USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Мав спеціальний пристрій: у Луцьку зловмисник проник в авто і вкрав гроші

5 Листопада 2025 17:52
У Луцьку викрили зловмисника, який спеціалізувався на крадіжках із транспортних засобів, використовуючи спеціальне обладнання для зламу авто.

Учора до поліції звернувся 40-річний лучанин про те, що невідомий проник у його автомобіль Toyota Corolla, викрав майже 7 тисяч гривень з салону та зник у невідомому напрямку, інформує поліція Волині.

На місце події негайно скерували слідчо-оперативну групу. Завдяки злагодженій роботі оперативників, менш ніж за півгодини особу злодія вдалося встановити. Ним виявився 54-річний лучанин. Його затримати у порядку статті 208 КПК України.

Читати ще: На Волині чоловік вкрав із чужого обійстя мікроавтобус

Під час обшуку в нього виявили та вилучили не лише викрадені грошові кошти, а й знаряддя для скоєння злочину – пристрій, за допомогою якого він відчинив авто потерпілого.

Слідчі за процесуального керівництва прокуратури оголосять йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. За скоєну крадіжку в умовах воєнного стану фігуранту тепер загрожує до 8 років увʼязнення.

Також правоохоронці проводять перевірку на причетність його до скоєння аналогічних злочинів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus