USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Матч «Волинь»-«Динамо» 0:2

20 Вересня 2015 18:52
Луцькі «хрестоносці» зійшлися у запеклому поєдинку з київськими динамівцями. Так, довгоочікуваний вболівальниками матч «Волинь»-«Динамо» стартував о 17 годині сьогодні, 20 вересня.

Отже, луцьку «Волинь» на її полі екзаменує лідер українського футболу київське «Динамо». І це один із двох центральних матчів туру, адже кияни – перші, а лучани – четверті в турнірній таблиці.

Онлайн трансляцію матчу можна дивитися ТУТ.

Текстова онлайн трансляції матчу

93' МАТЧ ЗАКІНЧЕНИЙ!

91' Віктор Хомченко (Волинь) пробиває по воротах з 33-го сектора. Набагато вище за ворота.

90' Додані 3 хвилини.

90' Шовковський кулаком вибиває м'яч з штрафної, а коли його повернули в штрафний Олександр забрав його намертво.

89' Виторину Антунеш (Динамо Київ) пробиває по воротах з 31-го сектора. М'яч летить вище за ворота.

88' Динамо вже намагається просто довести гру до фінального свистка.

87' Заміна в команді Волині. Вийшов Віктор Хомченко, замінивши Флорентина Матея.

87' Попередження отримує Даніло Та Сілва (Динамо Київ). Домовився з арбітром....

86' Штрафний у Динамо з 13 сектора.

84' Волинь явно не бажає йти з поля без забитого м'яча. Герасимюк дуже активний на правому фланзі.

82' Вдалося додати ближче до кінця матчу лучанам, і біля воріт Шовковського стали виникати голеві

81' В'ячеслав Шарпар (Волинь) пробиває по воротах з 44-го сектора після передачі Герасимюка. М'яч летить повз воріт.

80' Шовковський, вийшовши з воріт, в ногах у Козьбана забирає м'яч в 35 секторі.

78' Заміна в команді Динамо Київ. Вийшов Віталій Буяльский, замінивши Дениса Гармаша.

77' Флорентин Матей (Волинь) пробиває в створ воріт з 42-го сектора. Дуже непоганий удар по центру воріт, Шовковський в потрібному місці і забирає м'яч.

76' Штрафний у Волині з 42 сектора.

76' Попередження отримує Сергій Сидорчук (Динамо Київ) за зрив атаки суперника.

75' Захисники вибивають м'яч на кутовий.

75' Флорентин Матей (Волинь) подає кутовий.

74' Дмитро Козьбан (Волинь) пробиває в створ воріт з 27-го сектора, вийшовши ліворуч один на один. Шовковський вийшов з воріт і відбив м'яч на кутовий.

73' Артем Кравец (Динамо Київ) пробиває в створ воріт з 38-го сектора після контратаки Динамо і передачі Ярмоленка. Шуст в кидку ловить м'яч.

72' Шовковський забирає м'яч після навісу Герасимюка з 71 сектора.

71' Заміна в команді Динамо Київ. Вийшов Дерлис Гонсалес, замінивши Олега Гусєва.

68' Динамо продовжує насідати на ворота Волині, яка насилу стримує атаки

66' Волині трохи вдалося відтягнути гру від своїх воріт.

65' Даніло Та Сілва (Динамо Київ) пробиває по воротах з 20-го сектора. М'яч пролітає поряд з далекою штангою.

64' Флорентин Матей (Волинь) в оффсайде.

64' Олег Герасимюк (Волинь) подає кутовий.

64' В'ячеслав Шарпар (Волинь) пробиває в створ воріт з 44-го сектора головою після навісу Політило зі штрафного. Шовковський відбиває м'яч на кутовий.

63' Заміна в команді Динамо Київ. Вийшов Сергій Сидорчук, замінивши Юнеса Беланду.

62' ГОЛ ! Гол з пенальті з 38-го сектора забив Олег Гусєв (Динамо Київ). Найсильніший удар, і хоча Шуст до м'яча дотягнувся, але відбити його не зміг.

61' Насонов збиває Гармаша в штрафному. Пенальті!

