 Липня 2014 10:29
В місті вводиться новий тролейбусний маршрут. Ним курсуватиме тролейбус № 15 та 15а. А маршрутки № 15 – знімуть.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому Луцької міської ради сьогодні, 2 липня.

Члени виконкому затвердили перелік тролейбусних маршрутів та внесення доповнення до нього.

Зокрема, в Луцьку об’єднали маршрути 1 і 1а та 2 і 2а. Вони курсуватимуть до вулиці Окружна.

Також затверджують в Луцьку новий тролейбусний маршрут – № 15 та 15а. Він курсуватиме за маршрутом ЦУМ-Молоді-ЦУМ у напрямках за годинниковою стрілкою і проти неї. Луцьке підприємство електротранспорту має виготовити дорожню документацію для тролейбусних маршрутів №15 і №15-а та внести зміни в додатки до договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом .

Цей маршрут дублює рух маршруток № 15 та 15а. Тому міський голова Микола Романюк зазначив, що «п’ятнадцятки» знімуть взагалі. Таким чином центр міста намагаються звільнити від засилля маршруток.

Також члени міськвиконкому затвердили перелік тролейбусних зупинок на вимогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
зауваження васi Показати IP 2 Липня 2014 10:40
Тролебусiв мало а автобусiв багато
Ололо до зауваження васi Показати IP 2 Липня 2014 11:05
Кхм, взагалі-то автобусів лишилося штук 5-6 робочих, а тролейбусів привезли з Польщі, може ще привезуть
ще зауваження Показати IP 2 Липня 2014 10:45
ну якщо останній тролейбус буде їхати в 23:30, як 15-ка зараз, то я - за.
Glover Показати IP 2 Липня 2014 10:54
І повітря буде чистішим!!!! Я за!!!!
Lutsk Показати IP 2 Липня 2014 10:56
Засилля млять (4 автобуси!!!)..... зранку з Перемоги на Волі потрапити - або пересадка (18, 32) або 1-ка раз в півгодини. Зате на будь-яку окраїну міста (ДПЗ, Цукровий, Ковельська), та хоч в Ковель чи Нововолинськ - без проблем.
Луцьк Показати IP 2 Липня 2014 11:24
Навіщо таке робити????? Ті 15-ки і так їздять забиті (особливо зранку)... а якщо це будуть тролейбуси, то ще добавляться пенсіонери, які за буханкою хліба їздять із 33-го до центру. А всі люди, які спішать на роботу, стоятимуть на одній нозі або взагалі не влізуть у тролейбус і змушені будуть їхати з пересадками. Єдиний вихід - це зробити платним проїзд для пенсіонерів (50 коп) САМЕна цих маршрутах.
Lutsk Показати IP 2 Липня 2014 11:35
Принцип роботи мера Романюка - що не зробить, то або "всьо запрєтіть", або щось максимально незручне для громади. Ну нічого, скоро вибори, пора вже починати відчувати себе листом фанери над Парижем (або готуватися до мікромайдану в масштабі Луцька)!
пасажир Показати IP 2 Липня 2014 11:53
Ці автобуси-гаргари 15 і 15а, хто таких розмірів на вузькі вулиці випускає, а ще і тролейбуси-крокодили є! Це ж трохи треба сірою речовиною думати!!!
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 11:59
Невже ці димлячі вічно вібруючі в салоні воняючі солярою творіння Луцького автопрому зникнуть назавжди?
Сергій Показати IP 2 Липня 2014 12:14
Нарешті, це треба було зробити ще рік-два назад.
Ололо до Сергій Показати IP 2 Липня 2014 12:29
Це треба було зробити із самого початку, взяти замість автобусів нові тролейбуси у лізинг, вони би окупилися і на відміну від автобусів, які вже стоять під парканом, їздили би досі без особливих проблем.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Липня 2014 12:19
