USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Мати братів-айдарівців хоче судитися з Данильчуком

23 Жовтня 2014 12:15
Подати до суду на очільника Волинського осередку «Правого сектору» Павла Данильчука хоче мати двох синів-айдарівців лучанка Катерина Хом’як. Зі слів жінки, він розмістив у мережі інтернет інформацію про загибель братів Володимира і Дмитра Хом’яків. Однак жодних підтверджень цьому наразі немає.
Про непорозуміння стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 22 жовтня.

Так, обурена мати айдарівців вважає, що їй нанесли непоправну моральну шкоду, адже тіла її синів досі не знайшли, а, отже, стверджувати про їхню смерть – не зовсім коректно.
Вона попросила обранців громади вжити певних каральних заходів щодо Павла Данильчука, оскільки він порушив загальноприйнятні норми про поширення інформації у глобальній мережі. Інакше мати позиватиметься до суду на депутата Луцької міськради.

Однак депутат Луцькради та член профільної комісії Богдан Шиба сказав, що не можна приймати якісь рішення, якщо на засіданні відсутні обидві сторони конфлікту. На його думку, у цій ситуації порушили моральні інтереси матері.

Воно усувається або за рішенням суду, або добровільно. Вважаю, що питання можна вирішити, надрукувавши спростування цієї інформації на тому ж ресурсі.

Так чи інакше, народні обранці перенесли розгляд питання на наступне засідання, вирішивши запросити обидві сторони.