61' Андрій Ярмоленко (Динамо Київ) подає кутовий.

60' Після навісу Гусєва в штрафну захисники вибивають м'яч на кутовий.

60' Штрафний у Динамо з 49 сектора.

59' Захисники вибивають м'яч з штрафної.

59' Юнес Беланда (Динамо Київ) подає кутовий.

58' Андрій Ярмоленко (Динамо Київ) пробиває в створ воріт з 29-го сектора. Забійний момент! Шуста вже не було у воротах, і Жунич в падінні відбив м'яч, який летів в пустоту

56' Попередження отримує В'ячеслав Шарпар (Волинь) за небезпечний підкат проти Риболки.

55' Невдалий розіграш, і Динамо м'яч втратило.

55' Юнес Беланда (Динамо Київ) розігрує кутовий.

54' Денис Гармаш (Динамо Київ) пробиває по воротах з 30-го сектора. М'яч відлітає на кутовий.

54' Як і в першому таймі, тотальна перевага Динамо щодо володіння м'ячем.

52' Попередження отримує Галь Дуля (Волинь) за блокування суперника.

51' Артем Кравец (Динамо Київ) пробиває по воротах з 29-го сектора. Відмінна позиція для точного удару, але м'яч летить трохи вище за ворота.

51' Ярмоленко повернувся в гру, і знову дуже активний на правому фланзі.

50' Домагой Віду (Динамо Київ) пробиває по воротах з 29-го сектора головою. М'яч летить вище

50' Олег Гусєв (Динамо Київ) подає кутовий.

49' Ярмоленко, тримаючись за руку, поки вимушений покинути межі поля.

48' Ярмоленко в 20 секторі зіткнувся з Шустом, і Андрію потрібна меддопомога.

48' Артем Кравец (Динамо Київ) пробиває по воротах з 40-го сектора. Дуже сильно, але неточно.

47' Шуст вимушений грати як останній захисник, вийшовши далеко з воріт 31 сектора, вибиваючи м'яч.

46' ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

46' Заміна в команді Волині. Вийшов Віталій Приндета на заміну Артема Шабанова.

46' Заміна в команді Волині. Вийшов Дмитро Козьбан на заміну заміну Анатолія Діденка.

45' ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

44' Динамо продовжує нагнітати біля воріт Шуста.

43' ГОЛ ! Гол з 44-го сектора забив Артем Кравец (Динамо Київ). Атака Динамо по центру, Беланда зробив передачу на Кравца, той увійшов до штрафної, і уразити ворота Артему вже не склало труднощів.

41' Ярмоленко дісталося від суперників у боротьбі за м'яч, але Андрій тримається, і продовжить гру.

40'Діденко самостійно, але досить вдало пресингує на половині Динамо.

39'Данило Та Сілва (Динамо Київ) пробиває по воротах з 60-го сектора. Шуст перед цим вимушений був покинути ворота, але спроба уразити пусті ворота у Сілви не

пройшла.

38' Юнес Беланда (Динамо Київ) пробиває по воротах з 53-го сектора після передачі Ярмоленко. М'яч після несильного удару летить вище за ворота.

37' Дуже уважно господарі стережуть Ярмоленко. Коли м'яч у Андрія, його зустрічають два, а то і три гравці Волині.

36' Розіграли гості штрафний і Олег Гусєв (Динамо Київ) пробиває по воротах з 15-го сектора. Абсолютно невдало - набагато вище за ворота.

36' Штрафний у Динамо з 15 сектора.

35' Динамо усією командою на половині Волині. Але варіантів дістатися до штрафної у гостей доки не видно.

33' Динамо як і раніше більше володіє м'ячем, але Волинь на своїй половині діє дуже організовано.

31' Політило з штрафного пробив в стінку, а потім Шовковський забрав

30'Штрафний у Волині з 11 сектора.

29'М'яч кидався по штрафний, але захисники вибили йогоз штрафної.

29'Олег Герасимюк (Волинь) подає кутовий.

27'Ярмоленко порушує правила в атаці в 43 секторі.

25'Кравченко перший на м'ячі і виносить його зі штрафної.

25'Олег Гусєв (Динамо Київ) подає кутовий.