ПРИСЛУХАЛИСЬ ДО МОЄЇ ПОРАДИ. НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗРОБИТИ НОРМАЛЬНИЙ ГРАФІК
луцький до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Липня 2014 12:28
Під твоїми "порадами" завжди купа мінусів і до того ж ти НЕЛУЧАНИН, то яке тобі діло до громадського транспорту обласного центру?!:)))
НЕЛУЧАНИН до луцький Показати IP 2 Липня 2014 15:14
я на тролівські мінуси уваги не звертаю, так само як на твої тролівські плюси. ти по суті щось маєш сказати, чи як завжди бла-бла-бла ?
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 13:10
КОЛИ ПУСТЯТЬ ТРАНСПОРТ ПО ЧОРНОВОЛА????? НАЩО БУДУВАТИ НОВІ КВАРТАЛИ І НЕ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ГРОМ ТРАНСПОРТОМ????
Приватна_думка до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 14:37
Той, хто має кошти на придбання нерухомості, вже якось забезпечить себе і своїх родичів транспортом.
Лучанин Показати IP 2 Липня 2014 15:23
15 та 15а - це маршрути депо і не самі гірші по надходженню коштів в касу - одні із кращих!! Висновок - доходи депо зменьшаться. Тролейбуси такої виручки не привозили і не привезуть!!! Сума субвенцій від держави, як компенсація депо за безкоштовний прохзд пільговиків, вже затверджена і ніхто не збільшить цю суму. А зарплату потрібно платити. Чекай збільшення боргу по виплаті зарплати!!! Чекайте прокуратуру. Якщо автобуси вже добили, то в депо немає такої кількості тролейбусів, щоб замінити 16 автобусів, які ходили на 15 та 15а! Або потрібно оголяти інші маршрути - як будуть доїзжати люди с тих районів? Мораль цієї байки такова - на.ер кому потрібно депо! Якщо там сидять борці за екологію, то чому не зменьшується кількість приватних маршруток? Їх кількість навпаки тільки збільшується!!! Зробіть аналіз яких хазяїв автобуси(маршрути) дублюють маршрути 15 та 15а - і вам стане зрозуміло на чию користь прийнято це рішення!!! А маршрутні перевезення - прибутковий бізнес!!!
Ололо до Лучанин Показати IP 2 Липня 2014 17:14
Навряд чи доходи зменшаться, але зате витрати точно зменшаться: електроенергія коштує копійки, а соляра то недешева, а ці А144 жеруть її пристойно. І не забувайте, що крім доходів з платних пасажирів буде ще субвенція на пільговиків, так що неправильний у Вас аналіз.
П'ять копійок Показати IP 2 Липня 2014 15:51
Вкотре кажу: у транспорті платити повинні УСІ. Якщо пенсіонери бідні - хай платять по 25 копійок. Ця символічна сума збільшить прибутки депо у рази, бо у тролейбусах платять 1-2 з 10. І пенсіонерам не накладно.
я Показати IP 2 Липня 2014 16:52
супер,знову пересядемо на тролейбуси ! я за !
Церковна миша Показати IP 2 Липня 2014 19:18
Там де є пільги - завжди буде спокуса обібрати державу. Тай підхід до формування пільг у нас якийсь маразматичний. Наприклад, до підвищення вартості проїзду, звичайний квиток на маршрутку Луцьк-Веснянка коштував 7 грн., а для пенсіонерів 2 грн. При цьому, любий рейс цієї маршрутки забитий пенсіонерами. По повній вартості білета їде може чоловік 5 за рейс.
Ололо думай, якщо є Показати IP 3 Липня 2014 01:11
Субвенції не збільшутся - думай або читай! Витрати збільшуться, доходи зменьшуться!!!!!!!!
рибак Показати IP 3 Липня 2014 07:18
На роботу на таксі яке в Луцьку найдешевше в Україні
Джулія Показати IP 6 Липня 2014 00:59
І з якого числа ці тролейбуси можна буде побачити на маршруті?