USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Маринівка після обстрілу терористів. ФОТО

13 Липня 2014 14:52
В інтернеті опублікували фото, зроблені у селі Маринівка на Донеччині після обстрілу терористів, - інформує ТСН.

Після вогню бойовиків село на Донеччині скоріше нагадує декорації з фільму жахів – у будинках розгромлені фасади та вибиті шибки, а у деяких квартирах наскрізь пробиті стіни.

Місцеві жителі своїми силами намагаються прибрати наслідки погрому.

Як повідомлялося раніше, російські бойовики обстріляли український пункт пропуску Маринівка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
оля Показати IP 13 Липня 2014 15:42
О це натворили "доблесна "армія - є чим "пишатися" що люди лишились без житла і всього.
Анонім до оля Показати IP 13 Липня 2014 16:08
коментар було видалено
аяяй до оля Показати IP 13 Липня 2014 16:44
ви знаєте точно і маєте докази що це наша армія обстрілювала мирних жителів? Я особисто в це не вірю!
екскурсовод до аяяй Показати IP 13 Липня 2014 21:14
А де докази, що це російські бойовики?!
Дончанин до аяяй Показати IP 13 Липня 2014 22:14
"Как известно, накануне Петр Порошенко заявил: «За каждую жизнь наших военных боевики заплатят десятками и сотнями своих». И в этом случае слова президента, немедленно подтвердились делами. Количество трупов ещё уточняется, так как разбор завалов продолжается..."
Еще Показати IP 13 Липня 2014 15:52
Еще не пришло время снимать лапшу с ушей? Еще не все мы здобулы?
архітектор Показати IP 13 Липня 2014 16:31
можливо так є шанси оновити наші міста? Як це зробила Німеччина після 1945
123 до архітектор Показати IP 13 Липня 2014 16:36
Собі хату таким чином не бажаєте оновити???
Будем до архітектор Показати IP 13 Липня 2014 16:46
Будем жить на майдане...
Анонім Показати IP 13 Липня 2014 17:33
Але тут і трольмінєта зібралось..А може ви шакали дружною юрбою вивалите на ТЕАТРАЛЬНИЙ.Мол ми за мір!!!! Будєм потрошки трольпсарню відловлювати..волинське сафарі..як раз до бархатного сезону..Імітатори-фало...
на восток до Анонім Показати IP 13 Липня 2014 18:07
на восток, гнида майданутая... там, как раз, таким как ты обрезание делают... чтобы не размножались...
вік до на восток Показати IP 13 Липня 2014 21:55
коментар було видалено
маша до на восток Показати IP 13 Липня 2014 22:38
А ти в кацапію і там гавкай
Лучанин до маша до на восток Показати IP 13 Липня 2014 23:30
коментар було видалено
Я Показати IP 14 Липня 2014 11:12
Модератори, проведіть санобробку, парашистські уроди сюди позбігались.
Донбасс до Я Показати IP 15 Липня 2014 11:08
коментар було видалено
345 до Я Показати IP 16 Липня 2014 19:16
Деточка, иди поработай или - на Схід!!!