25'Шовковський на виході забирає м'яч.

25'Флорентин Матей (Волинь) подає кутовий.

24'Флорентин Матей (Волинь) пробиває в створ воріт з 38-го сектора, увірвавшись ліворуч в штрафну. М'яч потрапляє в штангу! А зіграти на добиванні Матею захисники не дали, вибивши м'яч на кутовий

22' Денис Гармаш (Динамо Київ) пробиває по воротах з 34-го сектора після передачі Ярмоленко. М'яч летить набагато вище за ворота.

20' Господарі як і раніше дуже строго грають в обороні, виходячи зі своєї половини тільки впевнено.

19' Захисники спокійно вибивають м'яч, після того, як гості розіграли кутовий, і Гусєв спробував навісити в штрафну.

19' Олег Гусєв (Динамо Київ) подає кутовий.

16'Штрафний виконував сам постраждалий, цього разуЯрмоленко пробив значно вище за ворота

15' На зустрічних курсах пішла гра, Ярмоленко мало не зустрівся один на один із Шустом, голкіпер невпевненовибив м'яч, а потім ще і Дуля сфолив на десятці киян

13' Тепер хороший напад на ворота і кияни дещо розгублено обороняються

Небезпечний момент

11' Шуст рятує свою команду, справжню пожежу в штрафній "Волині", Дуля не упевнено пішов на м'яч і Ярмоленко трохи не відкрив рахунок в матчі

Офсайд

8' Матей в положенні поза грою Небезпечний момент

7' Ярмоленко у своєму стилі небезпечно пробивав по воротах, змістившись в центр з флангу, поряд з штангою пролетів м'яч

5' Пройшов пас на Ярмоленко, але Андрію нав'язали захисники боротьбу і пробити 10-й номер "біло-синіх" не зміг

4' Активні фланги у киян і Гусєв заробляє небезпечний штрафний в 25-ти метрах від воріт

2' "Динамо" відразу узяло під контроль середину поля і контролює м'яч в районі центрального круга, ретельно готуючи свою атаку

Матч розпочався

Нагадаємо, що команда Сергія Реброва приїхала до Луцька після врятованого на останніх хвилинах матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти «Порту».

Історія стосунків. Статистика матчів «Волині» із «Динамо» не на користь лучан. У чемпіонатах України суперники зустрічалися 28 разів. 23 перемоги за киянами, чотири рази фіксувалася нічия й тільки одного разу, 8 травня 2003 року, перемогла «Волинь». Різниця голів – 74-20 на користь «Динамо».

Матчі останніх сезонів ознаменувалися для «Волині» поразками із крупним рахунком 1:4. Так було у вересні 2014 року. У решті матчів «Волинь» «кусалася» і «дряпалася» за очки. 14 липня 2013-го в стартовому матчі фіксувалася нічия 1:1 на НСК «Олімпійський».

Парадокс, але попри поразки із великим рахунком, лучани саме у ворота «Динамо» забивали ефектні голи. У цьому сенсі згадаймо класні удари від Кінаша та Жуніча у Києві і Нємчанінова у Луцьку.

Кращий бомбардир в матчах суперників – Андрій Ярмоленко та Максим Шацьких – по 7 голів. До слова, наставник «динамівців» чотири рази свого часу забивав лучанам. Так само, як і Артем Кравець.

До слова, за «Динамо» виступає екс-«хрестоносець» Євген Хачериді.

Вверх-вниз. «Волинь» програла тільки одного разу в цьому чемпіонаті (вдома «Шахтарю» ще в липні) й поступово підібралася до верхніх сходинок в турнірній таблиці. В останніх двох матчах лучани перемогли спочатку «Олімпік» (1:0), а потім «Чорноморець» (2:1).

«Динамок» ж зіграло в 6 турі у нічию із «Зорею» 0:0 та перемогло вдома у 7 турі «Олександрію» 3:0.

Наразі «Волинь» четверта в таблиці, «Динамо» - лідер.

Бомбардири. «Волинь»: Матей, Діденко – по 3. «Динамо»: Морайес, Ярмоленко – по 3.