USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Майже півмільйону військових пенсіонерів у березні збільшать пенсії

25 Лютого 2018 21:16
Українські військовослужбовці отримають підвищені пенсії вже в березні-квітні поточного року.

Про це у заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Фейсбук.

«Я обіцяв підвищити пенсії військовослужбовцям - і ми це зробили», - наголосив він.

За словами голови уряду, в середньому пенсії підвищать на 1500 грн. й перерахунок стосуватиметься 498 тис. військових пенсіонерів.

«Пенсію перерахують з 1 січня 2018 року. Вже в березні-квітні люди отримають нові суми виплат», - уточнив Гройсман.

На підвищення виділено понад 7 млрд грн. Виплати йтимуть з Пенсійного фонду

«Підвищення пенсій військовослужбовцям має бути незворотнім і надалі закріплене законом, який також розроблений Кабінетом Міністрів. Він дозволить врахувати військових, які сьогодні захищають Україну, але ще не вийшли на пенсію», - додав прем'єр.
Нагадаємо, нещовано депутати від УКРОПу звернулися до Кабміну з вимогою негайно здійснити перерахунок і виплату пенсій пенсіонерам Збройних сил і правоохоронних органів. Парламентарі зазначили, що перерахунок пенсій цим категоріям громадян мав відбутися з 1 січня 2018 року. Однак уряд відтермінував вступ у дію відповідної постанови (№ 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб») рівно на рік, до 1 січня 2019-го. Таке рішення призвело до масових протестів у столиці та регіонах України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Смл Показати IP 25 Лютого 2018 21:27
А пенсіонери коли а інвалидив коли 1438 грн це мало все дорого Один депутат сказав шо пенсціонери повини від 4000 грн а інвалидив ше бильше де президент украв
51 омбр (поз) Показати IP 25 Лютого 2018 21:49
Таки дадуть підвищення (подачку) а не перерахунок
свг Показати IP 25 Лютого 2018 22:18
кум їсть мясо а я капусту в середньому ми їмо голубці.так і з пенсіями .генерапам 2-2.5 а ішим 500-1000. середня 1500.
математик Показати IP 26 Лютого 2018 09:14
Хіба це "підвищення"???Це,як кістка собаці,щоб не гавкала.В 2008році пенсія у 2000грн складала 400доларів,а тепер з "підвищенням" буде становити 3500грн еквівалентну 125 доларам.За 4 роки в кожного військового пенсіонера вкрали всередньому 300*12*4=14400доларів,на сьогоднішній день це квартира в Луцьку.
рембо Показати IP 26 Лютого 2018 17:19
одною рукою дають, а другою одразу забирають.
Анонім Показати IP 1 Березня 2018 13:49
залиште пенсіі на рівні 350-400 доларів. Хочуть знищити військових пенсіонерів. Мертвим гроші не потрібні. Краще вкрасти.
Гость Показати IP 2 Березня 2018 11:44
как они достали....
Гость Показати IP 2 Березня 2018 11:46
Эту страну погубит коррупция!
Макс Показати IP 5 Березня 2018 20:30
Як і очікувалося, уряд знов всіх .... В березні перерахунку не було. Ця брехлива влада має гойдатися на гілках дерев
Гость Показати IP 6 Березня 2018 10:19
5.03 2018 а обіцяне підвищення ????????? всі пенсії нараховані по старому БУДЕМО КОРМИТИ ДАЛІ
Анонім Показати IP 14 Березня 2018 15:10
14.03.2018.Пенсії немає...
Володимир Показати IP 20 Березня 2018 16:26
завтра ками пан сучку годував, доки вона й не здохла....
Віктор Показати IP 22 Березня 2018 13:50
Отримав 850 гр- підполковник. Що отримають солдати.
Борис Викторович Показати IP 6 Квітня 2018 14:36
Получил пенсию 5 апреля 2018 г. Как было 1456 гр.так и осталось.