Нагадаємо, доля двох братів-айдарівців із Луцька досі залишається невідомою. Вони зникли за 2 години до початку перемир’я на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
коля Показати IP 23 Жовтня 2014 12:17
чому зразу сидитися? не роби з людьми так якби не хотів щоб зробили з тобою і твоїми дітьми і батьками!!! на кожного дуже наглого і противного найдеться ще гірше. життя -бумеранг і буде так як ви зробили жалко що це трапляється з зовсім не винними дітьми чи онуками
лучанин до коля Показати IP 23 Жовтня 2014 13:24
Чому Данильчук не в корпусі який правда невідомо де
Айдар до коля Показати IP 23 Жовтня 2014 18:52
Ніхто крім офіційних джерел ( тобто керівництво Айдару, чи МЗС) немає права поширювати інформацію будь-якого характеру, це повинно каратися!!! І ще одне: заї...ала ваша свобода слова і журналісти в тому ж числі, вам палець в рот, так ви по лікоть відкусите!!!
мати Показати IP 23 Жовтня 2014 12:27
Скоти олігархи януковські! Скільки горя принесли (на чолі з Путіном) Україні! Якби не вигнали януковича - не знали б навіть наскільки продажними були ВСІ, особливо південно - східні, олігархи, які розвёязали цю війну. Ось чому потрібно позбавити їх будь-якої влади.
Анонім до мати Показати IP 23 Жовтня 2014 13:05
Палата номер 5
аяяй Показати IP 23 Жовтня 2014 12:46
На фото молодые здоровые ребята.Дай Бог чтобы они нашлись живыми и здоровыми,но нужно что то реально делать, а не судиться и тратить силы время не понятно на что а главное зачем
Доктор Хаус Показати IP 23 Жовтня 2014 12:49
данильчук ти дострибався !!! А чого ти на фронт не йдеш?
шило до Доктор Хаус Показати IP 23 Жовтня 2014 12:58
Який фронт? Він тільки в Луцьку герой і кулаками маше:) Цей "патріот" рветься в депутати! Тільки хто б йому мозоку позичив? Навіть говорити не вміє...
Анастасія до шило Показати IP 23 Жовтня 2014 14:12
Подивіться на це обличчя-повне ненависті,ще й футболку надягнув-патріот хренов... Справжні патріоти на війні.І не рвуться в депутати.І ведуть себе скромно і нічого не просять.Просто воюють і хочуть вижити. Дай Бог,щоб хлопці знайшлися.
народ Показати IP 23 Жовтня 2014 13:24
Данильчука вже дамно потрібно судити
ВОНО Показати IP 23 Жовтня 2014 13:25
в гибелі її синів не винен ні майдан, ні хапуги хенерали і полковники і путноїди теж не винні, тут один Данильчук винен і ніхто більше. А все просто Ерема дав бабі сотку друго еуро от вона і готова за них весь світ обгадити
Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 13:32
Не нашли - это не означает, что живые. А вот то, как относятся к жизни ваших ребят ваши же командиры, вполне описывает следующий фрагмент сообщения: "По 32 блокпосту на Бахмутке – воду им так и не доставили. «Водовозы», вопреки достигнутой договоренности, поехали на военных (новых Кразах «Спецназ»), а не гражданских машинах. Да еще – с собой несколько БМП захватили. Пришлось казакам их на нуль помножить, а окруженным на блокпосту – росу собирать и мочу продолжать пить. Да, 2 Краза взяты в качестве трофея. Один с убитыми и ранеными укропами отправлен назад. Казаки просили передать, что ждут очередную порцию дебилов."
даунчанину до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 14:01
ПНХ
Анонім до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 14:05
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 24 Жовтня 2014 08:44
Бог все бачить, і скоро ви шановний і не те будете пити....
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Жовтня 2014 16:11
вы, дебильные казаки, валите нах в свою расею!!!!
василько Показати IP 23 Жовтня 2014 14:16
Павле, піар на здоров'ї матері за звичай погано закінчується.
рицко Показати IP 23 Жовтня 2014 14:34
я теж "воюю" на волині і хочу бути депутатом. фіскальна служба нехай перевірить чи влаштовані офіційно у нього на таксі всі водії
....... Показати IP 23 Жовтня 2014 15:22
Яки красени дай Боже щоб ци хлопци знайшлися живи.
Галина Показати IP 23 Жовтня 2014 15:28
коментар було видалено
Я до Галина Показати IP 23 Жовтня 2014 15:39
Смерть ворогпм- це смерть кацапам,які прийшли на нашу землю вбивати наших людей!
...... Показати IP 23 Жовтня 2014 15:34
Павло Данильчук опублікував пост про їхню загибель першим немаючі доказів .. а уявіть який удар для серця матері дізнатися що її хлопців не має ! .. зараз ніхто не займається їхніми пошуками у всіх вибори! і я не думаю що займалися всім всеодно що зними і де вони! Головне зараз це вибори!!!!
рома Показати IP 23 Жовтня 2014 15:42
Цього бандюгана данильчука давно вже пора судити і довічно засадити за грати! Ви подивіться на фото - типічний бандюган, ще й футболку з фашиським знаком вдів...І де взялися ці бандити правий сектор, дістали вже....
я до рома Показати IP 23 Жовтня 2014 15:51
це знак батальйону Азов
Азов до я Показати IP 23 Жовтня 2014 18:06
то нехай не позорить той знак.Він не достойний,поширювати і прогнозувати інформацію.Якби Данилюк там був,то так.Не можна так словами вбивати матір,в неі ще є надія...Дай Бог...
ТАК Показати IP 23 Жовтня 2014 16:08
ОНИ ЕХАЛИ УБИВАТЬ И ГРАБИТЬ ТЫ ЗНАЛА МАМА ТАК ЧТО
))) до ТАК Показати IP 23 Жовтня 2014 16:41
Каждий идиот судит по себе...Пробачте люди,по-іншому назвати не можна такого д....ла
Психіатр Показати IP 23 Жовтня 2014 17:44
Чому у всіх коментарях даного сайту повно ненависті і тролінгу??? Хоч хтось розібрався в долі цих братів? Хоч хтось розібрався, яка роль у поширенні цієї інфи Данильчука??? Люди, давайте будемо виваженими та коректними, адже мова йде про долю двох патріотів і наших земляків!!!!! Слава героям АТО!!!!
Відповідь ТАК Показати IP 23 Жовтня 2014 17:46
Не дай Бог тобі попастись людям на вулиці за такі слова!!!! Ти падло таке говориш про героїв, які захищають Батьківщину!!!! Чи ти тільки тролити можеш із сітки???? Що ти розумієш в патріотизмі???
віра Показати IP 23 Жовтня 2014 18:01
Чого вчепилися Данильчука?! Горе матері зрозуміле, але хтось іі підштовхуе судитися. Яке судитися, включайте всі канали, щоб хлопців розшукувати, чи живих, чи, на жаль мертвих. Нехай мати поспілкуеться з родичами загиблих воінів, вони ій розкажуть про моральну травму, яку вони одержали, коли іздили забирати своіх з моргів сходу, скільки там невпізнаних.....
Надія до віра Показати IP 23 Жовтня 2014 18:09
Повірте та матір пробує все,як кожна нормальна людина.
скептик Показати IP 23 Жовтня 2014 18:23
Он уже ветеран ... "рожденный майданом, закаленный войною", во как!
Очевидецццц Показати IP 23 Жовтня 2014 19:01
Він на майдані не брав участі в бійні, а відсижувався в тилу, аналогічна ситуація в ''Азові'' участь у бойових діях не брав, не вірите мені, спитайте у Азовців)
Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 19:32
Я, наприклад,не знаю Данильчука. Але ваші пости з нульовою інформацією (годі вже казати -фактами) підштовхують мене до думки, що закинути йому нема чого. Усі,хто судить про його участь у бойових діях - впевнений і не допускали, що самі можуть піти добровольцями на фронт, бо навіть відсидітись там страшно. Так, вояки?
За справедливість Показати IP 23 Жовтня 2014 20:41
Хто буде голосувати за Данильчука-той не поважає себе. Це неадекватна людина, чи пройшов він психіатричний огляд?
4554 Показати IP 24 Жовтня 2014 00:30
Можливо це щось підтверджує? Момент на 5.18 хв. https://www.youtube.com/watch?v=wtdTKmxvbtY