Матеріальна база Волинського обласного дитячого термедоб’єднання зміцниться?
Голова постійної комісії облради з питань здоров’я людини, охорони материнства і дитинства Дмитро Дремух та його заступник Михайло Бегаль відвідали Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню, – повідомляють 4 листопада «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт Волинської обласної ради, депутати обласної ради є членами робочої групи, створеної згідно з розпорядженням голови обласної ради Анатолія Грицюка, яка вивчає діяльність Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.
У Житомирі робоча група побувала задля того, щоб порівняти умови лікування та матеріальну базу місцевої обласної дитячої клінічної лікарні та з можливостями аналогічної структури на Волині. Заодно волинські депутати та інші члени групи мали нагоду познайомитися з функціонуванням обласного пологового будинку та сучасного перенатального центру, який діє в Житомирі вже більш ніж три роки.
Дмитро Дремух та Михайло Бегаль відзначають, що у житомирській дитячій лікарні лікують лише дітей. «На базі дитячих лікувальних установ не варто розміщувати відділення для дорослих, так як це практикує Волинська обласна дитяча клінічна лікарня. У Житомирі жодного ліжка для дорослих немає», – резюмує голова постійної комісії облради з питань здоров’я людини, охорони материнства і дитинства.
Депутати облради одностайні і в тому, що матеріальна база Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання значно слабша, ніж в Житомирі. Зокрема, головний лікар Житомирського перенатального центру заявив, що в них немає потреби на придбання лікувально-діагностичної апаратури в найближчі 2-3 роки.
Зі слів Дмитра Дремуха, депутати-медики будуть лобіювати виділення коштів з бюджетів усіх рівнів для зміцнення матеріальної бази нашої лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує офіційний сайт Волинської обласної ради, депутати обласної ради є членами робочої групи, створеної згідно з розпорядженням голови обласної ради Анатолія Грицюка, яка вивчає діяльність Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.
У Житомирі робоча група побувала задля того, щоб порівняти умови лікування та матеріальну базу місцевої обласної дитячої клінічної лікарні та з можливостями аналогічної структури на Волині. Заодно волинські депутати та інші члени групи мали нагоду познайомитися з функціонуванням обласного пологового будинку та сучасного перенатального центру, який діє в Житомирі вже більш ніж три роки.
Дмитро Дремух та Михайло Бегаль відзначають, що у житомирській дитячій лікарні лікують лише дітей. «На базі дитячих лікувальних установ не варто розміщувати відділення для дорослих, так як це практикує Волинська обласна дитяча клінічна лікарня. У Житомирі жодного ліжка для дорослих немає», – резюмує голова постійної комісії облради з питань здоров’я людини, охорони материнства і дитинства.
Депутати облради одностайні і в тому, що матеріальна база Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання значно слабша, ніж в Житомирі. Зокрема, головний лікар Житомирського перенатального центру заявив, що в них немає потреби на придбання лікувально-діагностичної апаратури в найближчі 2-3 роки.
Зі слів Дмитра Дремуха, депутати-медики будуть лобіювати виділення коштів з бюджетів усіх рівнів для зміцнення матеріальної бази нашої лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.